Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    Честно казано изглежда отвратителен тоя Г-ад.
    Да ти е честито.
    Ако беше друга марка щях да кажа, че е пълен к...ф, ама няма
    Гуми, мотор и лебедка и си готов.
    Закарай го да го полират малко.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #17
      От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Честно казано изглежда отвратителен тоя Г-ад. Да ти е честито.Ако беше друга марка щях да кажа, че е пълен к...ф, ама нямаГуми, мотор и лебедка и си готов.Закарай го да го полират малко.
      ти си пристрастен....какво ли би казал някой заклет маниак на Японски жипки
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #18
        От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Едно по едно и ще стане. Има малко за лекуване преди да го вкарам в гората.
        Днес на практика от нотариуса директно в сервиза
        Направи ми много добро впечатление. Въпреки болежките, които има се държи много адекватно като поведение. Пробвах го набързо

        Четирите амортесьора са капут, задните повече и люлее зверски по неравности.
        За сметка на това отзад е с двойни пружини. Едните са оригиналните, а я тях са вкарани някакви малки, приличат на ладови. На легналите полицаи бие в ограничителните тампони.
        Тампоните на пушките имат по 1 см луфт. "Малко" се кълчат мостовете при подаване и отнемане на газ.
        Мотора при повечко ръчкане тръгва да загрява. Огледах го набързо, радиатора е студен. Или е запушен или теростата се е възнесъл. Парно има, така че водната помпа върти.

        Хидравликата работи добре, няма шум. Воланът е доста лек, но това предполагам ще се оправи с по-големи гуми.
        В момента е с 215/70 R16, АТ-та. Около 28".

        И най-гадното от всичко - касетофона не работи.

        Една снимка от малкия тест до гаража. Никакви проблеми с минаването без блокажи, но бях сам и нямаше кой да снима.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0415.jpg
Прегледи:1
Размер:153.5 КБ
ID:5564189Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0414.jpg
Прегледи:1
Размер:197.7 КБ
ID:5564190
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #19
          От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          Честито, Ванка!
          С кеф и безаварийно да си го караш!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #20
            От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            Майко мила....то има ли нещо здраво по тоя звер......от тук на татък сте сключили граждански брак с добичето........пари пари и пак пари
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #21
              От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
              И най-гадното от всичко - касетофона не работи.
              Ела утре да го надрскам с пирон против уруки и зли очи и да видим от наличните ми свирки дали някоя няма да пасне.......
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #22
                От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Сега влизам вкъщи. Остана да отлежава в гаража, да си помисли хубаво над нещата от животa.

                Иначе какво има здраво не е много ясно. За момента само седалките не са показали дефекти.

                Като преседя половин ден стана ясно, че релето за подгревните свещи се бъзика. Подгрява когато си иска. В общия случай не иска и джипа пали с мъка.
                Също така няма аварийки, манометъра за маслото мери на обратно - без да е запалена седи на максимум, след като запали пада на 0
                Лампата за горивото свети постоянно, но поне датчика отчита горе-долу вярно. Не работи индикацията за включени блокажи. Висят разни жици от диференициалите и раздатката.

                След негативите - нещо положително - вдигнахме я на подемник, купето не се откъсна от шасито
                Нещата отдолу изглеждат добре. Няма гнило. Шасито е абсолютно здраво. Купето има леки забележки, но нищо фатално.

                Стана ясно, че някой се е правил на майстор с амортесьорите и карданите. Личи, че амортесьорите са дупчени и след това заварявани. Предполагам са правени опити да ги пълнят с масло. Задните са омаслени, предните по-малко, но не държат въобще. Каретата на карданите са сменяни, но са подлагани шайби и за заварени, вместо да сложат зегерки. Не мога да разбера толкова ли е трудно, като се прави нещо да се направи като хората

                Скоростите си сменят положението спрямо фазите на луната.
                Всички тампони на лостовете на скоростите ги няма и налучкването на скоростите е малка магия.
                В момента първа е плътно в ляво. Под нея е задна. До задната е втора, а срещу втора - трета. Четвърта е самичка на ред. Пета се появява само при внимателно търсене плътно в дясно.
                Чува се и свирукане от лагера на съединителя.

                Утре продължавам. Надявам се в рамките на 1-2 седмици да съм готов с неотложните ремонти за да мога да го пробвам
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #23
                  От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Е питай де - каретата не са на зегерки, кербовани са. На теория дори не се продават като резервна част а се сменя целия кардан
                  Демек - така се правят каретата - има един пиниз де ма шъ те светна на живо.
                  За избирача на скоростите за бързо решение се ползва маркуч
                  Тва ако избирача е от тая кутия де. Щото има няколко
                  Релето е от 124ка - продават се навсякъде, търкаля ми се и на мен едно - тва им е детска болест де - заминават си. Трябва да успееш да го ремонтираш за макс полвин час
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                    Сега влизам вкъщи. Остана да отлежава в гаража, да си помисли хубаво над нещата от животa.

                    Иначе какво има здраво не е много ясно. За момента само седалките не са показали дефекти.

                    Като преседя половин ден стана ясно, че релето за подгревните свещи се бъзика. Подгрява когато си иска. В общия случай не иска и джипа пали с мъка.
                    Също така няма аварийки, манометъра за маслото мери на обратно - без да е запалена седи на максимум, след като запали пада на 0
                    Лампата за горивото свети постоянно, но поне датчика отчита горе-долу вярно. Не работи индикацията за включени блокажи. Висят разни жици от диференициалите и раздатката.

                    След негативите - нещо положително - вдигнахме я на подемник, купето не се откъсна от шасито
                    Нещата отдолу изглеждат добре. Няма гнило. Шасито е абсолютно здраво. Купето има леки забележки, но нищо фатално.

                    Стана ясно, че някой се е правил на майстор с амортесьорите и карданите. Личи, че амортесьорите са дупчени и след това заварявани. Предполагам са правени опити да ги пълнят с масло. Задните са омаслени, предните по-малко, но не държат въобще. Каретата на карданите са сменяни, но са подлагани шайби и за заварени, вместо да сложат зегерки. Не мога да разбера толкова ли е трудно, като се прави нещо да се направи като хората

                    Скоростите си сменят положението спрямо фазите на луната.
                    Всички тампони на лостовете на скоростите ги няма и налучкването на скоростите е малка магия.
                    В момента първа е плътно в ляво. Под нея е задна. До задната е втора, а срещу втора - трета. Четвърта е самичка на ред. Пета се появява само при внимателно търсене плътно в дясно.
                    Чува се и свирукане от лагера на съединителя.

                    Утре продължавам. Надявам се в рамките на 1-2 седмици да съм готов с неотложните ремонти за да мога да го пробвам
                    Като нов го описваш! Вкарвай го в гората направо. И аз ще трябва да кърпя купе...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #25
                      От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Като нов го описваш! Вкарвай го в гората направо. И аз ще трябва да кърпя купе...
                      В момента един 15 см легнал полицай води до 3 минути затихващи тгрептения в задницата
                      Качена с левите или десните гуми на 20 см тротоар се държи като пред обръщане.

                      Отделно мотора пече като за световно. От Орлов мост до Младост в купето започва да мирише на ютия, а радиатора и изходящата тръба са студени.
                      Подозирам, че термостата е зазесал во веки веков.

                      Надявам се тази седмица да го вкарам в ред и другата събота или неделя да спретнем една скаричка
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Е питай де - каретата не са на зегерки, кербовани са. На теория дори не се продават като резервна част а се сменя целия кардан
                        Демек - така се правят каретата - има един пиниз де ма шъ те светна на живо.
                        За избирача на скоростите за бързо решение се ползва маркуч
                        Тва ако избирача е от тая кутия де. Щото има няколко
                        Релето е от 124ка - продават се навсякъде, търкаля ми се и на мен едно - тва им е детска болест де - заминават си. Трябва да успееш да го ремонтираш за макс полвин час
                        Начи мацко...ако имаш боб у вас хвъряй един...щото това от коя кутия е избирача - Божа работа
                        Може и на кафенце, ако го владееш.

                        Подозирам, че избирача няма нищо общо с 5 степенната кутия и най-вероятно е рязан за да се появи положение за още една скорост. Това ще се види тия дни.
                        Иначе за карданите освен да ги пратя на динамичен бал;анс друго решение вече не виждам. Който каквото е творил го е натворил.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          Признай какво ти дадоха, за да я вземеш......
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #28
                            От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            Нотариално заверeн договор

                            Не е чак толкова лоша джипката.
                            Ще стане, въпрос на време
                            А както пише в книгите - времето е пари...
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                              Нотариално заверeн договор

                              Не е чак толкова лоша джипката.
                              Ще стане, въпрос на време
                              А както пише в книгите - времето е пари...
                              Не се и съмнявам, че ще я направиш. Даже ми е кеф, че ще питам наготово! Като втора специализация след професурата по Дайхатцу. Само не знам gogo16 какво чака, та не взема някоя пухена гад...

                              П.П. Ако ще сменяш мотор, питай за двама...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #30
                                От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Ех тия Ферози какви бели ни докараха на главите, на теб Гелендия на мен Вранглер, много здраве и радост Ванка и не се коси, ремонтите не джипките и флиртовете с жени са по-готини от самото е..не )
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X