Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Аз също се снабдих с перфоратор. При мен има леко ,,биене" от точката на пробиване да свредлото. А сложи ли се обикновенояр ,,бърз" патронник, то ,,биенети", около оста, е направо иазано - грозно. Ще купя нов патронник. Иначе за 100 (СТО) оева, цял перворатор, ведно с 6 свредла, си е подарък!
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Аз също се снабдих с перфоратор. При мен има леко ,,биене" от точката на пробиване да свредлото. А сложи ли се обикновенояр ,,бърз" патронник, то ,,биенети", около оста, е направо иазано - грозно. Ще купя нов патронник. Иначе за 100 (СТО) оева, цял перворатор, ведно с 6 свредла, си е подарък!
      При този начин на захващане на свредлата (и на бързия патронник) няма как да няма биене. Все пак нямаш челюсти които да притискат свредлото. И нов хубав патронник да вземеш разлика няма да има. Това е перфоратор, при него точността е 1-2мм. Не е бормашина та да искаш 0.1мм или подобни стойности.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        При този начин на захващане на свредлата (и на бързия патронник) няма как да няма биене. Все пак нямаш челюсти които да притискат свредлото. И нов хубав патронник да вземеш разлика няма да има. Това е перфоратор, при него точността е 1-2мм. Не е бормашина та да искаш 0.1мм или подобни стойности.
        +1

        Не се харчи за друг патронник.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Имам два перфоратора от този клас, Sparky и Meister Craft, и на двата има сериозен луфт в захвата още като нови, така че колегата да не се притеснява.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Едва ли е Рьом, обикновено си пише в характеристиките, примерно https://www.lidl.de/de/parkside-akku...u/gruen/p34315 , най отдолу даже лого си има. Моделът с обозначение В1 излезе миналата година по това време, но при нас не го пуснаха. 2016г., лятото пуснаха тука такъв с обозначение А1,визуално същия, тогава го купих, мисля 79лв. беше цената.
            Лидл.бг ми отговориха, че B1 ще бъде пуснат след няколко седмици.

            Още търся по-евтин вариант на този сет за разместване - у нас не се предвижда да го пускат, а ми се струва че е било 20-25лв.
            Това също - дали ще върши работа за мебели и уреди?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              При този начин на захващане на свредлата (и на бързия патронник) няма как да няма биене. Все пак нямаш челюсти които да притискат свредлото. И нов хубав патронник да вземеш разлика няма да има. Това е перфоратор, при него точността е 1-2мм. Не е бормашина та да искаш 0.1мм или подобни стойности.
              Абсолютен факт. У дома си имам бормашина Елтос, на работа перфоратор Спарки с няколко патронника - ами различни са нещата и няма как да са еднакви.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                ...
                Още търся по-евтин вариант на този сет за разместване - у нас не се предвижда да го пускат, а ми се струва че е било 20-25лв.
                ...?
                Че то такова подобно ако не и същото бяха пускали по едно време ама не се сещам кога беше.

                TT
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-04-18, 13:13.
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                  Лидл.бг ми отговориха, че B1 ще бъде пуснат след няколко седмици.

                  Още търся по-евтин вариант на този сет за разместване - у нас не се предвижда да го пускат, а ми се струва че е било 20-25лв.
                  Това също - дали ще върши работа за мебели и уреди?
                  Засега не виждам признаци да го пускат този В1, гледам два електрожена са приготвили, дремел, циркулярче и зеге. Може пък тази година и да го пуснат. На моят А1, да споделя, след близо две години сериозно ползване, му се прецака зарядното. След 28 дена престой в сервиза ми го върнаха с ново зарядно, да се чудиш защо стоя толкова, при положение че много ми трябваше.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                    При този начин на захващане на свредлата (и на бързия патронник) няма как да няма биене. Все пак нямаш челюсти които да притискат свредлото. И нов хубав патронник да вземеш разлика няма да има. Това е перфоратор, при него точността е 1-2мм. Не е бормашина та да искаш 0.1мм или подобни стойности.
                    Благодаря за разясненията колега!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Оберфрезата как е?
                      Очаква ли се да я пуснат скоро?
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Обикновено я пускат декември- януари, но тази година пропуснаха. Преди това пускаха единия модел на разпродажба, доста намален, не помня колко, но доста народ си накупиха. Сега излезе нов модел , с друг дизайн, има го по продавалниците. Аз имам първия модел, бетон е. Ползвам го основно на маса.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                          Оберфрезата как е?
                          3драв зелен чук е тая машина, моята е изстругала поне 4 м2 площ и дълбочина средно 8мм. Цената не я коментираме.. 90% от това без смяна на ножа,съвсем безотказно с нула подръжка.Има начин да се монтира и демонтира като статична.
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Това се моделите излизали от 2011г. насам https://www.lidl.de/de/parkside-ober...200-a1/p188009 , https://www.lidl.de/de/parkside-ober...200-b2/p233551 и https://www.lidl.de/de/parkside-ober...200-c2/p259310 . Последната не са я пускали тука. Моята е от първия модел, с 12 фрезера. Позволява монтаж на маса без разпробиване на основата и ненарушаване на гаранцията . Иман и още една, пострадала от пожар, за резервни части

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Куфара се прокъса,машината работи безупречно.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Tо повечето им куфари са така с прегъващи се панти, само на къртача е с ос, поне от тези които имам. Друг недостатък е че големите батерии не се побират. Иначе машината е пушка, в момента съм я дал на един познат да си прави навес. Онзи ден ми поръча да дебна кога ще я пускат, да си купил и той.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X