Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    Интересното е ,че на рекламата на въпросното зеге дават пича да прави мега мазало, и после си пуска прахосмукачката,която отново е на промоция си почиства мизерията. А сега забелязвам ,че може да я боднеш и да смуче докато режеш и да не стане мазало... Евала на маркетинга им.
    Е те така показват, че смуче и вода, кола, кафе, иначе ще смуче само стърготините.
    Друг въпрос е, че без филтър не знам колко ще устиска на вода и фин прахоляк
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      днес скромно, само няколко джвъчки

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl.JPG
Прегледи:1
Размер:49.2 КБ
ID:5758764

      другата седмица ще има акумулаторен компресор
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Това ъгловото ако го има ще го лепна като стой та гледай...
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Аха, скромно, аз пак оставих сума ти пари.... вече се чудя къде да ги държа тея инструменти...
          А имаше и пендула при нас, точих, точих, точих лигите и накрая се залъгах с моторната коса...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            И аз заприходих една прахосмукачка. Добре работи, доволен съм, само малко ми се виждат кекави тръбите. Някъде беше споменато от къде и какъв модел торбички да се набавят, но не го намирам. В нета намерих само само някакви от Емаг, не знам биват ли?
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някой да обясни номер 3 (свредла) за какво се използва?
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                Някой да обясни номер 3 (свредла) за какво се използва?
                предполагам за пробиване купих го сутринта, но довечера ще го гледам........... взел съм го с цел да го ползвам на винтоверта, дето не е с затягащ патронник като за свредло, ще видим дали съм познал.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • Тръбите на 1300 ватовата прахосмукачка ,,Parkside" са чисти пластмасарки, като от нискокачествена китайска играчка. Силата на вакуума не е голяма. Аз съм я купил са отстраняване на малки стрителни отпадъци и гадната фина прах, получена при шлифоването повърхността на шпаиловани стени. Моля дайте ми съвет, какъв филтър или лрежичка или дори дамски чорап да сложа на тялото на филтъра, за да линимизирам количеството фин прах, което ще проникне в електродвигателя!

                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  И аз заприходих една прахосмукачка. Добре работи, доволен съм, само малко ми се виждат кекави тръбите. Някъде беше споменато от къде и какъв модел торбички да се набавят, но не го намирам. В нета намерих само само някакви от Емаг, не знам биват ли?
                  Дидо Узунов, може ли да ми изпратиш линк на торбичките? Ложе и на ЛС, за да не се третира, като нерегламентирана реклама.

                  Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                  Аха, скромно, аз пак оставих сума ти пари.... вече се чудя къде да ги държа тея инструменти...
                  А имаше и пендула при нас, точих, точих, точих лигите и накрая се залъгах с моторната коса...
                  Днес олекнах с 206 лева..А сутринта влязох в ЛИДЛ на булевард ,,Президент Линкълн" 76, с умисъм за покупка само на прахосмукачката......Мдам...с тия ширпотреби- инструкенти от ЛИДЛ, станах, като дете, което чака нова играчка всеки четвъртък...

                  Апропо, някой знае ли, какъв ше бъде този акумулаторен компресор, който ЛИДЛ България пуска в продацчжба следващата седмица?
                  Последно редактирано от Райковски; 29-06-17, 14:34. Причина: Сливане на публикации
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от andreiS40
                    Апропо, някой знае ли, какъв ше бъде този акумулаторен компресор, който ЛИДЛ България пуска в продацчжба следващата седмица?
                    Чак пък компресор - по скоро е електрическа помпа за колело.


                    Всъщност видях че машинките са 2 компресор и помпа явно не съм догледал.

                    С батериите се излагат обаче компресора/помпа изглежда е батерия която няма да е съвместима с останалите уреди.

                    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                    Аха, скромно, аз пак оставих сума ти пари.... вече се чудя къде да ги държа тея инструменти...
                    А имаше и пендула при нас, точих, точих, точих лигите и накрая се залъгах с моторната коса...
                    Тази комбинирата за 350 лева ли? Имаш ли впечатления ?
                    Последно редактирано от Райковски; 29-06-17, 14:32. Причина: Сливане на публикации
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение



                      Дидо Узунов, може ли да ми изпратиш линк на торбичките? Ложе и на ЛС, за да не се третира, като нерегламентирана реклама.
                      Ето. Мисля и като цена бива, но не съм сигурен по-добри ли са от хартиените(които пък не знам какви да са)
                      www.emag.bg/torbichki-za-prahosmukachki-vacbag-ub9-ot-netykan-tekstil-podhodjashti-za-parkside-de-longhi-rowenta-10-br-dva-filtyra-10ub9/pd/D4GMVMBBM/
                      П.п ясно, че не правя реклама, може да сте сигурни, че нямам и 1ст. в Емаг
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Мне, взех само коса, тъй като другите приставки ги имам вече (преди време купувахме електрическия вариант, за да окастриме някои дървета)... иначе впечатленията ми са, че е по добра изработка от класическите оранжеви китайци. Когато я запаля, вече ще имам съвсем конкретни наблюдения. Примерно смукача е една малка врътка, която си има малка пружина да я натяга, ако я забравиш, тя ще си се върне сама от вибрациите. На китаеца който ползвах досега е нещо като спусък, който обаче не само няма пружина, ами има свойството да включва смукача от вибрациите.Копчета, тяло, тръби, приставки-нормална изработка.Другото хубаво, поне за мен е, че мога да ползвам приставките и на електрическата и на бензиновата.
                        П.С.Аз не разбирам от резачки, но брат ми даде експертно мнение, че дъската на приставката за кастрене е орегон, което било добре.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Тоест може да се закупи само коса? Каква е цената?
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            159 лв ако не се лъжа. Има и други необявани в брошурата неща-например каналокопачката за мазилка.
                            Последно редактирано от Frysco; 29-06-17, 18:12.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              днес скромно, само няколко джвъчки

                              [ATTACH=CONFIG]920056[/ATTACH]

                              другата седмица ще има акумулаторен компресор

                              Докладвам за свредлата, това е хитроумно приспособление да се използва винтоверта като дрелка, отпред има предпазител с пружинка и той потъва в процеса на пробиване, т.е. използва се във вида, в който е. Свредлата се сменят, но са само 3 размера
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Тръбите на 1300 ватовата прахосмукачка ,,Parkside" са чисти пластмасарки, като от нискокачествена китайска играчка. Силата на вакуума не е голяма. Аз съм я купил са отстраняване на малки стрителни отпадъци и гадната фина прах, получена при шлифоването повърхността на шпаиловани стени. Моля дайте ми съвет, какъв филтър или лрежичка или дори дамски чорап да сложа на тялото на филтъра, за да линимизирам количеството фин прах, което ще проникне в електродвигателя!



                                Дидо Узунов, може ли да ми изпратиш линк на торбичките? Ложе и на ЛС, за да не се третира, като нерегламентирана реклама.

                                Днес олекнах с 206 лева..А сутринта влязох в ЛИДЛ на булевард ,,Президент Линкълн" 76, с умисъм за покупка само на прахосмукачката......Мдам...с тия ширпотреби- инструкенти от ЛИДЛ, станах, като дете, което чака нова играчка всеки четвъртък...

                                Апропо, някой знае ли, какъв ше бъде този акумулаторен компресор, който ЛИДЛ България пуска в продацчжба следващата седмица?
                                От каквото и да пишеш, това не е нормално. Дай си малко зор и си преглеждай написаното преди да го пуснеш.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X