Обява

Свий
Няма добавени обяви.

да попитам за дайхатцу фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: да попитам за дайхатцу фероза

    Добре, предния диф не е "празен". Провери раздатката дали не е "празна". "Празна" в смисъл не дали има масло или не, а дали предава движение на предния вал или не, т.е. скъсана верига, или пък лостовия механизъм не превключва 4х4. Малко вероятно е но...
    Като включиш 4х4 на вдигнати 4-те колела виж при задвижване на задния кардан дали се задвижва предния (или обратното). Ако карданите си предават движение значи раздатката е ОК и повредата е в хъбовете. Ако не - повредата е в раздатката.
    Последно редактирано от iiiopo; 01-03-14, 21:01.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #17
      От: да попитам за дайхатцу фероза

      Утре дано ми остане време ще поразгледам по обстойно ферозата . Но си ме съмняват хъбовете . Мерси за помощта

      Коментар


      • #18
        От: да попитам за дайхатцу фероза

        Да попитам за капачките , на каква цена ги продаваш ?

        Коментар


        • #19
          От: да попитам за дайхатцу фероза

          Здравей,

          Отговоих на личното съобщение, което ми беше изпратил. Не знам дали можеш да получиш отговора, за това пиша и тук.
          Днес взех капачките. Два броя са. Заменят целия хъб от основата. Трябват им само зегерките, които държат карето.

          Телефонът ми е 0886 796 456. Ако ги искаш се обади когато ти е удобно да се разберем.
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #20
            От: да попитам за дайхатцу фероза

            здравей колега , ако се окаже от хъбовете имам два автоматични единия е здрав на другия му е счупена една пружинка ..... иначе зъбчатките са като нови ..... 0887 223 665 пламен

            Call
            Send SMS
            Add to Skype
            You'll need Skype CreditFree via Skype
            Audi a4 2,5 tdi
            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • #21
              От: да попитам за дайхатцу фероза

              мерси за предложенията колеги Но аз си направих автоматичните дирекно зацепени .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X