Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от cuki Преглед на мнение
    Здравейте, купих си заточващата станция, ама нещо не съм доволен. Проблема може и да е в мен ( нямам много опит в точенето на ножове ) тия дни ще я върна.
    Тая дето казах че не става за чеп за зеле или друга?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Най после, след доста чакане, отново са пуснали в Германия голямата батерияhttps://www.kompernass.com/index.php...product_id=576 . Обаждах се в сервиза и обещаха до две седмици да кацне и при нас.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Тая дето казах че не става за чеп за зеле или друга?
        Точно същата. Ама нямам каца със зеле да пробвам

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ключа за гуми си харесах.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
            Ключа за гуми си харесах.
            Може ли да го посочиш?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Влез при авто и ще го видиш. Добра изработка и малко е помислено върху него. Доста компактен също.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Мдаа, видях го.
                Добър е, ще го помисля още малко.
                Благодаря!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Миналата година го мислих. Цената ми се видя висока. Година по-късно го взех на същата. Хареса ми че е 1/2 и вместо да напъваш тресчотка с тръба може направо с това да разхлабваш заяли гайки.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    А па аз днеска си купих,е не е инструмент но понеже постоянно си метах телефона по колите,та тая стойка за телефон.Дето са я пуснали за 14 лева,и съм доста доволен от резултата!Абе върши работа...
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                      Миналата година го мислих. Цената ми се видя висока. Година по-късно го взех на същата. Хареса ми че е 1/2 и вместо да напъваш тресчотка с тръба може направо с това да разхлабваш заяли гайки.
                      На мен също ми се вижда висока.
                      За едната кола бях купил ключ с две глави - сиреч 4-те размера, с разтегаемо рамо, което стига до 0.5м, за крупната сума от 10 лв.
                      Вероятно ще похарча още 10 лева, ама не в Лидл.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                        Аз затова виках да направим една групова поръчка с габкото.
                        Днес се чух с един познат където е доста на високо в йерархията на Лидл България та според него щом ги има в Германия и Румъния гайковерите скоро ще ги има и тук и в Гърция .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          То че ще и има е така,но най вероятно ние няма да може да с времдиме от търгаши.Не ми с спи пред лидл за един гайковерт като мога да си го взема на същата цена от германия например.
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Чак пък такава навалица да има за тези инструменти не съм забелязал .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              To че ще ги има някога е сигурно, но при тази как и викат акция, сесия, съм ги отписал. Като решат да пуснат нова акция може и да ги има, но обикновено акциите се повтарят през година, има и изключения. Eто пък страните където ще го пускат само тялото и куфар, без батерия и зарядно http://www.lidl-service.com/cps/rde/...K%2020-Li%20A1 . При нас гледам ще пускат бъркалка и саблен трион.
                              Последно редактирано от mitko 53; 23-03-18, 06:06.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Навалиците са шлайф,дрелка,перфоратор,винтоверт. Масови неща които ги има почти всеки в дома.
                                Аз дето,заради строежа изкупих поне 70% от асортимента, като вид инструмент, не съм убеден че ми трябва аку гайковерт при цена над 130лв.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X