Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На риба в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На риба в Гърция

    Тръгнаха едни слухове за богат улав на шаран в Гърция. Похвалиха се за улов на 15-17кг. риби, а и много на брой. Склонен съм да отида да проверя дали е истина. Единствено ме притеснява закона там, тоез незнам дали имат билети за риболов и ако да как да се сдобия с танъв? Според слуховете които чувам нямали никакви забрани за риболов с въдица. Някой ако е хдил и знае нещо по въпроса ще му бъда благодарен ако сподели с нас.

  • #2
    До: На риба в Гърция

    Виж тук повече :
    http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...FA%F0%F6%E8%FF
    http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...FA%F0%F6%E8%FF

    Коментар


    • #3
      До: На риба в Гърция

      Благодаря, намерих отговори на въпросите.
      В Гърция няма риболовни билети и забрани за риболов. Най -страшното е ако запалиш огън(глобите са сериозни). Збранено е правенето на лагер(палатки) но спане в кола няма проблем.
      Последно редактирано от misho22; 07-09-07, 22:55.

      Коментар


      • #4
        До: На риба в Гърция

        колега, сподели 6 месеца по-късно - стигна ли до Гърция и хвана ли нещо?
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: На риба в Гърция

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          колега, сподели 6 месеца по-късно - стигна ли до Гърция и хвана ли нещо?
          Колега не можах да стигна, тъкмо бях готов да тръгна и мой познати ми казаха, че започнали да връщат още на границата щом те видят с пръчки. Тека пропаднаха плановете ми да ходя до Гърция на риба.
          Поздрави

          Коментар


          • #6
            До: На риба в Гърция

            аз пък отивам утре на почивка и ще комбинирам с малко риболов...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: На риба в Гърция

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              аз пък отивам утре на почивка и ще комбинирам с малко риболов...
              Имай предвид , че риболовът в Гърция е забранен до 15 май! Глобите са повече от солени. Не знам забраната разпростира ли се и върху морския риболов, но че касае сладководния е повече от сигурно. Знам че си член на риболовните форуми , но може да не си видял темите , та затова викам да те предупредя...

              Коментар


              • #8
                Re: На риба в Гърция

                тъкмо бях готов да тръгна и мой познати ми казаха, че започнали да връщат още на границата щом те видят с пръчки
                Ами абсолютно е нормално - отиде българския "риболовец" и им показа как се прави свинщина и как изчезва рибата сигурен съм че догодина ще имат и такива закони, че само да видят българин до водоем и директно ще го глобяват.

                Поздрави

                Коментар


                • #9
                  До: На риба в Гърция

                  Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
                  Тръгнаха едни слухове за богат улав на шаран в Гърция. Похвалиха се за улов на 15-17кг. риби, а и много на брой. Склонен съм да отида да проверя дали е истина. Единствено ме притеснява закона там, тоез незнам дали имат билети за риболов и ако да как да се сдобия с танъв? Според слуховете които чувам нямали никакви забрани за риболов с въдица. Някой ако е хдил и знае нещо по въпроса ще му бъда благодарен ако сподели с нас.
                  .................................................................................................

                  Misho22, наредил съм на КПП Промахон, ако им кажеш че отиваш НА риба, да ти ударят черния печат.
                  Нека родното безграмотие си остава у нас!
                  Ако тонът ми ти се е сторил остър, няма да се извиня. Не се търпи вече!!!(Банвайте, колеги-модератори!)
                  И никак не е маловажно Особено като е изнесено в заглавието

                  Коментар


                  • #10
                    До: На риба в Гърция

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    ...............................................................................
                    Наблюдавах как един германец лавира с колата си между пешеходци на оживена бургаска улица. Накрая човекът спря и се хвана за главата! Мозъкът му отказа да разбира.
                    Сега, като виждам посочени от Тихомир ОФИЦИАЛНИ сайтове "Форум НА риба. ком..", се оттеглям, отчаян от този фронт. Нека шопеещото се малцинство налага езикови "норми" на българите! Болшинството в Държавата!

                    Коментар


                    • #11
                      До: На риба в Гърция

                      Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
                      Колега не можах да стигна, тъкмо бях готов да тръгна и мой познати ми казаха, че започнали да връщат още на границата щом те видят с пръчки. Тека пропаднаха плановете ми да ходя до Гърция на риба.?????
                      Поздрави
                      ......................................................................................

                      Коментар


                      • #12
                        До: На риба в Гърция

                        Моля уважаемият Симеон да не ходи по други форуми... Има голям риск да се отчае и да реши че тук цари перфектен Български език... и така ще останем без Неговият стожер

                        А колкото до ходенето на риба в Гърция там поне "нашенските" рибари ще разберат че не всичко което лети се яде... респективно и за плуващите
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          До: На риба в Гърция

                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                          Моля уважаемият Симеон да не ходи по други форуми... Има голям риск да се отчае и да реши че тук цари перфектен Български език... и така ще останем без Неговият стожер

                          А колкото до ходенето на риба в Гърция там поне "нашенските" рибари ще разберат че не всичко което лети се яде... респективно и за плуващите
                          ...................................................
                          И ти ли, Бруте? Аль ма пробваш?

                          Коментар


                          • #14
                            До: На риба в Гърция

                            Извинявам се за моята НЕГРАМОТНОСТ
                            спирам да пиша
                            Ще помоля Венци да затрие регистрацията ми и всички мой мнения написани в този форум

                            Коментар


                            • #15
                              До: На риба в Гърция

                              Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
                              Извинявам се за моята НЕГРАМОТНОСТ
                              спирам да пиша
                              Ще помоля Венци да затрие регистрацията ми и всички мой мнения написани в този форум
                              Не го приемай толкоз навътре. Ти Симеон- церберът на граматиката и правописа не го ли познаваш? Само едно ще ти прошушна - и той допуска грешки!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X