Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WILKINSON

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • WILKINSON

    Някой има ли представа, къде може да се намерят ножчета quattro titanium. Последно ги видях в Кауфланд преди около година, и оттогава ги няма никъде. Накъдето и да се обърнеш само жилет, е няма да си взема от тия тарикати, ако ще и до коленете да ми стигне брадата.

  • #2
    От: WILKINSON

    Поръчай си от нета.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • #3
      От: WILKINSON

      В един период в 345 съм виждал.
      Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
      Grand Cherokee 3.0

      Коментар


      • #4
        От: WILKINSON

        Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
        Някой има ли представа, къде може да се намерят ножчета quattro titanium. Последно ги видях в Кауфланд преди около година, и оттогава ги няма никъде. Накъдето и да се обърнеш само жилет, е няма да си взема от тия тарикати, ако ще и до коленете да ми стигне брадата.
        Е жилет "бръснат здраво", а WILKINSON по-добри ли са?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: WILKINSON

          Днес мярнах във "Фантастико" Х.Димитър, но точно дали са quattro titanium не обърнах внимание.
          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

          Коментар


          • #6
            От: WILKINSON

            Благодаря, ще проверя, и ако няма ще поръчам- това не ми беше влязло като идея. С уилкинсън се бръсна повече време от жилет, ножчетата са по евтини, дизайна и качеството на изработка по ми харесват, но си е мое мнение.

            Коментар


            • #7
              От: WILKINSON

              Благодаря Лъчо, във Фантастико ги намерих, малко са надули цената, но съм доволен. В близките 3 години грижи нямам.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X