Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Пистолета за топъл силикон е много добър.Аз често ползвам Бош за 160 лв.Тоя лидълския е точно толкова добре.Ползвам го от над две години.
    Този пистолеткога ще го пускат? Ден?
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Този пистолеткога ще го пускат? Ден?
      От брошурата
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Лидълския силикон (пръчките) става и за дърпане на градушка.
        Това не го разбрах. Проса разяснение? В смисъл, става за изправяне на вдлъбнатини от градушка ли?
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • Re: От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
          Някой да има отзиви за масления крик?
          Ситроен ксантия-надигна цялата предница да го сложа на трупчета за трупно вцепенение без никакъв проблем, говоря за този от 50тина лева. Мутсибиши пасажеро също надига с подложка трупче(дойде къс).
          Доволен съм.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Това не го разбрах. Проса разяснение? В смисъл, става за изправяне на вдлъбнатини от градушка ли?
            Да, матовите пръчки. Цветните не са пробвани.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Не се лъжете че ще издърпате вдлъбнатини от градушка със силикон . Пробвах ...няколко пъти. Накрая сина откара колата на майстор.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Твоят неуспех не отменя валидността на метода.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Твоят неуспех не отменя валидността на метода.
                  Напълно вярно,това ,че аз не го мога не пречи на един пич съвсем успешно да го ползва,на местата където не поже да проникне с щангите за изправяне на подбитости...Виждам го човека поне веднъж на седмица.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Лидълските ,,инструменти" нещо започнаха усилено да ме разочароват...
                    Днес се наложи да подам ток на съседка с Нисан ,,Микра" дизел. Моли жената за помощ, аз като пич, извадих от колата мини стартовата батерия, закупена от ЛИДЛ през януари 2017г...
                    Слагам я на клемите и включвам и ...НЕМА НИКОЙ! Отидох до вкъщи, започнах да я зареждам- 5-6 часа, но на светлинният индикатор само има премигане, без акумулиране на заряд...
                    Пълно разочарование! Усилено търся касовата бележка, за да им го върна...в Лидл ,,Люлин"
                    Само за сведение, стартовата батерия, беше за последно, профилактично дозаредена през септември 2017г. Мислех да си я позвма и като пауър бонка, когто съм в планината....Но не става...
                    Пълно разочарование и 100/СТО/ лева на вятъра!
                    Не си я купувайте!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      еееееее
                      януари беше преди цяла година.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Пълно разочарование и 100/СТО/ лева на вятъра!
                        Ако пазиш касовата бележка ще ти върнат 100те лв, ако ли не, ще знаеш за напред ....Все пак стоките им са с 3 години гаранция/ мин. 2г е по закон/.
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          На мен са ми връщали парите и без бележка - когато е марка предлагана само от тях е ясно, че не е купена от другаде.
                          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                            Ако пазиш касовата бележка ще ти върнат 100те лв, ако ли не, ще знаеш за напред ....Все пак стоките им са с 3 години гаранция/ мин. 2г е по закон/.
                            Връщането на парите е до 1 месец. След това взимат уреда за ремонт и го бавят 1 месец. След това си взимаш уреда, който "криво-ляво", но работи. Ако искаш рекламираш пак. Отново месец, след това работи, още по зле, но все пак работи. Ако отново рекламираш, и ти признаят рекламацията, ще върнат парите. Пробвано с една моя мултифункционална акумулаторна дрелка "Три в едно" - дрелка, трион и шлайфащ инструмент. Шлайфащият инструмент се зацепи и не искаше повече да се отдели от моторната част. Бяха минали 2 месеца. Върнах я. След месец ми казаха, че е готова. Отидох. Бяха го отцепили със щанга, драстични следи по пластмасата и лошо работеща ключалка. Отговориха ми: Върти ли? - Върти! - Значи е в ред. Отново рекламирах. Отново месец. Върнаха ми го. Сега вече квичеше и като прасе, докато работи мотора. Опитах да рекламирам - не го приеха.
                            Та пих една студена вода, за 195 лева и си работя с дрелката, кУтУ Пич. Вярно квичи и се гъне като питон на сглобката, но по Лидъл - ски - РАБОТИ !!!
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              И защо не продължи по стълбичката към комисията за защита на потребителя? В такива моменти обикновено ми пада пердето и съм готов да скъсам нервите на всички по синджирчето, защото съм наясно как се избират "доверените сервизи" у нас.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                И защо не продължи по стълбичката към комисията за защита на потребителя? В такива моменти обикновено ми пада пердето и съм готов да скъсам нервите на всички по синджирчето, защото съм наясно как се избират "доверените сервизи" у нас.
                                То и аз съм "куче", относно рекламациите. Точно в момента, обаче ми се появи спешна и доходна работа. Ако бях продължил да се занимавам, щях да загубя повече пари. Освен това, машината си работи, При първия "ремонт", очевидно са повредили ключалката, а при втория са разглобявали корпуса, за да оправят луфтовете на ключалката. Той обаче е в едно с понижаващата трансмисия, та са повредили и нея.
                                Но като цяло машината върти и квичи, а ключалката шикалкави и сменяемата част е халтаво свързана към трансмисията.
                                Как да докажеш, че тази машина не работи ????
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X