Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за кормилна рейка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за кормилна рейка ?

    Здравейте колеги, имам въпрос към тези от вас които управляват Фронтера с кормилна рейка. Доволни ли сте от здравината и , леко ли е на управлението , усеща ли се драстична промяна при поставяне на по-тежки /офроуд/ гуми , прецизно ли е управлението или проблемно , носи ли "бой" въобще мога ли да разчитам на нея за един нов сериозен проект?
    Предварително благодаря за отговорите.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

  • #2
    От: Въпрос за кормилна рейка ?

    Зависи какво разбираш под "сериозен проект". Аз например разбирам нещо с full hydro и шокове с койлоувъри, гуми 39-44" и мотор с поне 540 кубически инча big block. Така, че въпроса ти е неточен.
    Иначе аз карам вече 3-та година с по-големи гуми и без никаква жал, нямам притеснения, няма луфтове и звуци, управлението е като на лека кола по-тежко от кормилна кутия но достатъчно леко. Пък и разчитането на едни джип за сериозен проект се измерва най-вече от към вложените финанси.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за кормилна рейка ?

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Зависи какво разбираш под "сериозен проект". Аз например разбирам нещо с full hydro и шокове с койлоувъри, гуми 39-44" и мотор с поне 540 кубически инча big block. Така, че въпроса ти е неточен.
      Иначе аз карам вече 3-та година с по-големи гуми и без никаква жал, нямам притеснения, няма луфтове и звуци, управлението е като на лека кола по-тежко от кормилна кутия но достатъчно леко. Пък и разчитането на едни джип за сериозен проект се измерва най-вече от към вложените финанси.
      Колата е за рали-рейд , въпроса ми възникна заради удобния размер за моя проект т.е. къса е , а на мен такава ми трябва . В момента съм с рейка от МВ Вито но е отвратително тежко управлението и утре предстои изхвърлянето и на боклука. Та.... за това ми беше въпроса . Напълно съм наясно , че за едни пари ще има по добри решения.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за кормилна рейка ?

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        Колата е за рали-рейд , въпроса ми възникна заради удобния размер за моя проект т.е. къса е , а на мен такава ми трябва . В момента съм с рейка от МВ Вито но е отвратително тежко управлението и утре предстои изхвърлянето и на боклука. Та.... за това ми беше въпроса . Напълно съм наясно , че за едни пари ще има по добри решения.
        Не съм карал достатъчно тази модификация за да ти кажа със сигурност, че е много здрава но съдейки че никой досега не се е оплакал от болна рейка може и да стане.
        Какъв двигател си решил да сложиш или имаш на нея?
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за кормилна рейка ?

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=174474 Тя , колата всъщност е готова обаче чистя недоразуменията. Благодаря за мнението ти , за мен беше важно да имам информация от кухнята . Всъщност никъде не прочетох мнение за проблеми с тези рейки и днес ще започне подмяната.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за кормилна рейка ?

            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=174474 Тя , колата всъщност е готова обаче чистя недоразуменията. Благодаря за мнението ти , за мен беше важно да имам информация от кухнята . Всъщност никъде не прочетох мнение за проблеми с тези рейки и днес ще започне подмяната.
            ти ме застреля. А аз съм седнал да ти обяснявам за койлоувъри
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за кормилна рейка ?

              При Мен при навиване на волана на ляво се чува на всеки половин оборот чукана в рейката! На дясно няМа никакъв проблеМ. Така е от около 500 кМ насаМ!

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за кормилна рейка ?

                Първоначално публикуван от bodybuilder_ Преглед на мнение
                При Мен при навиване на волана на ляво се чува на всеки половин оборот чукана в рейката! На дясно няМа никакъв проблеМ. Така е от около 500 кМ насаМ!
                накрайници. 13 лв. бройката.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за кормилна рейка ?

                  Ако ти трябва от 120ка. Имам една. Ще е подарък.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за кормилна рейка ?

                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    накрайници. 13 лв. бройката.
                    Чукането се чува от мястото, където идва щангата от волана и влиза в нещо, от което излизат другите щанги към колелата. Незнам дали ме разбираш, но толкова разбирам и затова така го обяснявам!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за кормилна рейка ?

                      Първоначално публикуван от bodybuilder_ Преглед на мнение
                      Чукането се чува от мястото, където идва щангата от волана и влиза в нещо, от което излизат другите щанги към колелата. Незнам дали ме разбираш, но толкова разбирам и затова така го обяснявам!
                      има едно гумено каре в края на кормилния прът преди да влезе в рейката там има един елемент с втулки, той се разбива при тия фронтери и от там чука. Но това не е от самата рейка. Сменя се целия или може и да се побългари макар и трудно... аз мислих да го преправям ама не намерих време и го смених цялото...
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за кормилна рейка ?

                        Сменяй го направо с ново за 13 не си заслужава да се побългарява....!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за кормилна рейка ?

                          Първоначално публикуван от mamceto Преглед на мнение
                          Сменяй го направо с ново за 13 не си заслужава да се побългарява....!
                          това за което говоря не е 13
                          13 е накрайника на рейката.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за кормилна рейка ?

                            Аз да докладвам. Рейката заспа , волана олекна х 2. До тук добре , обачеее.... има едно обаче ...рейката е от автоморгата каретата са убити от бой . Някакви идеи от къде нови?
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за кормилна рейка ?

                              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                              Аз да докладвам. Рейката заспа , волана олекна х 2. До тук добре , обачеее.... има едно обаче ...рейката е от автоморгата каретата са убити от бой . Някакви идеи от къде нови?
                              какви карета на рейката?
                              ако говориш за накрайниците...
                              търсиш 2 леви за исузу трупър 88-а 2.6 бензин
                              за всеки случай си виж резбите и на новите и на старите да не би да бъркам да бяха 2 десни... взимаш най-скъпите по 13 лв.
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X