Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
    Нещо мътно има е тия Лидъл-и.
    В четвъртък в 8:55 имаше 2-3 ъглошлайфа само и няколко ел. отверки.. Ни въртели ни батерии. Днес имаше и поне една батерия.
    Сигурно по стара соц традиция заделят по нещо за свои хора и после го вадят . Аз сутринта минах и гледам няколко отверки,веднага заприходих една, и това чудо за размерите си се представи учудващо добре при тестовете у дома!!!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
      При мене спря от раз. Почети бях срязал една стойка. Вземах чук и секач и я скъсах. След това флекса тръгна и зачистих заварката. Пак спря и го прибрах. Преди да сложа батерията да се зарежда го пробвах и заработи. Забелязах че самата батерия загрява и от там предполагам се изключва от защитата.
      Не,просто батерията има защита ,да не пада под определено напрежение.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Ако шлайфа изкарва по две минути, мисля че гордо можете да им го върнете.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
          Сигурно по стара соц традиция заделят по нещо за свои хора и после го вадят . Аз сутринта минах и гледам няколко отверки,веднага заприходих една, и това чудо за размерите си се представи учудващо добре при тестовете у дома!!!
          Точно така е! По-горе, в един от постингите си, приложих снимка на асовия бон за закупена стока...При условие че в Лидл ,,Овча Купел" на 15.06.2017г . в 07:03 часа, бех първи по ред клиемн, счетоводно отразен беше ,,Касов бон № 4"....
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Не,просто батерията има защита ,да не пада под определено напрежение.
            Батериите 20V PAP A1, за инструментите Parkside серия ,,X-Team", не са подходащи за акумулаториния ъглошлайф...Пробвано от мен о емиричен път.
            За нула време / шлйфане на стара гаражна врата /, батерията се изтощава...говорим за нова батерия...
            Просто флексчето е мощно, за да бъде захранвано от такава батерия
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              Ако шлайфа изкарва по две минути, мисля че гордо можете да им го върнете.
              С една батерия, изкарва ПОВЕЧЕ от 2 /ДВЕ/ минути флекса..Проверено..Но, това не промяна факта, че малкият акумулаторен ъглошлайф яде 20 волтовите батерии, ,,като мангал семки"...С едне, та дори с две батерии PAP-A1, сме заникъде....Ще трябва да се носи и трета батерия в куфара...по този начин, окомплектоването на акумулаторния ъглошлайф се оскъпява доста....
              Напрактика, за да може да го запусне чмовек, трябва да купи флекс+акумулаторна батерия/която върви със зарядно устройство.....С което за наникъде, защото изтощава батерията. С една резервна батерия и флекса стъпва на 175 лева общо..
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Замерих новата батерия 20.3 волта (след разопаковане), заредената батерия е 20,8 волта. Не се сетих да премеря изтощена батерия.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Батериите 20V PAP A1, за инструментите Parkside серия ,,X-Team", не са подходащи за акумулаториния ъглошлайф...Пробвано от мен о емиричен път.
                  За нула време / шлйфане на стара гаражна врата /, батерията се изтощава...говорим за нова батерия...
                  Просто флексчето е мощно, за да бъде захранвано от такава батерия
                  С неакумулаторен малък шлайф докато изшлайфаш гаражната врата ще умре та ти искаш от акумулаторен да издържа...
                  Това флексче на батерия е предвидено да резнеш някой и друг пирон или 2-3 болта М6-М8, не е предвидено да шлайфа врати и да крои профили.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                    С неакумулаторен малък шлайф докато изшлайфаш гаражната врата ще умре та ти искаш от акумулаторен да издържа...
                    Това флексче на батерия е предвидено да резнеш някой и друг пирон или 2-3 болта М6-М8, не е предвидено да шлайфа врати и да крои профили.
                    Ти пък,на рекламния клип,18 волтовия шлайф реже плътна арматура нещо към ф30 [emoji3]



                    А иначе сериозно,умишлено не взех повече батерии,с идеята да дойде 3 или 4 амперчаса такава,ако не пуснат,се надявам да се съберем повече хора и групова поръчка от немско или дето дойде!
                    Последно редактирано от Roninn; 18-06-17, 19:13.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Re: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                      Айде и аз барабар Петко с мъжете.
                      Безгосподарният самурай е виновен, голяма реклама, трябва да го назначат на щат. Щом влязох в магазина в 21:30.
                      На първо четене лека и приятна машинка, утре тест драйв на дървена ламперия.
                      За Тея пари е убиец,няма да съжаляваш!
                      Отдолу има лед фенер,натиска се пластмасата която го играе копче.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Re: Инструменти от Лидл

                        За 37 пари, шарнирната акумелаторна отвертка е наистина чудесна. По.хубава е онази, по-компактната, съсъ съединител и с 4-5 различни приставки, включително изгъзицата за рязане на плат..Мисла беше 60 лева, ама я изтървах...
                        Вкъщи и в гаража имам два броя акумулаторни отвертки на Парксайд, /като едната е ,,револверен тип" / битовете се съдържат в ,,барабан", в самата отвертка / и съм много довелен....даоже се научих на мързел..Не търся тресчотките, а все акумулаторните отвертки...
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          С неакумулаторен малък шлайф докато изшлайфаш гаражната врата ще умре та ти искаш от акумулаторен да издържа...
                          Това флексче на батерия е предвидено да резнеш някой и друг пирон или 2-3 болта М6-М8, не е предвидено да шлайфа врати и да крои профили.
                          Акумулаторинят ъглошлайф само го пробвам върху вратата..Знам, че не може да изшлайфа цяла врата..

                          За този цел, разполага със Sparky и за резерв малък ,,ъглошлайф" Parkside PWS 125 C3, но не му харасдвем големите / като за малък флекс / габарити и изкмлючително неудачната системат за запускане на инструмента, която пречи да се работи с една ръка...
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            В сряда , бях в магазина , във Варна . Като влезеш от магистралата , след първото кръстовище , вдясно. Направи ми впечатление , че има много разлики от магазините в Русе. Размера , само като начало. Подредбата на стоките. Имаше машина за рязаене на хляб. На касите имаше монитори , които показват маркираната стока. Нали ужким там "бранд" - качество .. .еднаксвост .. тинтири минтири.
                            Като капак имаше купища инструменти, и туристическо обурудване , което го няма в брошурите.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              В сряда , бях в магазина , във Варна . Като влезеш от магистралата , след първото кръстовище , вдясно. Направи ми впечатление , че има много разлики от магазините в Русе. Размера , само като начало. Подредбата на стоките. Имаше машина за рязаене на хляб. На касите имаше монитори , които показват маркираната стока. Нали ужким там "бранд" - качество .. .еднаксвост .. тинтири минтири.
                              Като капак имаше купища инструменти, и туристическо обурудване , което го няма в брошурите.
                              Това са изоишъците от непродадена / нежелана и непопулярна стока/....
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Това са изоишъците от непродадена / нежелана и непопулярна стока/....
                                Те си имат отделен щанд за такава стока . Това си бяха нормални щандове заредени до горе.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X