Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

    Пак катастрофален провал едвам се прибрах.Изби ми отново горивния филтър отгоре и нафатата хвърчеше навсякъде.
    Значи купих си джипа от едни англичани.Смених му всичко филтри милтри понеже беше мундарска работа.Нищо не беше поддържано както трябва.Сложих някакъв смотан филтър италиански който гръмна отдолу, където му е пробката за изтичане на боклучивата нафта.Изтече ми горивото в планината званях да ми носят нафта.Обвиних филтъра,че е боклук.След това купих възможно най скъпия филтър, който намерих на MAN и го сложих.След една седмица изби отгоре където му е гумата дето уплътнява WTF.?След това намерих ключ за филтри и го затегнах мъжката и така карах един месец след което видях, че лекичко тече отстрани и веднага купих друг на Филтрон.Отидох при майстор, който го смени.Минах 500 километра и днес изби пак в гората.Добре, че имах ключ и го извадих напъхах му пак гумата дето беше излязла и го завих мъжката и се прибрах.

    Разби ме от пари тази Ровърня да не кажа нещо друго.....

  • #2
    От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

    Здравей колега,неприятно наистина.Мое мнение проверете горивната система за запушване след филтъра и също стойката на която се навива съмият филтър.

    Коментар


    • #3
      От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

      Мерси колега!Открих нещо важно.Бутнах задните седалки напред и видях, че е барана помпата на резервоара.Дали е възможно да са сложили по мощна помпа и от там да става така?

      Въпрос към модераторите, защо темата ми е в общи приказки ?

      Коментар


      • #4
        От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

        Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение

        Въпрос към модераторите, защо темата ми е в общи приказки ?
        Като намериш решението на проблема, ще я преместя в техническата част!
        Пък ако направиш, и няколко снимки на "гръмналите" филтри ще стане още по-нагледна темата.
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • #5
          От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

          Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
          Като намериш решението на проблема, ще я преместя в техническата част!
          Пък ако направиш, и няколко снимки на "гръмналите" филтри ще стане още по-нагледна темата.
          Какво искаш да ти снимам издънен филтър отдолу без пласмаса само с една дупка ли?Как да намеря техническо разрешение като темата ми не е в техническата част.Нали затова пиша, някой патил участник да ме насочи.Както и да е.Аз и без форум ще се оправя.Само, че форума ще олекне с 1 човек.Права нямам да гледам разни неща, незнам си какво ..смс само още липсва да пращам измислете нещо по въпроса.....

          Коментар


          • #6
            От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

            И какво никой не знае какво може да причинява тези бъгове с филтъра.Обадих се на човека от който купих джипа.Каза че е сменял помпата, но 2 години след това е карал джипа без проблеми.Проблема стартира при мен, след като му смених всички консумативи понеже исках да е изряден и накрая го изядох.Не трябваше да барам горивния филтър.

            Коментар


            • #7
              От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

              Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
              ...Проблема стартира при мен, след като му смених всички консумативи понеже исках да е изряден и накрая го изядох.Не трябваше да барам горивния филтър.
              Търси проблема там където е барано. Най вероятно. Не се сещам може ли да се объркат маркучите вход - изход и какво би се случило - никога не съм се замислял за такава щуротия и не съм чувал.

              Коментар


              • #8
                От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                Някаква психарска работа е.Постоянно следя на компютъра на джипа разтоянието, което може да мине и ако случайно го наклоня или нещо друго и започне да спада рязко спирам да гледам дали не тече като река.Следващият път като се прецака ще снимам как шурти да видите за какво иде реч.

                Коментар


                • #9
                  От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                  Няма нужда да си форумен плъх на 100 години ,че да си изтеглиш някаква техническа документация от интернет.ВИнаги първо търси неволята.
                  Предложение:в някой квартален гараж/сервиз да закачите един манометър и да видите що толкова тая нафта не ще да си оди по пътя.
                  Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                  Disco 1 бекъп
                  Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                    Здравеи колега аз подържам голяма част от ровърите в региона ако искаш ми звъни 0877 67 61 17 ще го погледна обстоино

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                      От всичко написано ми звучи, като подкачващата помпа в резервоара да работи напрекъснато - това не трябва да се случва.
                      Тя трябва да работи, след подаването на контакт за около 20 сек,мисля,че беше и то при студен старт.
                      След това горивото си го смуче ГНП-то.
                      Там търси. Поздрави и успех
                      "Bis dat qui cito dat"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                        Погледнете по тоците на помпата!
                        M.P.

                        Коментар


                        • #13
                          Може и да се чуем ако не намеря сам решение.

                          Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                          От всичко написано ми звучи, като подкачващата помпа в резервоара да работи напрекъснато - това не трябва да се случва.
                          Тя трябва да работи, след подаването на контакт за около 20 сек,мисля,че беше и то при студен старт.
                          След това горивото си го смуче ГНП-то.
                          Там търси. Поздрави и успех
                          Благодаря !Ще ровя когато имам време

                          Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
                          Погледнете по тоците на помпата!
                          Благодаря Ви!
                          Последно редактирано от CarTest™; 27-02-14, 16:46.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                            Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                            Мерси колега!Открих нещо важно.Бутнах задните седалки напред и видях, че е барана помпата на резервоара.Дали е възможно да са сложили по мощна помпа и от там да става така?

                            Въпрос към модераторите, защо темата ми е в общи приказки ?
                            RR P38 2.5 DSE няма отвор за помпата под седалките! Моля обяснете!
                            Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гърми ми горивния филтър на Range Rover-a 2.5DSE постоянно!

                              Първоначално публикуван от dignatov Преглед на мнение
                              RR P38 2.5 DSE няма отвор за помпата под седалките! Моля обяснете!
                              Мите, 'ич не търси логика, то от самото начало темата е малко... ама найсе,
                              отговаряме джентълменски, макар, че не ни обичат много, много........
                              И въпреки това отговор няма.....
                              Живи и здрави
                              "Bis dat qui cito dat"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X