Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имат нещо с вериги, не знам телфер ли се води https://www.lidl.de/de/parkside-kett...rigPageSize=36 .

    Коментар


    • Имате ли отзиви за този модел водоструйка който ще е тази събота? За домашна употреба ще е

      Коментар


      • Коментар


        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Точно тази не съм притежавал , но съм имал предната и модификация , която беше малко по слаба . Сега имам модела , който е 170 бара . Тази е някъде по средата Според мен ще си доволен , особено за тези пари Само резервоара за сапун , не очаквай да прави нещо .

      • Не ми трябва за нещо сериозно. Да измие колата веднъж в месеца, терасите и някоя площадка на двора. Може ли да работи с вода от сонда от хидрофор?

        Коментар


        • Вержната лебедка я пускат зимата . Аз имам китайче не Парксайд и върши работа за двигатели , но колегата да си вземе поне 2 тона лебедка .

          Коментар


          • Имаше 2 лебедки в Лидъл на Сточна Гара в събота.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200616_010828.jpg
Прегледи:2121
Размер:348.0 КБ
ID:6613730

            Коментар


            • Другата седмица ще има от 75мм дискчета за метал....някой питаше скоро за такива.
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • Темата започна нещо доста тегаво да се отваря, та подозирам, че може да е станала прекалено голяма. Затова - катинар и продължение във втори том.

                Елате тук: https://offroad-bulgaria.com/forum/%...83%D0%B3%D0%B8
                Последно редактирано от Ясен; 26-06-20, 18:29.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X