Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover Sport - що за животно е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover Sport - що за животно е това?

    Тия дни се загледах по едно такова - Рейндж спорт - 2006-та, дизел. Хареса ми като дизайн, но се зачудих, каква е пригодността му за движение извън пътя. Всичко, което прочетох беше малко или много част от рекламите или първите тестове, което общо взето нищо не означава. Ако има някой да сподели личен опит, ще бъда благодарен.
    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

  • #2
    От: Range Rover Sport - що за животно е това?

    Ква работа имаш с костюм в гората? А ако искаш да караш Ровър по анцунг, си вземи Дифендър.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Range Rover Sport - що за животно е това?

      Тарга, имам си Диско 2 за гората... Ама ми е интересно, ако тръгна някъде по работа, дали ще мога да стигна дотам, закъдето съм тръгнал. Геодезист съм . Та знае ли човек?!?
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар


      • #4
        От: Range Rover Sport - що за животно е това?

        За стигането-ще стигнеш само ако го прежалиш. Зависи естествено до къде искаш да стигнеш. За нормален черен път няма ядове. Лошото е, че е тежък, на странични наклони, дори и леки, малко да е хлъзгаво и ще замине. Елементарни канавки ще ти потрошат броните. Щом си прежалил двойката, умножи щетите по 2 а парите за сервиз, части и ремонти по 4 и ще се ориентираш в какво се забъркваш. Без лоши чувства. Успех.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Range Rover Sport - що за животно е това?

          Спорта и Диско 3 са като механика идентични . Рейджа обаче е доста по-луксозен .Аз лично гледам да не го карам по места с тръни и драки . Не заради боята толкова, колкото заради окачването...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            От: Range Rover Sport - що за животно е това?

            Ок, де, това с прежалването е ясно. Питанката е - дали е сериозен опонент на Крузъра (ТЛК 120) и дали е по-кекав от Диско 3?
            По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

            Коментар


            • #7
              От: Range Rover Sport - що за животно е това?

              Хм, не съм карал в гората нито едно от двете. Не вярвам да намериш човек който ги е пробвал на черно, още повече да може да направи реалистично сравнение.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Range Rover Sport - що за животно е това?

                Не е по-кекав от Диско 3, защото той си е Деско 3. Разлика е по тенекетата и пластмасите, както и вътре в купето.
                Ако ще го ползваш без издевателства (предполага се да има поне частично някакъв път коларски, планински или пътека)- ще ти свърши работа. Иска само подходящи гуми. Това за пътя е не заради друго, ами заради пораженията по боята предимно.

                Коментар


                • #9
                  От: Range Rover Sport - що за животно е това?

                  Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
                  дали ще мога да стигна дотам, закъдето съм тръгнал. Геодезист съм
                  В кални условия ще си много доволен от Спорта, вероятно ходиш през нивята, но гумите му са по-малки, за съжаление не е брониран, и е 6-7см по-нисък от Диското. Освен това вътре таванът ти е по-близо до главата и ако друснеш ще се фраснеш. Не го виждам като разумна замяна.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Range Rover Sport - що за животно е това?

                    Евтин Рейндж или скъпо Диско, зависи как го погледнеш .Може би най-добрата артикулация за кола с независимо окачване. Бие доста джипки с цял мост по този показател. Моето Диско е с два блокажа.Терен респонса е доста адекватна програма .
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • #11
                      От: Range Rover Sport - що за животно е това?

                      Марто мното хубаво го е казал.
                      Ето ти малко нагледни снимки от ходове на Диско 3 стоково
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...EE%E4%EE%E2%E5 мнение 38

                      Коментар


                      • #12
                        От: Range Rover Sport - що за животно е това?

                        Той правилно си е кръстен "Спорт"
                        Но не са имали предвид офф-спорт!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X