Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    И на двамцата ви е една диагнозата:требва ви повечко кал.

    Коментар


    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Бах тия Геги, че то какво му работи бе - само фаровете ли..... Тоя паркинг нали е охраняем - как така ти няма огледалата - искай компенсация да ти платят, иначе жалба в полицията и .....плашат се.
      Казах ти аз с какво се заменя Рокито, пък и ти сам си беше написал тема и .....накрая слушаш Евстатиев - то и неговия седеше и мухлясва... / щот Гегите прозорци им се не отварят/, а сега седи и събира сняг. Идвайте ми на гости, ще ви черпя по бира....и да ви кажа какво да си взимате.....

      Коментар


      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Еретици такива! За Гегите или добро или нищо!
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          Мойто Гега е в движение. Гого номер 16 да спре да ми предлага маломерни жипки, че откак слязох от Рокито съм увеличил яко размерите..... телесните..... абе да кажем, че получих някои странни оттоци на традиционни места...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Мойто Гега е в движение. .
            С кой мотор си сега бре?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              С оригиналния. Аз да не съм някой мошеник! И написах " в движение", а не "участва в драг-сериите"...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Мойто Гега е в движение. Гого номер 16 да спре да ми предлага маломерни жипки, че откак слязох от Рокито съм увеличил яко размерите..... телесните..... абе да кажем, че получих някои странни оттоци на традиционни места...
                Къде се движи бе...да дойдем да ръкопляскаме. Предложих ти да ми дойдеш на гости и да черпя бира, а не "маломерка", по скоро "Хипопотам" според Влади....и направо дрифти с 37-ци по 52 кг. гума с джанта....и има място за ...няколко тъщи

                Коментар


                • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Да чукнем на дърво - маторЯ е добре.
                  Като има ток паки от 1/4, но без алтернатор не му е много радостно.

                  Огледалата ги свиха в Дружба 1 до районото. Бях го изкарал да му врътна едно кръгче да не пусне корени, минах през пазара за палачинки и се прибирах на слух.
                  Сега е със старите, едното малко счупено, но се търпи.
                  Те....оригиналните ги свиха още преди 2 години, от тогава е с хеЙла от 15 лева бройката.
                  Счупих един комплект, втория го откраднаха. Явно са вървежна стока
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                    Къде се движи бе...да дойдем да ръкопляскаме. Предложих ти да ми дойдеш на гости и да черпя бира, а не "маломерка", по скоро "Хипопотам" според Влади....и направо дрифти с 37-ци по 52 кг. гума с джанта....и има място за ...няколко тъщи
                    Някакви разкази само. Вече две години. Покажи нещо, та да ни е яд...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Някакви разкази само. Вече две години. Покажи нещо, та да ни е яд...
                      Не лъжи бе, в събота на 25.02. става една...и по случая давам банкет - с дивечови луканки и бира. Най - официално Ви каня с Горчев, ако не друго....шъ са видим....."роки-джии" - даже и кръгче шЪ ви дам / с Роки-то бре / - да разберем колко сте надебеляли..., за нисана....мога да уредя кръгче с на Влади.
                      Ама....да не махнете Гегите, кат видите как върви????? А моя ...може да се види ...нависоко...на крик - гА шЪ върви.....знам ли, и ...Раденков сигурно не знае

                      Коментар


                      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Колега, обади ми се да ти дам цена за Кони....
                        Поздрави!
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          В събота го започнах, да видим къде ще му излезе края

                          Радиаторът замина на ремонт, спукал е една спойка и тече.
                          Алтернаторът ще се сменя, пълен е с кал. Не са му останали четки, колектора на ротора е свършил, freewheel шайбата е свободна във всички посоки.
                          Не остана време да прегледам тампоните по окачването, но подозирам, че задните са довиждане.
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            И Сичко тва от висене на паркинг, представям си ако го беше карал
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              Пробвах, но на акумулатор изкарва 30 км и свъшрва тока.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Малък ти е кумулатора Начи
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X