Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G320 , G400CDI или G500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: G320 , G400CDI или G500

    Благодаря за полезните линкове BENZBOSS . Решението е взето
    GL420, G500

    Коментар


    • #17
      От: G320 , G400CDI или G500

      Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
      Благодаря за полезните линкове BENZBOSS . Решението е взето
      и като го вземеш да не забравиш да го покажеш....
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #18
        От: G320 , G400CDI или G500

        Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
        приятел с АМГ 63 имаше малко приключения с газта.
        Това е грехота!!!

        Коментар


        • #19
          От: G320 , G400CDI или G500

          Г500 2001г, с 19" гуми, извънградско до 160км/ч- 21л газ, уредбата е на БРЦ.
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #20
            От: G320 , G400CDI или G500

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            Просто няма смисъл от коментари.....който е виждал как върви G500..... му е станала мечта!
            G500 повече бучи от колкото върви.G55 AMG е нещо което дава кеф на всички сетива..

            Коментар


            • #21
              От: G320 , G400CDI или G500

              Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
              G500 повече бучи от колкото върви.G55 AMG е нещо което дава кеф на всички сетива..
              В работните му качества за това което ще се ползва скоростта няма да е приоритет .
              GL420, G500

              Коментар


              • #22
                От: G320 , G400CDI или G500

                Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
                В работните му качества за това което ще се ползва скоростта няма да е приоритет .
                Ако само ще теглиш аз в това возило не виждам никакви работни качества.

                Коментар


                • #23
                  От: G320 , G400CDI или G500

                  Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                  G500 повече бучи от колкото върви.G55 AMG е нещо което дава кеф на всички сетива..
                  Ееее,стига де,да не му пресичаме мерака,Да не се насочи към нещо по по:примерно за да си тегли лодката може и G65 AMG BRABUS 800. Бучи и върви.Ма наистина е грехота да говорим за газ,щото за лодка и G300GD ще върши работа?
                  ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                  Г 230Е
                  Г 500 0887 390 703

                  Коментар


                  • #24
                    От: G320 , G400CDI или G500

                    За теглене на тежко ремарке(над 2800кг) единственото което става е американски пикап 4х4.
                    От известните ни Джипове произведени след 2010 стават Нисан патрол, Дифендър, Г класа, Паджеро дълга база, Новия Range Rover и Range Rover Sport. Друго което да тегли 3500кг аз незнам. От избоените мисля, че Нисан и Митсубиши ще теглят без да се чупят, но те са си техника от преди 10 години със всички произлизащи от това недостатъци, основно като комфорт и пътно поведение.
                    Г 500 аз не бих си купил- бучи, харчи безумно, липсва комфорт и не върви колкото си мислите. А 7G troniсa и без да теглите се троши . Истиското Г е 55АМГ, но цифрите тем са големи, а колата е за маниаци, не и за ежедневна употреба. Който е пътувал с Г класа 500км знае за какво говоря. Има една модификация на Г класа- ПУР едишън- когато поевтинеят малко бих си купил, за да го завещая на внуците.
                    От американците препоръчвам Тундрата, но се заглеждам и по последния Рам с Къминкс дизела.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #25
                      От: G320 , G400CDI или G500

                      Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                      Ееее,стига де,да не му пресичаме мерака,Да не се насочи към нещо по по:примерно за да си тегли лодката може и G65 AMG BRABUS 800. Бучи и върви.Ма наистина е грехота да говорим за газ,щото за лодка и G300GD ще върши работа?
                      Не знам какво разбираш под лодка и преход , но това е друга тема
                      GL420, G500

                      Коментар


                      • #26
                        От: G320 , G400CDI или G500

                        Е, Русев,ние не оплюваме Ровер и Тойота, обсъждаме между три Геги ква дае/
                        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                        Г 230Е
                        Г 500 0887 390 703

                        Коментар


                        • #27
                          От: G320 , G400CDI или G500

                          Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                          Е, Русев,ние не оплюваме Ровер и Тойота, обсъждаме между три Геги ква дае/
                          Не плюя колега-когато аз ги купих първото Г,може би вие сте били ученици още.
                          Ако избора трябва да е между трите от заглавието твърдо съм за 320, дали бензин или CDI. Впрочем ПУР едишъна е с дефорсиран 320 дизел и се намира вече за около 35-40 000евро.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #28
                            От: G320 , G400CDI или G500

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Не плюя колега-когато аз ги купих първото Г,може би вие сте били ученици още.
                            Ако избора трябва да е между трите от заглавието твърдо съм за 320, дали бензин или CDI. Впрочем ПУР едишъна е с дефорсиран 320 дизел и се намира вече за около 35-40 000евро.
                            За другото съм съгласен, ма за учениците ?????Трябва да почерпя за подмладяванетоБъди здрав.
                            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                            Г 230Е
                            Г 500 0887 390 703

                            Коментар


                            • #29
                              От: G320 , G400CDI или G500

                              Tърсенето започна , но избора не е голям , очаквам предложения
                              GL420, G500

                              Коментар


                              • #30
                                От: G320 , G400CDI или G500

                                http://suchen.mobile.de/auto/search....ambitCountry=#
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X