Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

    Тези ги има стандартно в багажника.Ще трябва да взема повече спрейове май или да се откажа.По принцип заграждения се правят за да не се рови крехката почвена покривка и растителност извън утъпкания път.Виждал съм какви ровове стават след като водата тръгне по изровеното-грозна картинка.И аз никога няма да тръгна да правя това.Кофти е ако шиповете са сложени на стандартен утъпкан път.Ще мисля какво да правя.
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • #32
      От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

      Да ти кажа шишове има.Скоро срещнахме горска охрана по една от нашите пътеки.Бяха вкарали багер да ограничат трафика на краден материал и бяха доста смаяни като изкочихме 7-8 джипа до тях .
      Тук ще постна телефон на един от охранителите,дано е актуален,човека е ЧОВЕК и предполагам ще бъде добър да каже къде са слагали за да ги избегнеш.
      0889815844 Име не знам ,но завърти разговора,дано да е полезен,все пак те знаят ,че не офроуд джипките са проблема на балкана.
      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

      0895шест29410 .

      Коментар


      • #33
        От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        Тези ги има стандартно в багажника.Ще трябва да взема повече спрейове май или да се откажа. ...
        Вземи си един комплект инструменти за ремонт на гуми с фитили.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.24~k-t-za-postavyane-na-fitili.jpg
Прегледи:1
Размер:13.5 КБ
ID:5703239


        Полезен е.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

          За това не се бях сещал.Благодаря за идеята.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #35
            От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Вземи си един комплект инструменти за ремонт на гуми с фитили.

            [ATTACH=CONFIG]852685[/ATTACH]


            Полезен е.
            От къде може да се купи?

            Коментар


            • #36
              От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

              Тя идеята е добра, но такъв комплект ще помогне ли при дупка от 10мм арматура? Задавам въпроса съвсем сериозно, защото все още нямам резервна гума 31".
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #37
                От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Тя идеята е добра, но такъв комплект ще помогне ли при дупка от 10мм арматура? Задавам въпроса съвсем сериозно, защото все още нямам резервна гума 31".
                За 10 мм арматура не знам, ама на мен ми е помагал при този случай ...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0008.jpg
Прегледи:1
Размер:225.4 КБ
ID:5703298

                а също и при срязване на борда с нож 10-15 мм.

                Освен това, върши чудесна работа при всички други случаи на спукване на гума, когато няма гумаджия наблизо.
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-02-16, 15:50.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

                  През август минахме 20 джипа и проблеми нямахме . От Бузлуджа към Българка карахме по трака Ком -Емине. И много искам да си хвана един от тези с шиповете така за разкош.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

                    Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                    През август минахме 20 джипа и проблеми нямахме . От Бузлуджа към Българка карахме по трака Ком -Емине. И много искам да си хвана един от тези с шиповете така за разкош.
                    Благодаря за инфото!А трака Ком-Емине има ли го качен някъде та да видя до колко съвпада с моя?Имам бегла представа за съседен район,т.к. веднъж съм минавал Селце-х.Българка-Боженци.Та начертах си един трак,ама до колко е правилен един господ знае.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #40
                      От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

                      Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                      Тук ще постна телефон на един от охранителите,дано е актуален,човека е ЧОВЕК и предполагам ще бъде добър да каже къде са слагали за да ги избегнеш.
                      0889815844 Име не знам ,но завърти разговора,дано да е полезен,все пак те знаят ,че не офроуд джипките са проблема на балкана.
                      Браво, хвала на този човек - горски!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа












                        И защо има бариери и са заключени,как се надявах да се появи някой да ме гони.

                        Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #42
                          От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

                          На мен не ми е ясно на какво основание има бариера. Поне някаква табела да има за какво се затваря пътя.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Внимание , метални шипове покрай перките на Бузлуджа

                            Достъпа до тия при Стара Кресна е свободен ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7429.jpg
Прегледи:2
Размер:137.2 КБ
ID:5711795...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7441.jpg
Прегледи:2
Размер:98.4 КБ
ID:5711797
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X