Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

    Здравейте ,имам Волво 850, и се питам възможно ли е с малко средства да го повдигна с 2-3 см, за да карам по -спокойно извън асвалта ако се наложи?Нямам възможност да поддържам и джип,а и не ми се разделя с тая кола за сега,удобна ми е и ми върши добра работа.Случвало се е лятото да ходя по язовири и някой черен път и на моменти да жулна пода или праг във някой коловоз.Също съм подготвил малко по -високи гуми ,оригиналните са 195/60/15 аз съм намерил от приятел на 65 високи.

  • #2
    От: Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

    Този "кораб"колкото и да го повдигате резултата ще е същия за жалост...........
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      Този "кораб"колкото и да го повдигате резултата ще е същия за жалост...........
      +1
      Е, ако се сложи купето на едни портални мостове от Волво... ще бъде и проходимо и комфортно.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

        Монтирай гуми 205/70/15-ще спечелиш 2,6 см,но ще имаш по-висок разход,евентуално по-тежки гуми и леко влошена стабилност в завои

        Коментар


        • #5
          От: Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

          Във въпроса се намира и отговора. Съмнението е основателно според мен,но човек се учи най- добре от грешките си. Едно евтино чикуеченто и не го мислиш!

          Коментар


          • #6
            От: Повдигане на Волво 850 , заслужава ли си?

            Не си разваляй хубавата кола.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X