Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
    Пневматичния перфоратор,някой пробвал ли го е?
    Това би яло много въздух,къде го има?

    Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Re: Инструменти от Лидл

      У русето го има и някаква шлайфачка има също, ако го няма при тебе да ти купя един?
      Абе тия не те ли назначиха на щат, поне за рекламата да ти подаряват по един от вид, че отвреме навреме и мен подкоросваш само с ревюто дето им правиш.

      Коментар


      • От: Re: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
        У русето го има и някаква шлайфачка има също, ако го п няма при тебе да ти купя един?
        Недей,не ми върши работа това.

        Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Re: От: Re: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Недей,не ми върши работа това.

          Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
          Ок.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Много пъти е незаменим в тенекеджийството........
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Секача така реже автотенекия, че понякога се олива
              Като правих кръпки на витарника, беше незаменим в отстраняването на тумора.
              Днес взех пневматична ножовка, пробвах я и се чудя дали да я връщам.
              Триончето в комплекта, което пише че е за метал, направи 1мм дълбок сряз в тръба 2мм и остана без зъби.
              Тъкмо да я прибера в кутията и да ходи към Лидл, погледа ми спря на лента за ръчна ножовка. Малко по-тясна е, но без проблем отряза тръбата. От една лента ще излязат 3-4 ножчета, а струва стотинки
              Ще помисля още ден-два дали ще върши работа или ще я връщам. Смуче мнооого въздух.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                Купих ги и двете преди час. В четвъртък ще сменявам гума и ще пиша отзив.

                Изпратено от моят Apollo Lite с помощта на Tapatalk
                Крикът изглежда леко халтав. Тежи доста. Вдигна Сааба без да се замисля. Нужното усилие е минимално и няма нищо общо с оригиналния винтов. Компресорчето е с относително къс кабел. Донапомпи 9 гуми без да загрее. Едната беше спаднала под 1 атм. Докато я вдигне на 2,2 атм минаха около 5 - 6 мин. Гума 215/55/16. За тотално спаднала голяма гума не го виждам да се справи лесно.

                Изпратено от моят Apollo Lite с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                  Крикът изглежда леко халтав. Тежи доста. Вдигна Сааба без да се замисля. Нужното усилие е минимално и няма нищо общо с оригиналния винтов. Компресорчето е с относително къс кабел. Донапомпи 9 гуми без да загрее. Едната беше спаднала под 1 атм. Докато я вдигне на 2,2 атм минаха около 5 - 6 мин. Гума 215/55/16. За тотално спаднала голяма гума не го виждам да се справи лесно.

                  Изпратено от моят Apollo Lite с помощта на Tapatalk
                  Качил съм някъде в форума тест със тоя компресор ,гума 185/60/15 я вдига за около 2 мин.и половина от джанта до 2.2 бара ,235/75/15 за 4 минути!

                  Днес взех рейките за таван.На три от колите си имам рейки на тавана,на транзита имаше едни стари които бях скъсявал от една предишна кола и му бяха тясни,тапите изгорели от слънцето и меко казано дразниха ме много,само за рейките втора употреба искаха 100 лв.и то в състояние по лошо от моите.Знам че тези в Лидъл се захващат за надлъжни рейки,минах да видя как се хващат петите за рейката, оказа се че захвата е като на мойте.Взех ги ,разглобих ,сглобих и всичко пасна идеално.

                  На всичко отгоре за новите знаех че има оплакване че свирят над 100-120 км.Решава се проблема като се подлепва улея от долу.

                  При мен гумата от старите рейки се оказа идеална за долния улей на новите.





                  Накратко,ударих десетката със тия рейки,като след конверсията,винаги мога да ги върна във оригинален вид и да ги ползвам със другия захват
                  Последно редактирано от Roninn; 19-10-17, 22:34.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    Няма да се отмиришат.Ама за тия пари толкова.
                    Не съм много убеден. Замих ги вчера, днес почти не се усещат. Има още, но пръсках с парафин кухините преди седмица и още не се измирисал той за да съм сигурен, че от стелките вече няма миризма.

                    Иначе доста приличат на Petex MEGAFIT 4. Като знам какви са им схемите на тия магазини няма да се учудя да са от същият производител, но с друга марка.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                      И........ Само май трябва да ги позамия, че да се отмеришат по-бързо.
                      Ще се отмиришат, ако са същите като опреди три години. Измиваш ги в банята с топла вода и сапун и след това за поне 24 часа на простора да ги поодуха вятър, ако има и слънце малко да ги попече и работата е ОК.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл



                        1+ 3
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Колега туй масло по темата ли е ?

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                            Пневматичния перфоратор,някой пробвал ли го е?
                            Имам подобен пневмосекач купен от битака . Върши ми страхотна работа . Утре ще ходя да го търся за един приятел .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Само да отбележа за лидълския гайковерт,в момента ъпгрейднах компресора,вдигнах го на 9 бара,75 литра ,всичко вече е на мин.10 мм.вътрешни и ..... гайковерта кърти болтове,гайки и т.н От обяд до сега ми превърта трета оригинална гайка на транзита, добре че имам останали.След ъпгрейда на компресора няма нещо което са му се е упряло,одеве разви една тапа 1/2 във съд за вакуум помпа съоръжение която аз преди време се бях отказал да мъча и чаках удобно време да я хвана със цо2 то да я измъкна...Та гайковерта си струва всяка стотинка,стига да може да му осигурите нужното.

                              п.п Гайките ги превърта на зятягане,
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                ... Утре ще ходя да го търся за един приятел .
                                Днес имаше три-четири бройки в Лидъла в двора на бившия завод "Витоша" на "Черни връх".

                                П.П. Имаше и от трионите.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X