Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хускварна см 125 въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хускварна см 125 въпроси

    Здравейте отдавна съм фен на супермото моторите , но проблема е че имам А1 и е проблем кубатурата гледам по мобиле и по карс но няма много 125цц супермото та съм харесал една хускварна и искам да питам информативно някой който е имал или знае нещо като подръжка, разход става ли за всекидневно каране ремонти често ли искат мнения положителни отрицателни имал съм хонда цр 125 но ми се видя скъпо хоби като цяло и я продадох а сега си карам скутера 4т но ми харесват повече супермотото . Все ми говорят отрицателно за 2т кросове, но не мисля че това спада към тях и моля за мнения като цяло. Ако не може и да предложете нещо ендуро та да знам дали да продавам скутера или да си го карам и да си свиркам

  • #2
    От: Хускварна см 125 въпроси

    Никои ли няма някаква информация :X

    Коментар


    • #3
      От: Хускварна см 125 въпроси

      Колега и аз съм харесал такова моторче аз още не съм я изкарал юни ще я карам а1 та ще следя темата но мисля че си похарчват
      eat my dust

      Коментар


      • #4
        От: Хускварна см 125 въпроси

        Първоначално публикуван от racing_1997 Преглед на мнение
        Здравейте отдавна съм фен на супермото моторите , но проблема е че имам А1 и е проблем кубатурата гледам по мобиле и по карс но няма много 125цц супермото та съм харесал една хускварна и искам да питам информативно някой който е имал или знае нещо като подръжка, разход става ли за всекидневно каране ремонти често ли искат мнения положителни отрицателни имал съм хонда цр 125 но ми се видя скъпо хоби като цяло и я продадох а сега си карам скутера 4т но ми харесват повече супермотото . Все ми говорят отрицателно за 2т кросове, но не мисля че това спада към тях и моля за мнения като цяло. Ако не може и да предложете нещо ендуро та да знам дали да продавам скутера или да си го карам и да си свиркам
        Има тема за хъскитата и не е нужно да не пуска нова такава. Там е по-вероятно да получиш адекватно мнение, защото хората които я четат и пишат в нея, имат мнение за самата марка Желая късмет в търсенето
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X