Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Към пробката се поставя механизъм, който задейства четири стоманени плочи. Плочите падат от четирите страни на колата и крадеца остава хванат в капан. Веднага след това се задействат четирите картечни пистолета насочени в петното под пробката от която пък изтичат няколко литра сярна киселина и безалкохолно "круша". След секунди гумите на колата се изпускат и Тераното ляга върху гада. От резервоара излизат 8 соленоводни крокодила,4 гурки с кукрита и двама с гумени хуйове. По-късно се задействат противопехотните мини, 3 ракети земя-вода-въздух-земя-лозе и няколко конфети. През цялото време около колата обикалят на велосипеди модел Лястовичка голи манафи и свирят "Лале ли си зюмбюл ли си" на дудуци. Към края на филма система от скрипци повдига Тераното, самодиви в бели премяни събличат нашия човек, намазват го с локум и го шибат лекичко с коприва тичайки зад него докато се отдалечава умилен и разплакан в далечината.
    Ох.. Не мога..

    Коментар


    • #17
      От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

      датчика се занулява, така че стрелката да показва нула...............беше много популярно упражнение 90-те години, наместо пищяща аларма- по-добре пейджър, да ти индикира само на тебе, пък нататъка ясно
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #18
        От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

        Дроба изкърти паркета

        По темата с крадците след последната кражба на вграденото радио и ченджъра от е-класата ми (след 2 комплекта огледала, лайстни, капачки на джанти), полицаите които дойдоха на оглед казаха, че никой няма да ми каже дума ако им предам крадеца пребит.
        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

        - Ясен

        Коментар


        • #19
          От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
          Интересно толкова ниско ли са паднали за 3-40 50 лева рискуват. Очаквам скоро и чистачки да почнат да крадат ...
          Миналата година ми задигнаха декоративна капачка на джантата ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

            Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
            В казармата имах по едно време ортак на одеколона. И старшината ме изучи на един мурафет: Да се изпикая в едно празно шише от одеколон и така крадецът, опитвайки от отровната жидкост, повече да не пипа. Па така и стана! Та що не опиташ нещо таквоз?
            Аз па едно време усетих, че в съблекалнята на работа някой абдалин ми ползва хавлията и гребена . "Ползвателя" бе разкрит още на следващия ден, докато си пушех навън спокойно..дочух викове, следствие от използването на хавлия със стъклена вата и гребенче , намазано с грес... Разбира се боя последва...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #21
              От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

              Иди при един стругар да ти направи един секретен болт за пробката и си готов.Тва с боя не на всеки се отдава.

              Коментар


              • #22
                От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                Правиш ''фалшива'' пробка,поставена на отвора под оригиналната.Слагаш една пластмасова туба с нафта в купето и на самотек с маркуч горивото да достига до пробката . Съответно в тубата предварително изсипваш 5 кг.захар и след това нафта , добре разклати и ако проработи схемата би трябвало двигателя да му бъде повреден ,или на когото я продаде . Така ще прави ремонт или ще яде бой от този на когото е продал горивото !
                0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                Коментар


                • #23
                  От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                  + 1 за последното мнение....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                    Инсталираш си камери в джипа и после бои докато му омекнат зъбите
                    Opel frontera 2.4i

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                      Един колега с подобен проблем близо седмица паркираше над едно л...о.
                      Вършеше работа.
                      Лошото е, че след снега то се разми и сега търси донор.
                      GPS системи https://www.easytracking.bg/
                      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                        Прочее, такива теми във Форума (а и в който и да е форум за автомобили) има доста. Не е нужно да повтаряме още веднъж, още повече че droba написа най-вярното решение.

                        Това със захарта е майтап - захар се разтваря далеч не във всеки бензин, а в нафта е сигурно, че не. Нито пък ще впечатли повечето дизелови двигатели ако все пак успеете да я примесите към нафтата някак си.

                        Идеите за бой изискват да си или местния мутро-авторитет (което предполага да не ти точат нафтата на първо място) или да си грамотен юридически и процедурно, в който случай нямаш нужда от такива съвети. Пък и предполага да хванеш крадеца, който ако беше лесен за хващане някой вече щеше да го е направил и усилията са непропорционални на 50-100 лева загубена нафта.

                        И те така. Спрете да пишете глупости.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          Чак пък сам човек и то под напрежение от престъплението което извършва/т.е. първата му реакция е НЕ да се бие , а да бяга/ и да набие двама...малко е вероятно.Да не говорим, че то на такава засада се ходи с човек дето не е мека китка...ами може да се разчита на него и...бухалки...
                          Любо, може и да не съм прочел внимателно условието на задачата, но не видях някъде да се споменава, че крадецът е един. Освен това главата му е в торбата. Вероятно неговата/тяхната мотивация също няма да е малка. Да не стане така, че ако не се подходи сериозно към подготовката, да има тема: Източиха ми нафтата, набиха ме, нае... ме и лично им занесох тубите до колата!. Това последното, едва ли ще е от благодарност...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                            Ако се подходи с контратака срещу крадеца е най-вероятно дори и да не може да точи повече в замяна да направи някоя мизерия по-скъпоструваща от нафтата. Най-добрият подход е да загуби интерес към заниманието си. Ако беше бензинка щях да те посъветвам да сложиш триъгълен стикер, че си минал на газ и съответно не поддържаш сериозни количества гориво в резервоара. В случая обаче е по-сложно и според мен трябва известно време да поддържаш минимални количества в стил "Резерва" и една пълна туба в багажника, докато му мине интереса и набележи друга жертва.
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                              Оставяй МПС-то на друго място, където е по-спокойно...
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                                А не трябва ли...гадовете да се наказват!?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X