Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони за двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тампони за двигател.

    Колега незнам до колко ще ти помогна но мисля да ти кажа това което аз направих тъй като преди 2 дни и аз си смених моите тампони. Аз поръчах от този сайт само тампоните (самите втулки) и старите ми ги извадиха а новите ми ги набиха на преса. Стана перфектно без проблем. Оригинални са внос от сащ. Цената на 2та тампона ти е 130 лв

    Коментар


    • #32
      От: Тампони за двигател.

      За Вестауто ли говориш? Цената е добра, притеснява ме единствено качеството. Някакви вибрации след смяната да забелязваш?

      Мислех, да поръчам от Рокауто тампони за 4,7 с лапата. Да срежа лапата, да извадя самия тампон и да го набия на моята лапа. Ама, не съм сигурен, дали са еднакви вътре. На моите тампони пише, че са произведени в Канада, та си мисля че са еднакви. Поне от снимките много приличат.

      Не съм предполагал, че може да е такава драма, намирането на два прости тампона за двигател.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #33
        От: Тампони за двигател.

        Simeon Dimitrov

        Колега изтрий си старите съобщения,че си превишил лимита да ти пратя ЛС.
        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
          За Вестауто ли говориш? Цената е добра, притеснява ме единствено качеството. Някакви вибрации след смяната да забелязваш?

          Мислех, да поръчам от Рокауто тампони за 4,7 с лапата. Да срежа лапата, да извадя самия тампон и да го набия на моята лапа. Ама, не съм сигурен, дали са еднакви вътре. На моите тампони пише, че са произведени в Канада, та си мисля че са еднакви. Поне от снимките много приличат.

          Не съм предполагал, че може да е такава драма, намирането на два прости тампона за двигател.
          Да, за вестауто. В сайта им се пишат "втулка за вграждане" гранд чероки wj и ще ти излезнат. Вибрации нямам, нямах и преди смяната. Линк се опитах да сложа но сайта не позволява. Просто ги напиши в гугъл и ще ти излезнат. За качество не разбирам но ми се струват хубави. Не вярвам с тях да имам проблеми в следващите години. Иначе и аз не вярвах че може да е толкова сложно едни тампони на двигател.

          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

          Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
          Simeon Dimitrov

          Колега изтрий си старите съобщения,че си превишил лимита да ти пратя ЛС.
          Макар и да имах само 4 изтрих ги. Незнам защо има лимит.

          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
          Последно редактирано от CarTest™; 03-02-17, 15:44.

          Коментар


          • #35
            От: Тампони за двигател.

            Колеги, вложките в тампоните на Гранд Чероки 2,7; 4,7 ; 3,1 и Чероки Либърти 2,4 са еднакви, така, че всеки може да си пазарува откъдето и каквото иска.
            https://store.xj-jeep.com/poduszka-s...wj-p-2333.html
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #36
              От: Тампони за двигател.

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              Колеги, вложките в тампоните на Гранд Чероки 2,7; 4,7 ; 3,1 и Чероки Либърти 2,4 са еднакви, така, че всеки може да си пазарува откъдето и каквото иска.
              https://store.xj-jeep.com/poduszka-s...wj-p-2333.html
              Ako са еднакви,ще ги поръчам че десния тампон на моя Черок е скъсан.Гледам ще са на сметка,1злота е 045лв и са 2бр.
              jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

              Коментар


              • #37
                От: Тампони за двигател

                Колеги, горния сайт съм го дал само илюстративно, за да се види, че вложките за тампоните, са еднакви, за указаните модели. Всеки може да си поръча, откъдето желае.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #38
                  От: Тампони за двигател

                  Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                  Колеги, горния сайт съм го дал само илюстративно, за да се види, че вложките за тампоните, са еднакви, за указаните модели. Всеки може да си поръча, откъдето желае.
                  И аз се опитах да поръчам от там,но се оказа че за Б-я не може.Ще търся от друго място.
                  jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тампони за двигател

                    Някой да е намерил от къде да се поръчат тампони за 2.7 ? Ако може линк на сайт от който сте поръчвали на лс .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X