Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    Точно там отдавна точа зъби,ще го пробвам аз тия дни...даже там е бъдещата ни семейна колиба,до пътя точно. Ти да не си ходил там по тоя път ?

    Това е къщата http://media.snimka.bg/9693/025642212.jpg?r=0 бялата централно на снимката,ако видиш сив пасат комби или познатата вече нива там,обади се,ако съм с нивата,няма сила,която да ме спре да се кача с тебе нагоре
    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
    feikot@abv.bg
    Обратно дороги - НЕТ !

    Коментар


    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Благодаря на всички за поздравите.При първа възможност ще кача снимки в действие.Поздрави.
      0898774443-Пламен.

      Коментар


      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Първоначално публикуван от Петър Пенчев (tyto_) Преглед на мнение
        с какви джанти и гуми караш
        Ако мен питаш,летните джанти са витарови с гуми Купър 205/70/15.А зимните са нивови с гуми 205/70/16, Унироял снол макс.
        0898774443-Пламен.

        Коментар


        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Благодаря
          Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

          Коментар


          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Първоначално публикуван от Пламен Бешков Преглед на мнение
            Предлагам хората,които карат Лада Нива да представят своите автомобили,както и да споделят подобренията ,които са направили по тях
            Привет Нивовъди... пардон Нивоводи!!! Честит нов колега по съдба!!! За сега само устен доклад/снимки - като се заредят батериите на фотото/, че сърце юнашко не трае - Насадих се на ВАЗ 21214 - произведена 2008 г. - пробег 53 700 км. - върната от лизинг, който поемам с божа помощ :-))) аз!!! А поствам мнението като цитат на колегата Бешков... защото се влюбих в неговата Нивица... ама нали в библията пише: "Не пожелавай жената на ближния, нито осела му нито НИВАТА му..." :-))) та реших да си направя сам такава!!! И в тази връзка едно питане - четох четох - не намерих данни - колко е резервата на горива на модификацията 21214???
            Поздрави на всички и много кални и безаварийни километри !!!
            ... и аз искам Т- 98 ... :-) но и Нивята върши работа!

            Коментар


            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              Първоначално публикуван от Бездорожник Преглед на мнение
              И в тази връзка едно питане - четох четох - не намерих данни - колко е резервата на горива на модификацията 21214???
              При светнала лампа на горивото,(не мигаща):изминах-78.км и не изгасна.
              Пожелавам:-много безаварийни и кални километри,и чакам снимки!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Тая лампа изобщо не я гледай ..... По-голям лъжец няма. Толкова е относителна работата при нея, че хем мига уж, уж свети или не. Засечи си разхода на гориво. После си следи пробега и си прави сметката. На тая лампа не може да се разчита. Тя е някакъв бегъл ориентир. При мен лично разхода е грубо 10л./100км. Зареждам до горе и като мина над 300км вече се оглеждам да зареждам. За моя сигурност разбира се. Случвало се е и по 380км да се минат. За справка резервоара мился беше 42л.
                Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                Коментар


                • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Абсолютна измама е,направи си засечка пълен-пълен и следи изминатите километри,в гората разхода е почти двоен,и резервоара трябва да е на макс.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    Около 6 литра е, като на всички коли. Но този модел трябва да има винаги минимум около 10 литра бензин в резервоара, защото е с ел. помпа и не е препоръчително от техническа и финансова гледна точка. Става въпрос за помпата.
                    И ако имаш възможност сложи газ иначе може да фалираш. Лампата започва да премигва като остане около половин резервоар, т.е. 20 литра и действа много депресиращо.
                    Последно редактирано от fireman160; 25-02-12, 11:14. Причина: допълване
                    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Като взех Нивата първото нещо което направих беше да откача крушката за резерва.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Благодаря на всички за информацията!!! На газификация отиват нещата... ама първом бяха "обувките" - щото и 8Х8 да е една машина - с гуми за мъгла не може да паркираш даже пред блока в пряспата... - 4 бр. за героя - кама 232 тънкана 126 кинта парчето от Хуан - гумаджийницата срещу кат София ама беше последния му комплект! Не ми прави впечатление да вият много на асвалт, но все пак в града не е критерий защото мразя честитки от камери и не съм вдигал повече от 80/шшшшшшшт да не чуят куките/ :-)))
                        ... и аз искам Т- 98 ... :-) но и Нивята върши работа!

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          Пиши после впечетления от гумата в темата за гуми Вече снежната покривка си отива, но може някъде да ги пробваш, сняг, мокро, малко кал, и прочие. Различните условия Поздрави !
                          Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение010.jpg
Прегледи:1
Размер:134.9 КБ
ID:5350755Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение011.jpg
Прегледи:1
Размер:128.3 КБ
ID:5350756Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение012.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5350757Обещаните фоти на придобивката!!! Тук е вече с новата Кама...
                            ... и аз искам Т- 98 ... :-) но и Нивята върши работа!

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Браво, хубавка е Нивичката... Да си я караш със здраве, дълги години
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Това е моята Нива 1,7. купих я миналия август от Словения. Позакърпих я малко, сложих АГУ и изкарах успешно ловния сезон.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X