Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Ултразвуковата вана не става за нищо.
    При мен единият соларен прожектор спя да работи. Не знам, влага ли е проникнала или просто няма заряд в батеерията, но не свети. Батерията не може да се зарежда в електрическата мрежа. Поне аз не видях да има жакче.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Ултразвуковата вана не става за нищо.
      Какво си пробвал да почистиш, с какъв препарат, на каква програма, какъв е бил резултата?
      Малко подробности ако може.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        Какво си пробвал да почистиш, с какъв препарат, на каква програма, какъв е бил резултата?Малко подробности ако може.
        Цев на пистолет и разглобен затвор на Зиг Зауер. Ултразвуковата вана не става за нищо. Малка е.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Определено не можеш да почистиш с нея и лъвовете от Лъвов мост.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Некакъв мънечок шмиргел ще пускат другата седмица!За домашни нужди става ли?Гледам че е направен с некви гумички/крачета!!!!Демек се не завива на плот!?!?!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Определено не можеш да почистиш с нея и лъвовете от Лъвов мост.
              въпросът е би ли могла да почисти дребни неща, които се събират в нея.
              В нета има разни клипове, но са повече рекламни, от колкото клиентски тестове
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Мъничка е ултразвуковата вана инак работи. Чистил съм карбуратор за бензинова резачка но треаше да се топи няколко пъти. Примерно дори очилата ми се събират с мъка. За съжаление по-големите алтернативи са доста скъпи.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Преди време произвеждахме такива устройства в една, работеща и днес пловдивска фирма. Вграждаха се в нещо, което наричаха ултразвукова пералня. Една година и повече ги пращахме към необятната братска страна и през цялото време не намерихме доказателство, че става "и за чеп". Знам, че е въпрос и на мощност, но щом чуя за Лидл...подминавам с усмивка.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    В Конрад има малки вани,които наистина вършат работа
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                      Некакъв мънечок шмиргел ще пускат другата седмица!За домашни нужди става ли?Гледам че е направен с некви гумички/крачета!!!!Демек се не завива на плот!?!?!
                      Май нямаше смисъл да питам!ТолкУз ли е зле?
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Некакъв мънечок шмиргел ще пускат другата седмица!За домашни нужди става ли?Гледам че е направен с некви гумички/крачета!!!!Демек се не завива на плот!?!?!

                        Става. За фини работи. Аз имам по-малкият и по-слаб 100 ватов / онзи с белият корпус / и си го позвам за дребни неща..Могат да се набият пари в това шмиргелче. В краен случай, ако не ти хареса, знаеш, какво да направиш..
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          Става. За фини работи. Аз имам по-малкият и по-слаб 100 ватов / онзи с белият корпус / и си го позвам за дребни неща..Могат да се набият пари в това шмиргелче. В краен случай, ако не ти хареса, знаеш, какво да направиш..
                          А той с безчетков мотор ли беше? Или само бялото хоби зеге беше с безчетков?
                          WG 2.7 CRD

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                            А той с безчетков мотор ли беше? Или само бялото хоби зеге беше с безчетков?
                            Не знам дали е безчетков ротора. Не съм го отварял. Не съм се и интересувал от това, честно казано. Гриндерчето е с два камъка / по-едър и по-фин абразив/, БЕЗ РЕЗЕРВНИ КАМЪНИ и с една телена четка. 100 вата е мощността. Стои, като детска играчка. Можеш да си остриш моливи на кего, включително и да точиш кухненски ножове и да заточваш свредла...Слаба работа е. На мен ми е вършил успешно работа на три пъти...
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Скоро са го приготвили пак да го пускат, само че в зелена одежда PMDS 100B1. Ще пускат и този с редуктора на диска за мокро шлайфане. Всяка седмиица шмиргел пускат, а аз съм се наточил на лазерната рулетка и правия шлайф.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                Некакъв мънечок шмиргел ще пускат другата седмица!За домашни нужди става ли?Гледам че е направен с некви гумички/крачета!!!!Демек се не завива на плот!?!?!
                                Много е детски според мен. На почти същите пари има Райдер, но е 300 китайски вата и с по-големи камъни. Аз се ослушвам, че имам един трифазен, но мотора е на дядо ми набор, и след консултация с местните реставратори на такива, няма смисъл да се мъча да го правя. Поради факта, че ми трябва 3-4 пъти в годината, не инвестирам в нещо по-скъпо, при нужда пиля с флекса.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X