Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Явно или колегата е уцелил куца бройка, или вярно са свалили качеството. Моят саблен е купуван по това време 2016г., иначе същия дизайн. Рязал съм пробно брястова талпа 100Х300, няма никакви проблеми. Сега правя ремонт на един апартамент, та изрязвах всички щрангове за парно и водопровод. Говоря за 2 цола, 1 1/2, 3/4 тръби, сабленият ги хруска като вафли, само където прецаках всички ножчета за метал от триене в бетона. С него помагах и за свалянето на старата дограма, незаменим е за бъркане и рязане на пироните които държат касите и разфасоване на касите в преносим вид. Страхотна машинка се оказа.
    Между другото дадох къртача им за гаранционен ремонт, обещаха до месец, ако не успеят да го ремонтират да ме обзаведат с нов.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      ... само където прецаках всички ножчета за метал от триене в бетона. ...
      Тази седмица пуснаха няколко варианта комплекти ножове за саблен трион - фино/грубо дърво/метал и мешани. Днес може и още да има.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Да, знам, писах в предната страница че се назобах с три комплекта ножчета. Колегата правилно е постъпил- купиш ли нещо от Лидл, задължително му правиш краш тест. Ако не устиска го засилваш обратно. Моят навремето отряза квадратна тръба 40Х40Х7мм., и го оставих. Случвало се е гаф на теста, акумулаторният ъглошлайф като го напънах и превъртя пиньона, та ми го смениха .

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Залагам каса бира, че въпросния саблен трион се зори много повече в 20см дъбова греда, от колкото в калника на коя да е нормална кола
          На колегата работата си е баш за една бензинова резачка.
          И аз съм бичил 10см махагон със зеге, но с ясната идея, че може да умре всеки момент и няма да е виновна машината, а моя акъл
          Може и не споря по тази тема . За мен обаче не е нормално дори и на това малкото усилие според теб , заключващият механизъм да изпуска .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Понеже миналата година ми изгоря водоструйката съм решил да си взема нова а именно тази по голямата от лидл.Понеже я няма в промоция сега искам да попитам има ли я налична в някой лидл.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Попитай на клиентския им номер, ще направят справка и ако е налична някъде, може да ти я доставят в удобен на теб филиал. То скоро ще пуснат и по- евтина, малко по- слаба,135 бара, но гледам не е предвидена за България https://www.lidl.de/de/parkside-hoch...135-a1/p270942 .

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Някой , назад по близките страници питаше кога ще пускат перфоратор. Днес в монтанския Лидл видях билборд с този модела 1050W за 100лв.. Това се отнася за другия четвъртък 26.04. Имаше и някакъв делталайф за 40лв.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  На няколко пъти съвпада това което е минало през Румъния на следващата седмица да е у нас, което според мен има някаква логика, да тръгва дадена стока по маршрут до изчерпването и.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    По - назад в темата бях писал за избор на перфоратор, който бяха пуснали, но беше 800W и с 1.2J , което си е ударна бормашина и сметнах, че не си струва и ще изчакам за по - големия и хвален от вас модел. Днес в брошурата погледнах са пуснали пак перфоратор, на 99лв. - 1050w - 3 j , което на хартия е добре и предполагам, че е коментирания модел. Някой може ли да сподели мнение и това да ли си струва? Това същият този прословут и хвален/ползван уред от вас тук ли е ? Ако получа положителен отговор мисля най - накрая да се сдобия с перфоратор и машина с марката парксайд, дано остана доволен и не ме разочарова.

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    И аз го имам големия, но той си е друга категория, повече го ползвам като лек къртач. Този си е за работа с една ръка, но аз поне не бих го купил, бих изчакал ако ми трябва този с въртящите се четкодържатели и 3 j удар.
                    Малко офтопик извън темата, но да питам нещо различно - в друга голяма верига гледам водоструйки kar*her на сносна цена, 110 бара. Ако някоя я е гледал basic изпълнение ли е с единия накрайник? Най - бюджетното изпълнение без накрайник за автомобил и други екстри е според мен. Aко е така в сайта на производителя пише, че е предвидена за леки замърсявания, велосипеди и градината. Въпроса ми е някой, ако има подобна/същата дали си струва като марка и да се купи от там (има 3 г. гаранция) и най - вече за аматьорско миене на колата от време на време вкъщи дали ще се справя на практика и някой ползва ли я за такива цели, 110 бара не са толкова малко, далеко са от профитата, но... споделете. Парсайдските не знам кога ще ги има и доколко ще си струват.

                    Благодаря ви предварително !
                    Последно редактирано от speedevolution; 19-04-18, 12:56.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Аз имам големия, но конкретно този голям http://www.lidl-service.com/static/8...4/35391_BG.pdf , направо е безсмъртен. За този 1050W нищо конкретно не мога да кажа, защото го нямам.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
                        Малко офтопик извън темата, но да питам нещо различно - в друга голяма верига гледам водоструйки kar*her на сносна цена, 110 бара. Ако някоя я е гледал basic изпълнение ли е с единия накрайник? Най - бюджетното изпълнение без накрайник за автомобил и други екстри е според мен. Aко е така в сайта на производителя пише, че е предвидена за леки замърсявания, велосипеди и градината. Въпроса ми е някой, ако има подобна/същата дали си струва като марка и да се купи от там (има 3 г. гаранция) и най - вече за аматьорско миене на колата от време на време вкъщи дали ще се справя на практика и някой ползва ли я за такива цели, 110 бара не са толкова малко, далеко са от профитата, но... споделете. Парсайдските не знам кога ще ги има и доколко ще си струват.

                        Благодаря ви предварително !
                        Ползвам такава за домашни нужди се справя перфектно, дори наскоро си взех от Лидл каналочистач с който се справя чудесно
                        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                        Няма да е все така!
                        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          Аз имам големия, но конкретно този голям http://www.lidl-service.com/static/8...4/35391_BG.pdf , направо е безсмъртен. За този 1050W нищо конкретно не мога да кажа, защото го нямам.
                          +1 за този голям! Работи и няма грешка. 1050-ката ми дефектира и ми я замениха за голямат, защото нямаше друга.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
                            По - назад в темата бях писал за избор на перфоратор, който бяха пуснали, но беше 800W и с 1.2J , което си е ударна бормашина и сметнах, че не си струва и ще изчакам за по - големия и хвален от вас модел. Днес в брошурата погледнах са пуснали пак перфоратор, на 99лв. - 1050w - 3 j , което на хартия е добре и предполагам, че е коментирания модел. Някой може ли да сподели мнение и това да ли си струва? Това същият този прословут и хвален/ползван уред от вас тук ли е ? Ако получа положителен отговор мисля най - накрая да се сдобия с перфоратор и машина с марката парксайд, дано остана доволен и не ме разочарова.





                            Благодаря ви предварително !
                            Имам най-първия модел от тоя тип, но тогава беше 110лв. Купи го като започнах да правя ремонта на новия апартамент през 2012г. Много съм го ползвал както аз, така и цялата ми рода. Доволен съм и от свредлата му. Задължително смазване и почистване и покриване на патронника при вертикално пробиване. За парите си е перфектен. Държа да отбележа, че не го ползвам професионално.
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                              Ползвам такава за домашни нужди се справя перфектно, дори наскоро си взех от Лидл каналочистач с който се справя чудесно
                              Купих си горепосочената марка през 2003г. от метро в Русе. Тези евтините модели се водят К-серия и са най ниския клас на марката с не много голямо налягане и пластмасови помпи. За дребни домашни работи са добре, но мисля, че в упътването пишеше, че трябва да почиват на всеки 40 мин. Често дефектират помпите им. Моята я разкарах на бързо, не бях доволен от работата и.
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Аз съм доволен от перфоратора/1050вт./. Ще изкара строежа.
                                Естествено за непрофесионална употреба.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X