Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не джип а кола за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Не джип а кола за офроуд

    И Панда, и Панда.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: Не джип а кола за офроуд

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Да, ама не си тръгнал да ни обясняваш, как ще си вдигнеш колата с 15 см. лифт...
      С Лифт !

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Нищо по-различно от това, което търси всеки да купи
      Ааа - само си забравил цената за придобиване - на половината от пазарната!
      Максимум !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Не джип а кола за офроуд

        Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
        Е кво му е лошото с кола да го правиш оффроуда? Аз колко кал съм изринал от всевъзможни гори и полянки,пък не се оплаквам! Само на две автомивки не ме пускат,а и само три пъти са ме вадили с жиб,което си е постижение!Само требе да не ти пука много за нея,главно заради недостатъчната и височина отдолу! А,и два пъти съм я пълнил вътре с вода до прозорците,пък си върви още!Дори знам на 3-та с 8 000 оборота колко показва спидометъра!И това е по пътя,а не на крика!
        И аз съм същия вчера си помислих че ми остана двигателя на едни скали ама няма му нищо де. Доста сте напреднали с темата като гледам, и все пак може и да да се огледам за някоя лада нивичка, че за друго няма средства ама няма начин каквото и да правя все към черното ме влече само някои лев да събера още, че и мама и тати спряха да дават вече.
        пп за темата ми беше кеф и затова я отворих ако не ви харесва тъъъркаите

        Коментар


        • #34
          От: Не джип а кола за офроуд

          Аз лично конкретно и баш по темата освен Гоуф Синхро, или Кънтри не виждам алтернатива
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #35
            От: Не джип а кола за офроуд

            Голф Синхро е твоята кола. Има тройки комби за по две-три хилки-кеф ти бензин, кеф ти дизел. Лифтират се лесно и са доволно здрави. Казвам го от опит, с двойка обаче. Лифтирано синхро върви наравно със стокови джипки. И се троши много рядко.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #36
              От: Не джип а кола за офроуд

              Къде е Соти, къде е GOLF-SM, те да ви кажат може ли или не може. Но в крайна сметка и Соти си има Кия и Смолянчани си взеха Витара.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • #37
                От: Не джип а кола за офроуд

                ВХ 4Х4.
                Вози като ролс, товари като магаре, клиренса е какъвто си го направиш, коне си има достатъчно.
                Кофти момента е, че не се намира лесно.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #38
                  От: Не джип а кола за офроуд

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  ВХ 4Х4.
                  Вози като ролс, товари като магаре, клиренса е какъвто си го направиш, коне си има достатъчно.
                  Кофти момента е, че не се намира лесно.
                  Зависи с кой мотор, но примерно 1.9 става екстра.Хубава кола е.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #39
                    От: Не джип а кола за офроуд

                    Те май нямат дизелов вариант.
                    1.9, или 2.0 бензин са. И имат блокаж на диференциала.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Не джип а кола за офроуд

                      Двойното им предаване е Данжел.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #41
                        От: Не джип а кола за офроуд

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Те май нямат дизелов вариант.
                        1.9, или 2.0 бензин са. И имат блокаж на диференциала.
                        Да, само дето няма живи от тях. Принципно и Рено 18 4х4 е прекрасна кола, докато нещо по нея се строши...после, освен да я дадеш за скрап, за друго не става. Синхро не е чак такава екзотика.
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • #42
                          От: Не джип а кола за офроуд

                          С това съм съгласен.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Не джип а кола за офроуд

                            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                            Къде е Соти, къде е GOLF-SM, те да ви кажат може ли или не може. Но в крайна сметка и Соти си има Кия ...
                            На Голфа му метнах един АБФ в бързинката и сега се движи великолепно вече.КИА-та върви,с 36-ци е и няма смисъл него да го карам по гората.Но ако се наложНатиснете снимката за да я уголемите

Име:20140201_114008.jpg
Прегледи:1
Размер:147.7 КБ
ID:5564886Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140201_113945.jpg
Прегледи:1
Размер:164.8 КБ
ID:5564887Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140201_113959.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5564885Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140201_113951.jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5564888и е достатъчно подготвен...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Не джип а кола за офроуд

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              ВХ 4Х4.
                              Вози като ролс, товари като магаре, клиренса е какъвто си го направиш, коне си има достатъчно.
                              Кофти момента е, че не се намира лесно.
                              Еий Колега, май заради тебе и една тема за рибарски автомобил пак си купих ВХ !

                              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                              Да, само дето няма живи от тях. Принципно и Рено 18 4х4 е прекрасна кола, докато нещо по нея се строши...после, освен да я дадеш за скрап, за друго не става. Синхро не е чак такава екзотика.
                              Има, има, ама не са им за продаване на собствениците.
                              18-та, и 21-та са в пъти назад като клирънс.
                              Лятото си езех ВХ ТD, и не знам дали има друг евтин автомобил които да се движи с 190-200 (почти всяко каране извън София се забавлявам със скъпите колички ), и да мине от Дълга поляна (над Кремиковци) към Локорско (в Събота 15.02.2014), и то при положение, че се пообърках, и бая се отплеснах в неправилна посока, а пътниците, някои собственици ЦРВ, изстръпнаха поне на 5 места , яки тиняци, и свличане надолу по каманяк (не кал !), щото колата не може да спре, а гумите са ми съобразени с начина на употреба, и са читави.
                              Беше много забавно !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: Не джип а кола за офроуд

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Да, ама не си тръгнал да ни обясняваш, как ще си вдигнеш колата с 15 см. лифт...
                                Няма смисъл.Колкото по малко промени,толкова по малко ще се чупи!
                                Иво (таксито) Андреев
                                0988 91 80 50
                                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X