Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Ако това е оферта просто да покараме заедно и да си правим кефа - аз съм "За" и с двете ръце! Ако ще се продължава както до сега - с безсмисленото мерене на пишоци по схемата "да наиграем другия" - карайте! За мен това силно се разминава с моите разбирания за офроуда. Направих ви кефа (сеира) веднъж и мисля, че е достатъчно. Ако искате - можем и за двудневен преход да помислим - с преспиване в някоя хижа. Това ми е най-на сърце... Тогава може да ви покажа какво мога на скарата и на масата - мисля, че ще ви допадна като скараджия...
    Чудя се на какво ли се дължи късата ти памет... Може би на червеният цвят на комбито
    Та - аз за мерене ич не съм споменавал - само ти имаше някакви комплекси по случая
    Не случайно ви обявих предварително за победители и ви предложих да караме. Щот тва ви липсва, не задруго
    И не бъркай базиците със заяждане.
    Еднодневният преход е по-добър според мен, ако ще и да се приберем в 4. С оглед ангажименти де, не за нещо друго.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      Относно тази история с АТ-тата и МТ-тата предлагам да я приключим по следния начин, а именно:

      - ОСВЕН МТ ДРУГА ГУМА ЗА КАЛ НЯМА, А ГРАНДА Е СЕМЕЙНО КОМБИ И МЯСТОТО МУ Е ПРЕД МОЛ-А, А НЕ В ГОРАТА!
      Евала за тези изречения ,защото спора наистина беше доста безмислен .
      Напред и нагоре
      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
      0886769809-Юлиян
      kiko00@abv.bg

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        С тая тема убихте всичко детско в мене !
        А толкова си мечтаех като спечеля пари някога да си взема Гранд 4,7 с Куадра Драйв !!!
        Мислех и аз да дойда ,ама са ме учили там дето си мерят пишките /АТ срещу МТ / да не си показвам голия задник , демек гумите за мъгла и ме достраша !
        Благодаря все пак за споделените преживявания !

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Пичове,наминете поне веднъж насам ,да покарате по Рила,тогава ще видите истинската разлика на тези гуми(не че някоя от тях става за тук)Сега поне сняг и кал дал господ.Но от преди 2-3г когато Илийката доведе една група,нещо много не се нрави на софийските групи.Преди време Соти и Йори минаваха редовно с техните приятели но след претъркалянето на Йори ни забравиха като дестинация.

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Че ние скоро идвахме натам, даже канихме който иска да се включи. Има и филмче направено, Монката ни разведе из района.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
              Че ние скоро идвахме натам............... ни разведе из района.
              Нямаш ни най-малка представа за районите,за които ти казва Румен.Вервай ми.

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Разбрах го перфектно, ние бяхме на разходка натам. Не претендирам да е било някакъв як оффроад. Мисълта ми беше, че тогава можеше да направим съвместна разходка, защото познават по-добре местата нататъка.
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Аз съм на линия.Някой ако ще организира нещо...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    И аз не съм сменял гумите на Витарката и мисля събота да ги потъркалям .
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Примерно - Кремиковци - 12-те Престола - Понор - Ком - Годеч - асвалт?
                      Престолите, са 7!
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                        Относно тази история с АТ-тата и МТ-тата предлагам да я приключим по следния начин, а именно:

                        - ОСВЕН МТ ДРУГА ГУМА ЗА КАЛ НЯМА, А ГРАНДА Е СЕМЕЙНО КОМБИ И МЯСТОТО МУ Е ПРЕД МОЛ-А, А НЕ В ГОРАТА!
                        Евала за тези изречения ,защото спора наистина беше доста безмислен .
                        Ко? Не.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X