Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не джип а кола за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Не джип а кола за офроуд

    Колега ако темата Ви не е ебавка..., щом търсите лека кола която да става и за черни пътища, за мен избора Ви е фабрично Голф 2 Синхро:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1991_Vw_Volkswagen_Golf_Country_Syncro_4x4_For_Sale_resize.jpg
Прегледи:1
Размер:87.4 КБ
ID:5564782

    Коментар


    • #17
      От: Не джип а кола за офроуд

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Тя си е за там от първия пост.
      Аз вече имам чувството, че има хора с ОСОБЕНО много свободно време. Пускат подобна тема и ни гледат сеира.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Не джип а кола за офроуд

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Аз вече имам чувството, че има хора с ОСОБЕНО много свободно време. Пускат подобна тема и ни гледат сеира.
        Е като си на 15 к'во да пра'иш ?!
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Не джип а кола за офроуд

          Ще гониш съученичките, как кво!
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            От: Не джип а кола за офроуд

            Е кво му е лошото с кола да го правиш оффроуда? Аз колко кал съм изринал от всевъзможни гори и полянки,пък не се оплаквам! Само на две автомивки не ме пускат,а и само три пъти са ме вадили с жиб,което си е постижение!Само требе да не ти пука много за нея,главно заради недостатъчната и височина отдолу! А,и два пъти съм я пълнил вътре с вода до прозорците,пък си върви още!Дори знам на 3-та с 8 000 оборота колко показва спидометъра!И това е по пътя,а не на крика!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #21
              От: Не джип а кола за офроуд

              E, колегите сигурно се заяждат заради лифта от 15см на окачване на лек автомобил
              Иначе и аз съм за ГоуФУ... Поне що годе евтина поддръжка...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #22
                От: Не джип а кола за офроуд

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                Е кво му е лошото с кола да го правиш оффроуда? Аз колко кал съм изринал от всевъзможни гори и полянки,пък не се оплаквам! Само на две автомивки не ме пускат,а и само три пъти са ме вадили с жиб,което си е постижение!Само требе да не ти пука много за нея,главно заради недостатъчната и височина отдолу! А,и два пъти съм я пълнил вътре с вода до прозорците,пък си върви още!Дори знам на 3-та с 8 000 оборота колко показва спидометъра!И това е по пътя,а не на крика!
                Да, ама не си тръгнал да ни обясняваш, как ще си вдигнеш колата с 15 см. лифт...

                Коментар


                • #23
                  От: Не джип а кола за офроуд

                  Най-важното е да има (поне) един ред фарове горе - колкото са повече - толкова по-жип е
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Не джип а кола за офроуд

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Най-важното е да има (поне) един ред фарове горе - колкото са повече - толкова по-жип е
                    Мдааам!?


                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Не джип а кола за офроуд

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Колега ако темата Ви не е ебавка..., щом търсите лека кола която да става и за черни пътища, за мен избора Ви е фабрично Голф 2 Синхро:

                      [ATTACH=CONFIG]684083[/ATTACH]
                      Бих допълнил Кънтри, те са с отделна рама.
                      „Свободата е скъпа, но си струва“

                      Коментар


                      • #26
                        От: Не джип а кола за офроуд

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Най-важното е да има (поне) един ред фарове горе - колкото са повече - толкова по-жип е

                        Ти пък ! Без ванти , какъв жип ще е ?! А па да не говорим и за шнорхел ...
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Не джип а кола за офроуд

                          Всеки си мечтае за това - комфорт на ролс-ройс, скоростта и поведение на пътя на ферари, дизайн на алфа ромео, да носи товар като камион триоска, да събира хора като в селски автобус, да върви навсякъде като танк, да е като луксозна каравана с два кревата, успешно да покрива критерии за препърски автомобил и да става и за след края на света, да не се чупи никога, да е с евтина поддръжка и да може да лети!А да, и да е икономично нящутото.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #28
                            От: Не джип а кола за офроуд

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Всеки си мечтае за това - комфорт на ролс-ройс, скоростта и поведение на пътя на ферари, дизайн на алфа ромео, да носи товар като камион триоска, да събира хора като в селски автобус, да върви навсякъде като танк, да е като луксозна каравана с два кревата, успешно да покрива критерии за препърски автомобил и да става и за след края на света, да не се чупи никога, да е с евтина поддръжка и да може да лети!А да, и да е икономично нящутото.
                            Нищо по-различно от това, което търси всеки да купи
                            Ааа - само си забравил цената за придобиване - на половината от пазарната!
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Не джип а кола за офроуд

                              А, да бе верно, цената...
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #30
                                От: Не джип а кола за офроуд

                                Вие се еб**те ама ауди 90 куатро с 2.3 мотора с едни яки гуми ще направи смешни повечете неподготвени джипки.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X