Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    Стъклото е с неутрален силокон. За момента залепих само стъклото към гуменото уплътнение.
    Гумата не съм я лепил към рамката, иначе няма сваляне после, ще трябва да се реже.

    С термостата и аз не мога да си обясня какво става. Търсенето продължава.
    Подозирам, че има нещо запушено и няма правилна циркулация. Съответно термостата седи на студено и не може да отвори.
    Въпреки, че промих всичко, съмнението остава

    Така като го каза...Аз продадох две Ферози и едно Роки...Това обяснява течовете от стъклото, заграването и раздатката.
    Отивам да пия против уроки!
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Ванка честито, с голямо закъснение-не знам как съм проспал темата. Със здраве да си търкаляш Пух-а и освен първоначалното стягане да не ти създава ядове.
      Ще следя темата с интерес, в мерцедес клуба си спечелиха голям жокер в твое лице.
      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

      Коментар


      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
        С термостата и аз не мога да си обясня какво става. Търсенето продължава.
        Подозирам, че има нещо запушено и няма правилна циркулация. Съответно термостата седи на студено и не може да отвори.
        Въпреки, че промих всичко, съмнението остава
        Малко ме е срам ама...... веднъж завъртях един на обратно при монтаж. Симптомите подобни. Не знам при теб дали е възможно!
        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
        Отивам да пия против уроки!
        И аз така се лекувах близо седмица
        GPS системи https://www.easytracking.bg/
        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

        Коментар


        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
          Малко ме е срам ама...... веднъж завъртях един на обратно при монтаж. Симптомите подобни. Не знам при теб дали е възможно!
          :
          И на мен ми мина през акъла....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            Не е на обратно. И на мен ми мина през акъла, вчера умишлено опитах да го сложа на обратно, не влиза.
            Няма логика пружината и термоелемента да са от към радиатора. Тогава съвсем няма да отвори.
            Според мен има нещо запушено и циркулацията не е като хората или остава въздушен джоб около термостата.
            Не може през 5мм дупка в термосата да се охлажда толкова при положение, че преди с включено парно на макс пак подминаваше средата, а вътре правеше сауна.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              Като ти загрее, маркучите на водата втвърдяват ли се?
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Да, стават на кокал.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                  Да, стават на кокал.
                  Гарнитура на главата! Или пукната глава!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Това си мисля и аз.
                    Ако проблемът е изгорели газове в охладителната система няма ли да го прави и без термостат?
                    Без термостат не излиза от първата плътна зона.
                    С продупчен термостат излиза от плътното и с много каране успява да стигне средата.
                    С нормален термостат прегрява за 15 минути нормално каране.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      Аз пак да кажа - има нещо запушено според мен. Що не вземеш да я промиеш с радфлъш или нещо подобно?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                        Това си мисля и аз.
                        Ако проблемът е изгорели газове в охладителната система няма ли да го прави и без термостат?
                        Не е задължително. Газовете се събират под термостата и не му позволяват да се нагрее и да отвори, а той не им позволява да отидат до разширителното казанче и да освободят системата.

                        По-скоро запушеният радиатор не прави много разлика имаш ли термостат или не.

                        Коментар


                        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          Така, след смяна на термостат и аз наблюдавам същите проблеми. Застане стрелката на средата, при средни обороти добре, щом спаднат малко оборотите - хоп отива на последната бяла стрелка, преди червената зона. Подам повече газ и плавно спадне до средата, от време на време, както си стои и спадне на пръвата бяла стрелка. Мен ме навежда на недобре работеща водна помпа.

                          Коментар


                          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                            Така, след смяна на термостат и аз наблюдавам същите проблеми. Застане стрелката на средата, при средни обороти добре, щом спаднат малко оборотите - хоп отива на последната бяла стрелка, преди червената зона. Подам повече газ и плавно спадне до средата, от време на време, както си стои и спадне на пръвата бяла стрелка. Мен ме навежда на недобре работеща водна помпа.
                            И как след смяна на термостата помпата се е поболяла изведнъж? Въздух имаш според мен.

                            Коментар


                            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              При мен е на обратно - колкото повече го юркам, толкова повече пече.
                              То..юркане, юркане, колко да е юркане на 2.4 атмосферна нафта

                              Тестът ми е от магазин метро 1 (Цариградско шосе) посока Центъра.
                              Винаги тръгвам студен и след проверка дали охладителната течност е на макс в радиатора.

                              С термостат:
                              До Оркъжна болница (3 км) е загрял до средата, вътре е баня. Върви до колкото му е възможно, да кажем нормално.
                              До хотел Плиска (още 3 км) е подминал средата и върви към червеното.
                              След Плиска започва да се учеща, че вече не иска да върви, осезаемо губи сила.
                              Отбива, спирам, маркучите са твърди, радиатора е ледено студен.

                              Без термостат:
                              Първоначално по същата отсечка - никакви признаци на стопляне, само леко отлепи стрелката.
                              След половин ден каране стигна първото деление. Радиаотраът се стопля.
                              Парното е слабо, но има някакво.
                              При отворена капачка не бълбука.

                              С пробит термостат:
                              За 3-4 км загрява до първото деление (около 1/4). Парното идва и духа горещо.
                              С доста каране успя да загрее до средата. Радиатораът е топъл някъде до половината, маркучите са меки.
                              Не бълбука при отворена капачка.

                              Капачката е нова. И с нея и със старата все едно. Антифризът изтича бистър.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Ванка, разбрах, че си намерил решение за гореописаните проблеми. Очаквам с нетърпение тука да се появят някакви отзиви и интервенции!
                                Поздрави и успех!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X