Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви са тези прасета?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Какви са тези прасета?

    Определено са диви свине,но каква порода незнам
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #62
      До: Какви са тези прасета?

      Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
      Определено са диви свине,но каква порода незнам
      ...дива порода,каква друга...

      Коментар


      • #63
        До: Какви са тези прасета?

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Здравейте, попаднахме на тези прасета при една хранилка в странджа, аз съм силно убеден че са полу-диви или култивирани но част от компанията беше готова да си заложи главата че са си напълно диви глигани. Моля за вашето професионално мнение.



        kade po to4no gi vidqhte prasetata

        Коментар


        • #64
          До: Какви са тези прасета?

          А тези кви са ?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #65
            До: Какви са тези прасета?

            Ха кажи по снимка от далече какви са.Нека са там на откриването и ще разберете.Вариантите са два:
            1.Голяма стрелба и много луканка от диво прасе.
            2.Дядо Иван свинара да реве,че за пореден път на откриването не е намерил подслон на полудивата си стока.Разбира се гарнирано с много псувни по местната ловна дружинка.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #66
              До: Какви са тези прасета?

              Диви са.Ако са полу питомни щяха да са по-светли,сиви напримир или дори белички.
              ROCK ON

              Коментар


              • #67
                До: Какви са тези прасета?

                в Странджата при разходки съм срещал много такива полу-диви. Пуснати са да си ходят така из гората, а вечер се прибират. По пътя Средец-Болярово често могат да се видят до пътя. Даже веднъж ги снимах като ходихме на "Петрова нива" край Звездец. Ще се разровя из компа и ще ви ги пусна. Поздрави!
                Honda HR-V 4WD D16W1

                Коментар


                • #68
                  До: Какви са тези прасета?

                  Първоначално публикуван от speed_maniak Преглед на мнение
                  Диви са.Ако са полу питомни щяха да са по-светли,сиви напримир или дори белички.
                  И с панделки...червени.Колега не вярвай на думите си.Има полудиви отглеждани на свобода ,които са досущ като дивите и по цвят и по четина и по липса на сланина и по дължина на зурлата та дори и със щтръкнали а не увиснали уши.Познавам ги единствено по поведението,когато са около мен.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #69
                    До: Какви са тези прасета?

                    Вкусни предполагам?!
                    JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                    Манол Денев

                    Коментар


                    • #70
                      До: Какви са тези прасета?

                      Че са от тия източно балканските от тех са.Ходете из Странджа и ги вижте не само шарените има и досущ като дивите.А за нападащите глиганислед раняванеТе такава хумореска си заслужава да се видиАз като заслужил гоначтолкова пъти са минавали на два три метра от мене само те изгледа и каже фуфи си отмине.Е некой ги чекат на буката на високо ама що ли не знамИ що майката в капана се мъчи да избега на срещуположната страна а не мисли за прасетата си и какво нападениесеко диво животно бега от човека като дявол от тамянНаслушал съм се 30 години край ловджийските огньове на какви ли не чудеса поне да знаеха някои неща за дивите животни да не се излагатПо здрав на ловците
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #71
                        До: Какви са тези прасета?

                        Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                        И с панделки...червени.Колега не вярвай на думите си.Има полудиви отглеждани на свобода ,които са досущ като дивите и по цвят и по четина и по липса на сланина и по дължина на зурлата та дори и със щтръкнали а не увиснали уши.Познавам ги единствено по поведението,когато са около мен.
                        Сигурно си прав.За съжеление не живея в Страндженско.Просто като убием в дружинката някое бяло прасе и викат "това е питомец" и те така.
                        ROCK ON

                        Коментар


                        • #72
                          До: Какви са тези прасета?

                          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                          Че са от тия източно балканските от тех са.Ходете из Странджа и ги вижте не само шарените има и досущ като дивите.А за нападащите глиганислед раняванеТе такава хумореска си заслужава да се видиАз като заслужил гоначтолкова пъти са минавали на два три метра от мене само те изгледа и каже фуфи си отмине.Е некой ги чекат на буката на високо ама що ли не знамИ що майката в капана се мъчи да избега на срещуположната страна а не мисли за прасетата си и какво нападениесеко диво животно бега от човека като дявол от тамянНаслушал съм се 30 години край ловджийските огньове на какви ли не чудеса поне да знаеха някои неща за дивите животни да не се излагатПо здрав на ловците
                          Не е точно така колега,миналата година ме напада ранено от мен прасе,не са само истории около огъня

                          Коментар


                          • #73
                            До: Какви са тези прасета?

                            Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
                            Не е точно така колега,миналата година ме напада ранено от мен прасе,не са само истории около огъня
                            Преди 6-7 години на излет над Ботевград почина ловец от загуба на кръв в следствие на многобройни рани причинени от ранен глиган.Преди колегите от дружинката да стигнат до пострадалия и глигана,човека е бил в шок,седнал и се е молил на прасето като на човек да спре...да престане и да си ходи.Починал е на път към болницата в Ботевград.
                            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                            Коментар


                            • #74
                              До: Какви са тези прасета?

                              ето и обещаните снимки от "Петрова нива"
                              Прикачени файлове
                              Honda HR-V 4WD D16W1

                              Коментар


                              • #75
                                До: Какви са тези прасета?

                                С прасетата шега не бива.Казвали са ми,че нападат само когато са ранени и няма друго място през което да минат освен през теб,но не вярвам докато не видя,а дано не видя.
                                Поздрави и успех през наближаващия нов сезон.
                                ROCK ON

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X