Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    Мотора ще го сменя, няма начин. Нищо провтив асматика, но не и за планина.
    Ако някой ден се преместя в Африка ще си го сложа него

    Мотора го мисля за 2.5, 20 клапана, 150 магарета или 3.0, 24 клапана, 177 магарета.
    Електронната помпа се сменя с механична. Иска малко пудри и заспива. Това по съвети на колеги, които са го правили и са доволни от резултата.
    2.5 си иде с 5 степенна ръчка. Лошото е, че 3.0 са масово компютаризирани автомати. От това, което съм чел знам, че на кАмпютъра гората не му понася.

    Алчната ми мечта е 3 литра, 24 клапанов, "пипната" механична помпа и 6 степенна ръчка. Така като гледам май ще си остане само мечта, а реалността ще бъде 2.5 турбо с 5 степенна ръчка.
    Но едно по едно, за сега борбата е да го подкарам без да се клати от Плиска до Младост.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #32
      От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Ех тия Ферози какви бели ни докараха на главите, на теб Гелендия на мен Вранглер, много здраве и радост Ванка и не се коси, ремонтите не джипките и флиртовете с жени са по-готини от самото е..не )
      Благодаря, Жоро!
      То от самото начало беше ясно, че без ремонти няма да се мине.
      В крайна сметка от цялата работа въпросът е кой е отдолу!

      А както имаше една приказка за Москвич - аз моето съм си го излежал, сега искам да поседя малко прав.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #33
        От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Аз съм мераклия за нещо по-бензино-газово...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #34
          От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          Аз съм си твърдо за нафта

          Иначе от бензиновите съм карал 200Е, 124-ка и 200 компресор на С класа.
          Компресора е много приятен мотор.
          Сега гледах, че на С класата, W202 има 230 компресор, 190 коня. Трябва да стигнат на ПУХ-а, че и да остант. Не знам как понася газификация, но предполагам Мерцедс клуба са открили топлата вода
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #35
            От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            Много ферозаджии грабнахте Гегата.
            Не знам какво да си мисля...
            Ха честито!
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #36
              От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              Честито ! Ти копувал ли си си някога кола в прилично състояние ?
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #37
                От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                Честито ! Ти копувал ли си си някога кола в прилично състояние ?
                Не! Но един път си го помислих.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #38
                  От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Бе имате късмет че сте далече,инак ако ви дам по едно кръгче с мойто звер ще забравите за всички компромиси и ще знаете къв матор да си сложите
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #39
                    От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Аз имам 2.4 Ц-класа -спорт,тя е със -177кс ,швес цилиндров алуминиев В-образен мотор,и понася много добре газта за сега,може и да погледнеш такова предложение в Англия се намират по 300-400лири комплект.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      ...прекрасен манекен,поздравления и мноооооооооооооого емоционални километри
                      П.П...."манекен" в смисъл...убавец
                      HUSGVARNA 630 SMR
                      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                      Коментар


                      • #41
                        От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Най-разумното нещо което може да се сложи в коша на Г-адното е М111. Дали е с компресор е въпрос на пазар. Това го казвам с оглед на обслужване, надежност и здравина. А и е много лек мотор.
                        И газ може.

                        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                        Бе имате късмет че сте далече,инак ако ви дам по едно кръгче с мойто звер ще забравите за всички компромиси и ще знаете къв матор да си сложите
                        Моя компресорния е по-бърз.
                        А ако знаеш Атанаска с ровърския мотор как се изстрелва ще се гръмнеш.
                        Иначе Брабус имат навика да не се сещат за това което са правили преди 10 години.
                        Имам честа да се познавам с бай Бодо, та те сега са в "космоса".
                        Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 16-02-14, 08:28.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #42
                          От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Най-разумното нещо което може да се сложи в коша на Г-адното е М111. Дали е с компресор е въпрос на пазар. Това го казвам с оглед на обслужване, надежност и здравина. А и е много лек мотор.
                          И газ може.
                          ако се насади и на шест степенна ръчка.......
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #43
                            От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            Бодо Бушман: BMW произвеждат прекрасни автомобили. Бих могъл да модифицирам и тях. Сигурен съм, че ще имам много доволни клиенти. Но надеждността на Mercedes и отговорността на моите специалисти, свързани под един общ знаменател дават продукт, който става много здрав, много по-надежден. Всъщност на него можете да разчитате много повече. А Porsche са една марка, която дълбоко уважавам. Това е синята кръв на немското автомобилостроене. Но така или иначе, аз съм отдаден повече на идеята Mercedes, защото се чувствам по-близко до тяхната концепция. Те пасват на моето разбиране за комфортно пътуване с висока скорост, за страхотна стабилност и висока сигурност. иначе с моите произведения е много опасно да си играеш, ако не знаеш точно какво искаш. Защото това е същото като да си играеш с остър нож в кухнята. С него можеш да направиш една много вкусна вечеря и в същия момент да се осакатиш!
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #44
                              От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Най-разумното нещо което може да се сложи в коша на Г-адното е М111. Дали е с компресор е въпрос на пазар. Това го казвам с оглед на обслужване, надежност и здравина. А и е много лек мотор.
                              И газ може.


                              Моя компресорния е по-бърз.
                              А ако знаеш Атанаска с ровърския мотор как се изстрелва ще се гръмнеш.
                              Иначе Брабус имат навика да не се сещат за това което са правили преди 10 години.
                              Имам честа да се познавам с бай Бодо, та те сега са в "космоса".
                              ако го сложа на диета дъртия жип,да фърли 400-500 кила шъ видиш ти тогава не върви ли......твоя колко години го мъчиш да отслабва
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • #45
                                От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Пухения гад го видях наживо. Хич не е толкова зле. Малки са му обувките, но като го обуе Ванката в по- големи, ще стане работата...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X