Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Това щях да кажа и аз - една хубава стойка струва към 200 лева. А като забиеш и големия флекс на нея се лишаваш от мобилността му. Пробвано е, след третото сваляне сритах стойката под тезгяха.
    Именно.
    Аз имах някой резерви към машината на райдер, но се оказа перфектна. На 100мм дава отклонение +/- 1мм.
    Тук се вижда машината:

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Стана вече седмица откакто получих ударният винтоверт, поръчан онлайн от немския LIDL. Предоволен съм от машинката, предвид смешната цена. Ще съм много благодарен ако някой помогне с намирането на 3AH-ровата батерия, че тъкмо като получих верта и ги изчерпаха в сайта където ги предлагат.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
        .. 3 Ah батерия... където ги предлагат.
        Бяха изчерпани ...още преди христа .

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
          Стана вече седмица откакто получих ударният винтоверт, поръчан онлайн от немския LIDL. Предоволен съм от машинката, предвид смешната цена. Ще съм много благодарен ако някой помогне с намирането на 3AH-ровата батерия, че тъкмо като получих верта и ги изчерпаха в сайта където ги предлагат.
          Ако на този си имаш 2х2АН трудно ще оставаш без ток, чакай 4-5AH, тъкмо ще са поостаряли 2-ките.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Аз имах една 2Ah със зарядно и поръчах само верта с идеята да го оборудвам и с една 3AH, ама греда... Тия от сайта ми писаха че уж били поръчали, ама не могат нищо да ми гарантират и да съм бил проверявал пак, след някоя седмица.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Кой сайт визираш.Ако ти е спешно,виж в олх,има поне две обяви за 3 амперчасовата на същата цена като бушона,снощи търсих и ги видях,говоря за нови.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Кой сайт визираш.Ако ти е спешно,виж в олх,има поне две обяви за 3 амперчасовата на същата цена като бушона,снощи търсих и ги видях,говоря за нови.
                Този - zigifly.com, аз поне не видях другаде да ги предлагат. Иначе в OLX-a гледах, но и там не видях активни обяви за 3Ah-ровата, а и ми се ще да има все пак някаква гаранция, ако нещо бръмне при първите няколко зареждания/разреждания, та затова съм по-склонен да я закупя от магазин или сервиз.

                Не е на зор работата по принцип, предполагам че така или иначе пак ще ги пуснат. Не искам втора 2Ah, защото виждам и усещам, че "кляка" при по-сериозен товар на верта...
                Последно редактирано от M.A.K.; 29-01-18, 21:57.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                  Този - zigifly.com, аз поне не видях другаде да ги предлагат. Иначе в OLX-a гледах, но и там не видях активни обяви за 3Ah-ровата, а и ми се ще да има все пак някаква гаранция, ако нещо бръмне при първите няколко зареждания/разреждания, та затова съм по-склонен да я закупя от магазин или сервиз.

                  Не е на зор работата по принцип, предполагам че така или иначе пак ще ги пуснат. Не искам втора 2Ah, защото виждам и усещам, че "кляка" при по-сериозен товар на верта...
                  Не би трябвало да кляка,аз ползвам 2 и 3 ампера батерии на импакта, дето винтоверта бледнее и разлика не усещам освен във времето за работа/ заряд.
                  Ако е така,то винтоверта толкова си може.Не ти е проблема във батерията.

                  Не знам толкова ли е сложно да си напишете в профила кой от къде е.Ако си в Пловдив да ти дам да пробваш.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    И моят кляка(изключва) на големи винтове с 2Аh, но когато индикацията на зарядът е към жълто -зелено. А и аз се обаждах преди десетина дена за въпросната 3Ah,та уж скоро щели да доставят. Само не знам откъде ще стане, като гледам в Kompernass също не е налична. Да се оплача, вчера на това http://www.lidl-service.com/static/1...R_RO_BG_EL.pdf му се прецака зарядното. Та ще го нося за ремонт, още си е в гаранция.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Да се оплача, вчера на това http://www.lidl-service.com/static/1...R_RO_BG_EL.pdf му се прецака зарядното. Та ще го нося за ремонт, още си е в гаранция.
                      Преди време и при мен зарядното спря, звънях по разните сервизи, но ме отсвириха, зарядното и батерията не се покривали от гаранцията...
                      Отворих го и минах спойките с поялника- оказа се кофти спойка някъде, защото от тогава си работи.
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Гледах акумулаторни на ейнхел. Захващането ми се стори сходно, но нямам как да проверя. Имаше и 4 ач.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Преди време и при мен зарядното спря, звънях по разните сервизи, но ме отсвириха, зарядното и батерията не се покривали от гаранцията...
                          Отворих го и минах спойките с поялника- оказа се кофти спойка някъде, защото от тогава си работи.
                          Сега се обадих на клиентският номер и се оказва че гаранцията покрива зарядните устройства, само за батерии не важи. Обадих се и сервиза на Grizzly, имат въпросното зарядно за 15-16 лева(това са им думите). Това е краен вариант естествено, иначе за какво да се набутвам. Вярно ще ме мотат сигурно един месец, а в момента ми трябва машинката, но имам и един син Бош пак 10,8V, та ще закърпя положението.
                          Излезе и цената на отрезната машина в Германия https://www.lidl.de/de/parkside-meta...180-a1/p267107
                          Последно редактирано от mitko 53; 30-01-18, 09:03.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Това от Лидъл със 7.5 мм допустимо отклонение на 15 метра,звучи несериозно.
                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            А тези на Бош, дето са по 290 - 300+ лв със същото отклонение - 0,4 - 0,5 мм/м, как ти звучат?
                            Да си правя ремонти в къщи, не съм забелязал тия супер подробности да са ми създали дискомфорт на разстояние 3 метра примерно. И плочките си налепих перфектно и т.н.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Да си правя ремонти в къщи, не съм забелязал тия супер подробности да са ми създали дискомфорт на разстояние 3 метра примерно. И плочките си налепих перфектно и т.н.
                              Сигурен съм,че и без лазерния нивелир ще се справиш.Аз не очаквам нивелир за 60 лв.да е точен като такъв за 780 лв. Но обикновено като днес например ми се налага да опъвам хоризонтали по 100-120 метра.Естествено през 10 метра местя и не защото не кара на 40-50 м. Ами нищо не се вижда на дневна светлина.

                              Днес пак навивах два много дълги винта през облицовка от италбонд,зад него 5 см.кухо и после 15 см.бетон.Италбонда продупчен и дюбелите набити,нещо към 150-170 мм.ф6 може би, съжалявам че не снимах, но беше много напечено ,за да не скъсам винтовете,сложих хидравлично масло и със импакта милиметър по милиметър завивах/развивах.Ако се бе скъсал, работата отиваше към дередже.Няма със какво да скрия дупките на скъсаните винтове,а облицовката нова и платната големи и високи.Изобщо импакта не чувства умора или нищо от което да кляка или изключва.

                              Интересно ми е като изключи ,батерията ли изключва или винтоверта,до колкото съм наясно,винтоверта няма защита,поне на макита съм съсипал няколко и от три скоро събрах един ,та там мотор,и спусък ,друго няма.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                                Мнение на RoninnТова от Лидъл със 7.5 мм допустимо отклонение на 15 метра,звучи несериозно.

                                Мнение на Чавдар (V93)
                                А тези на Бош, дето са по 290 - 300+ лв със същото отклонение - 0,4 - 0,5 мм/м, как ти звучат?

                                Да си правя ремонти в къщи, не съм забелязал тия супер подробности да са ми създали дискомфорт на разстояние 3 метра примерно. И плочките си налепих перфектно и т.н.
                                Не знам дали Ви прави впечатление, но 7.5 мм на 15 метра и 0,5 мм/м е едно и също - 0,5 mrad.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X