Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki RM 125 CDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki RM 125 CDI

    Здравейте колеги, търся CDI за Сузуки Рм 125 1991-92 година, става и от РМ 250 от 90-92 година .CDI то е от този модел Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_3.JPG
Прегледи:1
Размер:51.8 КБ
ID:6048710
    Последно редактирано от Мир0; 10-03-14, 00:56.
    Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

  • #2
    От: Suzuki RM 125 CDI

    0887 467 687 Ангел се казва,разбран е.Обади му се,знае какво прави.Може да ти направи ново.

    Коментар


    • #3
      От: Suzuki RM 125 CDI

      Обади му се ако искаш да си караш мотора и се разберете.Най-вероятно ще ти поиска старата електроника.Сигурен ли си че там е проблема?И изтрий някои от старите си съобщения,че не можеш да получаваш ЛС.

      Коментар


      • #4
        От: Suzuki RM 125 CDI

        Говорих, с човека поиска да му изпратя цялата инсталация от мотора, за да направи нова електроника на цена от 100, 120 лева.
        Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

        Коментар


        • #5
          От: Suzuki RM 125 CDI

          Аз бях до тук-какво ще направиш си решаваш ти.Успех.

          Коментар


          • #6
            От: Suzuki RM 125 CDI

            Благодаря, ще помисля, но най-вероятно ще му ги пращам, втора ръка от ибей излиза пак толкова или малко по скъпа.
            Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

            Коментар


            • #7
              От: Suzuki RM 125 CDI

              Колега благодаря за "Помощта" след 1 месец чакане и въртене отново нямам работеща електроника та дори вече и старата нямам, и съм назад с 30 лева за доставки напред, назад заради тоя така наречен и много добър майстор на електорники и релета Ангел Николов от Сливен....Успях поне да си върна останалите пари 120 лева, който платих уж за направена електроника.
              Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

              Коментар


              • #8
                От: Suzuki RM 125 CDI

                Съжалявам за случилото се колега, късно видях темата , иначе щях да те предупредя за тоя човек Ангел...

                Преди време говорихме с него да ми прави звездата , беше му обяснено какво е положението и т.н. , реши да приема звездата и да я ''направи'' , след което седя в него близо месец без да я докоснал , накрая беше надраскал с маркер някакви стойности на плочката на звездата и след 14987394 ми обаждане да видя какво е станало със звездата и дали ще я бъде или не , ми бе заявено ,че ''нямал лак, нямало от къде да го намери , няма да ми я прави" !!!

                При предварителните разговори по телефона уж имаше всичко необходимо , че и машини за тестове и не знам си какво , а накрая ме излъга и ми загуби 1 месец от времето, набута ме 2 доставки да си плащам и да седя сума време на тръни дали ще ми бъде върната звездата или не !!
                Добре ,че поне ми я върна , иначе не ми се мисли какво щеше да става. С две думи , много некоректен човек , поне към мен и то при положение , че си плащаш всичко !

                Най - добрия вариант , който мога да ти предложа е да си вземеш електрониката , ако е в теб разбира се , и да идеш в Гърция ! За същите пари , ще си намериш работеща електроника 2ра ръка ! Има едни пичове в едно селце на 20тина км от границата /тази дето е на Кулата/ , пичовете имат връзки с разни магазини и морги из Гърция и в частност Солун. За звездата ми казаха ,че имам 2 варианта , или да ми я правят или да ида до Солун и да си взема ''нова'' за 80 евро /нова в Ямаха е 833лв/. Пренавиването ми струваше 60 евро и за 1 седмица имах работещ мотор , който и до ден днешен си работи без абсолютно никакви проблеми !
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #9
                  От: Suzuki RM 125 CDI

                  Ами такъв ми бил късмета колега .Преди да се свържа с него се разтърсих из интернет за въпросния човек и открих в motoforumBG негова тема в която предлага услугите си, има 19 страници само хвалби (явно от подбрани хора) и реших да се доверя.Свързах се с него по телефона и от разговора ми с него не ми вдъхна особено доверие, говори с малко неуважителен тон, но както и да е каза ми, че може да я направи за сумата от 100-120 лева, но трябва да му изпратя всичко от мотора (статор, магнет бобина и електроника) така и направих.3 дни след като получи пратката се обаждам информативно да ми каже дали я е погледнал и дали нещата ще станат, а той ми отговаря, че "още не е отварял пакета, имал много работа и не знаел кога ще стане"...2 дни след разговора ни получавам съобщение от еконт, че имам пратка за получаване и дължа 120 лева, досетих се, че най-вероятно става въпрос за електрониката, защото от него нямаше никакъв отговор, че е готова и ми я изпраща.Взех си нещата от еконт отварям и какво да видя някаква кутийка набързо облепена с карбоново фолио и избиващ силикон от отвора през който излизат кабелите(за съжаление нямам снимка) и си казах "от вън не е добре ама пък може вътре да е направено като хората" слагам я на мотора, ритнах и запали, но радостта ми беше за малко след около 5 секунди мотора загасна и отново проблем, никаква искра към свещта.Свързах се с него и му казах, че отново има проблем, отговори ми да му я изпратя отново, за да види какво става.
                  Почаках си още 2 седмици, като съм му звънял няколко пъти през това време, дори ми е затварял понякога и в взех да си мисля, че изгорях с 120+ лева както и останалите ми части от мотора.. като се приготвях вече да ходя до Сливен и да го търся въпросния господин.Накрая получих нова пратка с уж нова и работеща електроника, слагам паля и отново ужас, двигателя блъска и прави детонации, няма и помен от звъненето на двата такта, а при подаване на газ заглъхва и не може да вдигне и оборот повече от оборотите на празен ход.Пробвах електрониката и на друг мотор да не би проблема да е от моя, но не и при него същия проблем. Изнервен отново звъня на "майстора" и му обясних проблема и му предложих да ми върне парите, за да си нямаме проблемите защото не смятах повече да се занимавам с него, прекъсна ме с думите "че имал оригинална електроника за мотора и утре щял да ми я изпрати, тя вече трябвало да работи".Реших да се доверя пак, но минаха 3 дни от разговора ни и не получавах нищо, пак ядосан му звъня, и ми вика "братле най-добре ми прати моята електроника, аз ще ти върна парите и да не се разправяме повече", естествено без да се замислям се съгласих, и така приключих взаимоотношенията си с този измамник, за моя радост успях да си върна парите и останалите части от мотора, и изгорях "само" със 30-ина лева за, доставки месец чакане, старата не работеща електроника и доста нерви.Дано повече колеги видят това и не се набутат с този човек.

                  По-късно ще кача снимки на втората електроника, която получих, и клип с работата на мотора с нея.
                  Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                  Коментар


                  • #10
                    От: Suzuki RM 125 CDI

                    Не е лошо да се даде гласност на този проблем, защото нещата изглеждат доста неприятно А Евелин да му мисли, след като предлага такива псевдо майстори на колегите, лятото ще бъде глобен
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Suzuki RM 125 CDI

                      Пълно е с измамници, обаче този човек има б*ти нахалството. И мен са ме лъгали знам какво е като не ти направи добро впечатление не се занимавай с него и това е

                      Коментар


                      • #12
                        От: Suzuki RM 125 CDI

                        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                        Не е лошо да се даде гласност на този проблем, защото нещата изглеждат доста неприятно А Евелин да му мисли, след като предлага такива псевдо майстори на колегите, лятото ще бъде глобен
                        Мдааа хубаво е да се знае , но повече гласност от форума .... трудничко. То добре ,че колегата си е получил частите /както и аз де / , иначе аз бях готов да ходя да да го търся и да се разправям, че ми писна /тогава/ !

                        Не знам , всички живо гледа да те п**бе, въпреки ,че знае ,че не може да свърши работа ! Не е срамно човек да каже ,че не може !

                        П.п Ей сега се сетих за един разказ на колега от форума, дето си закарал мотора на майстор за ремонт . Първото нещо дето направил майстора е да отвори мануал на мотора и да го прочета , а оня / собственика на мотора / , като го видял си казал ,че тоя е ''пишман'' и нищо не разбира от мотори щом чете мануала и си взел мотора

                        Както и да е, дано други колеги прочетат и не се набутват излишно като нас !
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Suzuki RM 125 CDI

                          Ами не знам колеги, може би трябва да се лепне някъде темата, за да може да я видят повече хора и да не се набутат.
                          Иначе ето снимки на въпросното чудо второто което получих, и клип с работата която върши....
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1426.jpg
Прегледи:1
Размер:91.7 КБ
ID:5578462Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG1427.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5578463

                          http://vbox7.com/play:f50600fbd3
                          Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                          Коментар


                          • #14
                            От: Suzuki RM 125 CDI

                            Тези "майстори" ги знаеме , има и още един , закарат му мотор със зацапана свещ /свещи/ , и вместо да смени свеща , реже електрониката /била скапана , зацапвала свещи/ , слага правена от него , и почва една мъка... Лошото при тебе е , че си дал пари почти колкото чисто нова , дано това ти помогне ако не е късно.

                            http://www.ebay.co.uk/itm/CDI-SUZUKI...item3cde46982d
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • #15
                              От: Suzuki RM 125 CDI

                              Не е късно точно тази съм си избрал и аз, скоро ще я поръчвам, отвсякъде си личи, че е направена качествено и като оригиналната.
                              Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X