Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
    Каква е разликата между "правия шлайф" и да кажем един дремел... освен мощността?
    И размерите
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
      Каква е разликата между "правия шлайф" и да кажем един дремел... освен мощността?
      Освен мощността другата основна разлика е цанговия държач. При малките тип дремел си ограничен до 3.2мм
      При правия шлайф вече има варианти за до 6-8мм опашка на инструмента което предлага и доста по-голям избор от инструменти.
      Също така и стабилността на цялата конструкция. На дремел вала е 5-6мм, лагерчетата са малко и слаби.
      С две думи правия шлайф е по сериозна машина и деяни на по-големи издевателства.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Ясно.. просто на снимките ми изглеждаше с размера на дремел и затова се зачудих.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Имаше ли и кутии с резервни пръчки от матовите?
          Това са резервните . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4607.JPG
Прегледи:1
Размер:147.5 КБ
ID:5773242
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Тоя пистолет го взех вчера, а след мен един награби поне 10 сигурно за търговия.Тези дни ще го пробвам.
            Николай Папазов

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              Тоя пистолет го взех вчера, а след мен един награби поне 10 сигурно за търговия.Тези дни ще го пробвам.
              Хвалете ги, хвалете нещата на Лидъл, после си ги купувайте от тук там, ама не Лидъл.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Правия шлайф, ще го купя, ако ще ,,турско да стане".....Имам бая работа за него...
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Правия шлайф, ще го купя, ако ще ,,турско да стане".....Имам бая работа за него...
                  И аз така съм решил, мисля, че ще намери приложение, дори вече се оглеждам за аксесоари. И ключета с тресчотките ще пазарувам за един приятел. Живея на 50м от Лидл няма начин да не успея.
                  Последно редактирано от dido uzunov; 24-11-17, 19:58.
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Цангите на тоя шлайф са 3,2мм и 6мм
                    Тоест може и да е полезна машинка. Само да не свърши още в 7:30 [emoji1]
                    Че ще мога чак към 9 без нещо да стигна до магазина
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Работих в автосервиз до скоро и там ползвахме шлайф , но на въздух. Много удобна и полезна машинка.
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                        Тоя пистолет го взех вчера, а след мен един награби поне 10 сигурно за търговия.Тези дни ще го пробвам.
                        Трудна работа . Балъците посвършиха и който сега го е изпуснал знае че след месец - два пак ще е на промоция .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Трудна работа . Балъците посвършиха и който сега го е изпуснал знае че след месец - два пак ще е на промоция .
                          Дай боже, че аз от кога чакам да пуснат пак импакта, че го изтървах предния път ама засега нъцки
                          Николай Папазов

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Трудна работа . Балъците посвършиха и който сега го е изпуснал знае че след месец - два пак ще е на промоция .
                            А бе, май предишната промоция беше около голямата градушка.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Винаги може да се поръча от Германия
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Винаги може да се поръча от Германия
                                Не съвсем, сега гледах в немския лидъл и импакта го няма. Иначе доста от машините ги има постоянно и може да се поръчат от там.
                                Имаше още някоя държава с онлайн възможност за пазаруване, но не помня коя беше
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X