Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Explorer или Honda CR-V?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ford Explorer или Honda CR-V?

    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
    Ама от по старичките модели
    Ми новичка е... 82 набор.
    Имам и Исузу 83 набор, което за целия си живот е създало по-малко ядове от много лачената фронтера 97г 2.2, невидяла зор. Друг да я мисли вече. Хубава Фронтера е продадената.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #47
      От: Ford Explorer или Honda CR-V?

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Ми новичка е... 82 набор.
      Имам и Исузу 83 набор, което за целия си живот е създало по-малко ядове от много лачената фронтера 97г 2.2, невидяла зор. Друг да я мисли вече. Хубава Фронтера е продадената.
      Я глей ти ! И у нашто село - аналогичен случай . Само че на 180 градуса : Труп-ъра (`91-ви набор) отдавна станА Скрап-ър . А на Фронтерата (`94-ти) за 7 години и 130 хил.км.съм сменил бензиновата помпа , по моя вина.

      ... та `баф ли го що така ?!

      ... и за по следно пак по темата : Та кво викаш , да си минава човека на Тойота`82 и да не се занимава с глупости ?
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #48
        От: Ford Explorer или Honda CR-V?

        Явно у секо село е различно
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #49
          От: Ford Explorer или Honda CR-V?

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Я глей ти ! И у нашто село - аналогичен случай . Само че на 180 градуса : Труп-ъра (`91-ви набор) отдавна станА Скрап-ър . А на Фронтерата (`94-ти) за 7 години и 130 хил.км.съм сменил бензиновата помпа , по моя вина.

          ... та `баф ли го що така ?!

          ... и за по следно пак по темата : Та кво викаш , да си минава човека на Тойота`82 и да не се занимава с глупости ?
          Темата беше избор между Експлорър и ЦРВ. Всъщност е задаване на отговор...
          Колкото до трупър, фронтера и тойота - имам доста опит и с трите.
          Фронтерата за мен е неоправдан откъдето и да го погледнеш избор. Мнението ми е лично, базирано на нещо... Не твърдя, че е лош автомобил, но за мен е нефункционален, неудобен, с неоправдано скъпи и неоткриваеми части, с абсурдни двигатели (поне 2.2) с още по-абсурдно управление.
          Единственият естествен враг на трупъра, освен водача е корозията. Ако е в приемливи граници, колата е трудно убиваема.
          Колкото до Тойота - просто е друго измерение, некореспондиращо с горните две. Карам и няколко Паджера,които въпреки че са безпроблемни, просто не са "моите" автомобили и ще изчезнат.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #50
            От: Ford Explorer или Honda CR-V?

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            ....Темата беше избор между Експлорър и ЦРВ......
            Е за това си прав , разбира се. Останалото си беше отвсякъде лирично отклонение , за което по- подходящ е разговора на чаша студена бира , ама нали си чешем пръстите ....

            Всъщност , по желание на пусналия темата , нещата еволюираха до РР/ Диско , а няма да се учудя ( подобно на болшинството подобни теми в този раздел) , Автора вече да се е сдобил , или е на прага да се сдобие , с нещо съвсем различно от всичко по-горе
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #51
              От: Ford Explorer или Honda CR-V?

              Ако се е сдобил - още един намерил правият път...
              Търси Х или У, без да чете - нахвърлят му се как само Т има смисъл, вземе, че се замисли и прочете и накрая си купува Н.

              заместете буквите с такива по желание
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #52
                От: Ford Explorer или Honda CR-V?

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Е за това си прав , разбира се. Останалото си беше отвсякъде лирично отклонение , за което по- подходящ е разговора на чаша студена бира , ама нали си чешем пръстите ....

                Всъщност , по желание на пусналия темата , нещата еволюираха до РР/ Диско , а няма да се учудя ( подобно на болшинството подобни теми в този раздел) , Автора вече да се е сдобил , или е на прага да се сдобие , с нещо съвсем различно от всичко по-горе
                Наздраве Колкото до РР - за Диското нямам много наблюдения, но в момента имам нещо общо с друго извращение Rаnge Rover Vogue- единственото хубаво в него е двигателят, но той не е английски. Абе... споменавам често баба ти Кралица и всички английски жени.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #53
                  От: Ford Explorer или Honda CR-V?

                  Ми кой колкото си може
                  Едни само говорят (споменават) други бачкат
                  Иначе Вог е просто ниво на обурудване
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X