Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero Sport

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Mitsubishi Pajero Sport

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    Колегата нещо се е объркал. Паджеро Спорт (както и L200) е с раздатка Easy Select - парттайм с режими 2H, 4H и 4L.
    Не си прав, L-200 се предлага със супер селект, това е причината да го изберем него пред другите пикапи на пазара.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      До: Mitsubishi Pajero Sport

      офф: Айде бе Дима къде се губиш?
      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

      Коментар


      • #18
        До: Mitsubishi Pajero Sport

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        Не си прав, L-200 се предлага със супер селект, това е причината да го изберем него пред другите пикапи на пазара.
        Възможно е да греша, но Мицубиши Cars UK са ми помогнали да се объркам:

        Easy Select
        All 4x4 L200s and the Shogun Sport models use the same 4WD system, called Easy Select. This offers three modes: '2H', '4H' and '4L', which are engaged using a secondary selector lever next to the gearshift.
        http://www.mitsubishi-cars.co.uk/fea...easyselect.asp
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          До: Mitsubishi Pajero Sport

          http://mitsubishi-motors.bg/models/M...security&mid=3

          В момента новият Mitsubishi L200 е водещият по отношение на сигурността на пътя пикап в този сегмент на европейския пазар. Освен своето доказано постоянно двойно предаване Super-Select 4WD, L200 може да предложи и предимствата на електронните системи за контрол на сцеплението и стабилността (в зависимост от нивото на оборудване), които ще ви гарантират сигурно пътуване във всякакви метеорологични условия и пътни настилки.
          С помощтта на серийно вградените електронно контролирани системи MASC (Mitsubishi Active Stability Control) и MATC (Mitsubishi Active Traction Control) Mitsubishi е в състояние да гарантира Вашата сигурност дори в тежки ситуации и предизвикателства в пресечените местности извън асфалтираните пътища.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            До: Mitsubishi Pajero Sport

            вече придобих представа и от двата модела за които имах въпроси
            Гранда с бензинов мотор предлага много повече а и от много време ми се кара автоматик...
            благодаря за отделеното време и внимание
            BMW X6

            Коментар


            • #21
              До: Mitsubishi Pajero Sport

              Абсолютно правилно!
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                До: Mitsubishi Pajero Sport

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Как така? Излиза, че на бавни не е 4Х4?!?
                Грешката е моя 4 h 4 l Нека ти разкажа какво направих, пък ако имаш време обясни ми какво е станало. Чернозема беше силно подгизнал. Още като тръгвах , забелязах, че гумите бяха потънали в калта 4-5 см от самата тежест на автомобила.Лошото беше,че тръгвах де факто от дъното на язовир, защото му изпускаха водата в момента. следваше наклон 15-20 градуса на 4 l си побуксувах, тръгвайки от 2-ра . Кошмарът беше, когато минавах през дълбоки коловози, пълни с вода , направени от трактори и комбайни. Там закъсвах 2 пъти на 4 l буксувах напред- назад като не рядко оборотомера влизаше в червената зона 5000-6000 оборота и гумите се въртяха като на лека кола, като я форсираш Гумите са летни генерал- чисто нови. Не ми е загрявала колата въобще. Само един път като форсирах и ми беше извит волана на ляво нещо изсвири остро, но отнех газта и изправих волана. Маслото ми е на 1000 км,ама след тоя форсаж следва ли да го сменя.
                [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                Коментар


                • #23
                  До: Mitsubishi Pajero Sport

                  Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                  Грешката е моя 4 h 4 l Нека ти разкажа какво направих, пък ако имаш време обясни ми какво е станало. Чернозема беше силно подгизнал. Още като тръгвах , забелязах, че гумите бяха потънали в калта 4-5 см от самата тежест на автомобила.Лошото беше,че тръгвах де факто от дъното на язовир, защото му изпускаха водата в момента. следваше наклон 15-20 градуса на 4 l си побуксувах, тръгвайки от 2-ра . Кошмарът беше, когато минавах през дълбоки коловози, пълни с вода , направени от трактори и комбайни. Там закъсвах 2 пъти на 4 l буксувах напред- назад като не рядко оборотомера влизаше в червената зона 5000-6000 оборота и гумите се въртяха като на лека кола, като я форсираш Гумите са летни генерал- чисто нови. Не ми е загрявала колата въобще. Само един път като форсирах и ми беше извит волана на ляво нещо изсвири остро, но отнех газта и изправих волана. Маслото ми е на 1000 км,ама след тоя форсаж следва ли да го сменя.
                  Станало е това, че си влязъл в кал с неподходящи гуми. Е няма джип, който да не закъса в хубава кал , ако няма кални гуми ...

                  А, ако след всяко буксуване сменяме маслото .... леле мале!!!

                  Ама това с оборотомера в червеното не е добре. 2.5 дизелът на Паджеро не обича много такива режими на работа и може да береш ядове ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Mitsubishi Pajero Sport

                    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                    ... Е няма джип, който да не закъса в хубава кал , ако няма кални гуми ...
                    то пък нали с кални гуми не може да заседнеш

                    нямаш работа на дъното на язовир, щом е кално... в такава тиня може да заседнеш, че после и с трактор да не могат да те извадят...

                    един познат си загуби гумения ботуш, а даже не беше баш на дъното на язовир... така се уплаши, че не посля да се върне да си търси ботуша...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #25
                      До: Mitsubishi Pajero Sport

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      то пък нали с кални гуми не може да заседнеш
                      Естествено, че можеш. Само че това иде да покаже, че там, където можеш да заседнеш с кални гуми,

                      Кошмарът беше, когато минавах през дълбоки коловози, пълни с вода , направени от трактори и комбайни.
                      изобщо нямаш никаква работа да влизаш със шосейни или АТ ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Mitsubishi Pajero Sport

                        Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                        Грешката е моя 4 h 4 l Нека ти разкажа какво направих, пък ако имаш време обясни ми какво е станало. Чернозема беше силно подгизнал. Още като тръгвах , забелязах, че гумите бяха потънали в калта 4-5 см от самата тежест на автомобила.Лошото беше,че тръгвах де факто от дъното на язовир, защото му изпускаха водата в момента. следваше наклон 15-20 градуса на 4 l си побуксувах, тръгвайки от 2-ра . Кошмарът беше, когато минавах през дълбоки коловози, пълни с вода , направени от трактори и комбайни. Там закъсвах 2 пъти на 4 l буксувах напред- назад като не рядко оборотомера влизаше в червената зона 5000-6000 оборота и гумите се въртяха като на лека кола, като я форсираш Гумите са летни генерал- чисто нови. Не ми е загрявала колата въобще. Само един път като форсирах и ми беше извит волана на ляво нещо изсвири остро, но отнех газта и изправих волана. Маслото ми е на 1000 км,ама след тоя форсаж следва ли да го сменя.
                        Колегите са ти отговорили за гумите, калта и маслото А за изсвирването, което ме заинтригува, предполагам, че се е скъсал тампон на ограничителя на максимален завой и е извирила помпата на сервоусилвателя(казваш, че си бил дал краен ляв на волана). Поослушвай се тези дни и ако няма нищо си карай и си свиркай. И 5 - 6000 оборота са действително множко на този двигател, избягвай ги

                        Коментар


                        • #27
                          До: Mitsubishi Pajero Sport

                          Че като се налага да се форсира тая червена зона няма ли си някакъв предпазител на двигателя?! Пък за калта- не очаквах така да ме завали точно там . Иначе никога не бих натоварил така машината. Сега уж си върви нормално. Може ли да съм прецакал нещо без да разбера?
                          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                          Коментар


                          • #28
                            До: Mitsubishi Pajero Sport

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            Колегите са ти отговорили за гумите, калта и маслото А за изсвирването, което ме заинтригува, предполагам, че се е скъсал тампон на ограничителя на максимален завой и е извирила помпата на сервоусилвателя(казваш, че си бил дал краен ляв на волана). Поослушвай се тези дни и ако няма нищо си карай и си свиркай. И 5 - 6000 оборота са действително множко на този двигател, избягвай ги
                            Охх........ пишман станах, ама кеф си е да излезеш от подобна ситуация. Такъв дъжд ме пра, че ме достраша да извадя телефона да се снимам......Ами карам си колата и нищо не стърже сега то ако легна отдолу ще видя ли дали имам нещо скъсано?
                            [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Mitsubishi Pajero Sport

                              Има си ограничител на оборотите, независимо дали ГНП ти е с механично или електронно управление си имат ограничител, но когато двигателят не е натоварен, както когато боксуваш на бавни, от инерцията на масите в самия двигател оборотите лесно се превишават. Карай си спокойно - ако беше прецакал нещо до сега щеше да си разбрал
                              За другия ограничител - при навит до край волан в едната или другата посока минавай през неравности и ако не чуеш пак оня звук, може и да не е било от него, а например клонче в перката и др.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Mitsubishi Pajero Sport

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                Има си ограничител на оборотите, независимо дали ГНП ти е с механично или електронно управление си имат ограничител, но когато двигателят не е натоварен, както когато боксуваш на бавни, от инерцията на масите в самия двигател оборотите лесно се превишават. Карай си спокойно - ако беше прецакал нещо до сега щеше да си разбрал
                                За другия ограничител - при навит до край волан в едната или другата посока минавай през неравности и ако не чуеш пак оня звук, може и да не е било от него, а например клонче в перката и др.
                                Добре де, 4 l нали са бавни1 защо в калта стават като бързите?
                                [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X