Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Нещата предполагам стоят така- нашите не са го заявили предварително, или пък не са ни отпуснали и затова не е предвидено ръководство на български език. Досега, по мои наблюдения, откакто отвориха тази верига, никога не са пуснали електроинструмент, без да има упътване на български, за другите артикули не съм следил. Упътванията излизат в lidl service, поредица от ПДФ файлове със знаменцата на съответните страни. Сега чакам да излезе на това с клипса и фенерчето, подобие на пауърбанк, та да се ориентирам дали тука ще го пуснат.
    Последно редактирано от mitko 53; 19-03-18, 06:45.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Някой с наблюдения върху W5 двигателното масло, което ще пускат от четвъртък?
      До колкото разбрах е производство на Penassol.
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
        Някой с наблюдения върху W5 двигателното масло, което ще пускат от четвъртък?
        До колкото разбрах е производство на Penassol.
        Най-евтината синтетика законно на пазара, бие и доста от незаконните. И това преди като беше на 40лв, сега гледам е на 30. На една от колите съм сипал, ама тя малко се кара та не мога да ти кажа как е при тежка експлоатация. При лека експлоатация няма проблеми.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Никой не граби нищо в Джурджу,хората си купуват олио и франзели.
          Туй преди половин час.

          То и цитат трябваше да има как ще грабят гайковерта в Гюргево,ма изчезна.
          Последно редактирано от Зелен; 19-03-18, 10:39. Причина: допълнение

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Kъде ли изчезна, цитата? Я виж пост 2104.
            Имам горчив опит с Гюргевския Лидл. Преди няколко месеца се договорихме с един колега от друг форум, русенец да ми вземе това https://www.lidl.de/de/parkside-troc...520-a1/p250204 . Обажда ми се човекът на другия ден по обяд, само един останал, с изпокрадени автомат и битове. Да ми го вземел ли, за какво ми е окраден. Та изобщо хората не грабят.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз продължавам да съм навит за батериен гайковерт, та ако някой има път към румънски Lidl и е склонен да ми закупи и засили един насам, ще черпя.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Най-евтината синтетика законно на пазара, бие и доста от незаконните. И това преди като беше на 40лв, сега гледам е на 30. На една от колите съм сипал, ама тя малко се кара та не мога да ти кажа как е при тежка експлоатация. При лека експлоатация няма проблеми.
                Като цена е ясно, че винаги може да има някой по-по-най от теб. Парите нямат качества. Те са количествен измервател.
                Тук въпроса е до качеството. То е крайна величина. Рафинериите, блендерите и рециклаторите са краен брой.
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  To са такси мост, винетка ако няма не знам искат ли. Не знам дали от Германия, като го пуснат с батерията, дали няма по- евтино да дойде. 5 евро и там доставката и не знам Габко колко вземат на кило, и тука Еконта 5-6 лева.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    Нещата предполагам стоят така- нашите не са го заявили предварително, или пък не са ни отпуснали и затова не е предвидено ръководство на български език. Досега, по мои наблюдения, откакто отвориха тази верига, никога не са пуснали електроинструмент, без да има упътване на български, за другите артикули не съм следил. Упътванията излизат в lidl service, поредица от ПДФ файлове със знаменцата на съответните страни. Сега чакам да излезе на това с клипса и фенерчето, подобие на пауърбанк, та да се ориентирам дали тука ще го пуснат.
                    Предполагам че проблема е най вече до маркетинга на пазара . Маркетинга е прогнозирал че ще се продадат примерно 500 000 броя от изделието и толкова са заявени на завода в Китай . Естествено стоката първо тръгва от най големия пазар германския и ако правилно са прогнозирали там се продават приблизително толкова колкото са прогнозирали . От там тръгват по следващите по големина пазари в Европа . Да ама ако маркетинга се е застраховал за да не се набълбукат със стока която не върви а се оказва че тя върви с пъти повече от предвиденото и да кажем само в Германия са продадени примерно 350 000 от заявените общо 500 000 броя ? Пускат ги да речем в Полша че е най близко и до нас може и въобще това изделие да не дойде поне в тази кампания . Предполагам че в Германия законите са доста по строги и не могат да правят промоция с 5 бройки в магазин разчитайки на стария трик че щом веднъж си влязъл все нещо ще купиш .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                      Като цена е ясно, че винаги може да има някой по-по-най от теб. Парите нямат качества. Те са количествен измервател.
                      Тук въпроса е до качеството. То е крайна величина. Рафинериите, блендерите и рециклаторите са краен брой.
                      С качеството работата е същата. Буквите на етикета са верни. Времето на свирепите ментета отдавна отмина, а ако някой още си мисли че има принципна разлика между картинките на същия етикет - нека си мисли.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        To са такси мост, винетка ако няма не знам искат ли. Не знам дали от Германия, като го пуснат с батерията, дали няма по- евтино да дойде. 5 евро и там доставката и не знам Габко колко вземат на кило, и тука Еконта 5-6 лева.
                        Ако към мен - далеч съм от мисълта някой да ходи специално за това. Просто ако има някой дето така или иначе ще ходи и е склонен да свърши тая работа - да казва размера на допълнителните такси и да действаме, ако постигнем консенсус. Ясно е че безплатен обяд няма.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Предполагам че проблема е най вече до маркетинга на пазара . Маркетинга е прогнозирал че ще се продадат примерно 500 000 броя от изделието и толкова са заявени на завода в Китай . Естествено стоката първо тръгва от най големия пазар германския и ако правилно са прогнозирали там се продават приблизително толкова колкото са прогнозирали . От там тръгват по следващите по големина пазари в Европа . Да ама ако маркетинга се е застраховал за да не се набълбукат със стока която не върви а се оказва че тя върви с пъти повече от предвиденото и да кажем само в Германия са продадени примерно 350 000 от заявените общо 500 000 броя ? Пускат ги да речем в Полша че е най близко и до нас може и въобще това изделие да не дойде поне в тази кампания . Предполагам че в Германия законите са доста по строги и не могат да правят промоция с 5 бройки в магазин разчитайки на стария трик че щом веднъж си влязъл все нещо ще купиш .
                          Oбщо взето по едно време ги пускат, даже понякога тука първо, за мене или не ни отпускат или нашите преценяват какво да поръчат предварително.Иначе и там по филиалите е същата работа, но поне имаш поправителен онлайн. Веднъж от Алди си харесах едно перфораторче, отивам в 9 часа и празен рафт. Балдъзата, лека и пръст си хареса една кафе машина от Лидл. Отиваме по обяд, естествено свършила, магазинът бил на аукционен принцип, ни обясняват.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Ако към мен - далеч съм от мисълта някой да ходи специално за това. Просто ако има някой дето така или иначе ще ходи и е склонен да свърши тая работа - да казва размера на допълнителните такси и да действаме, ако постигнем консенсус. Ясно е че безплатен обяд няма.
                            Колегата от Русе беше с никнеймове joro ruse и gnt 69 в други форуми, на мене не можа да ми свърши работа но на колега от Бургас купи хибридния гайковерт. Не знам в този форум дали е регистриран.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              To са такси мост, винетка ако няма не знам искат ли. Не знам дали от Германия, като го пуснат с батерията, дали няма по- евтино да дойде. 5 евро и там доставката и не знам Габко колко вземат на кило, и тука Еконта 5-6 лева.
                              Аз затова виках да направим една групова поръчка с габкото.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Moe ще е задължението да го дебна и да ви информирам навреме. Конкретно гайковертът не ми трябва, но има други неща които може да ми харесат.
                                A eто и нещо предстоящо за Н-ти път на нашия пазар http://www.lidl-service.com/cps/rde/...NF%201350%20C3 . В описанието фигурира нещо като константна електроника . Някой може ли да сподели впечатления от предишни продажби. Налага ми се сериозно рязане и разбиване за парно и водопровод, по подове и стени на един апартамент. Имам друга машина с дискове Ф150, пак китаец Meister Craft, но не знам дали ще устиска на натоварването, та да имам резерва. Иначе ми искат 7 стотака за тази работа, да ходят да се снимат, за 2-3 дена мисля да я опукам.
                                Последно редактирано от mitko 53; 19-03-18, 13:20.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X