Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до Чернобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътуване до Чернобил

    Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
    ееее ебаси гадното,язък! да се оправяш бързо желая
    Ще се постарая , а вие да разправяте
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Пътуване до Чернобил

      И да внимавате спазвайте ограниченията за скоростта!
      Глобиха ме с цели 255 гривни за превишение с 47 км/ч



      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • От: Пътуване до Чернобил

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        И да внимавате спазвайте ограниченията за скоростта!
        Глобиха ме с цели 255 гривни за превишение с 47 км/ч
        Туй осИм ойро, бре, малииииЙ, скъсАли са ти... джеба.
        Иначе Фнимавай с личните си данни във форумЪт.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Пътуване до Чернобил

          Ма па пишат по-разбираемо и по-четливо от повечето у нас.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Пътуване до Чернобил

            За съжаление неприятности в къщи не ми позволиха да участвам в пътуването...

            Едни момци, от Оряхово, със скутери се върнаха миналата седмица. Ужасни пътища в Украйна. 1700 км 75% офрод/хард офрод по "пътищата", 25% нормален път. Местен ги попитал: Ама защо карате по пътя? Само ендуро по оня край!
            Единия скутер сринал предница в дупка на пътя: тапи на телескопи, пружини, масло - всичко вън... Закрепили го с винкели от близкото село и се прибрали 800 км до БГ.
            Навивам едно от момчетата да напише и тук. Много интересни неща ми разказа.

            Надявам се по-нататък да успея и аз...
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Пътуване до Чернобил

              И Ачо от Търново също е ходил с компания, но не знам дали чете тук.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Пътуване до Чернобил

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                За съжаление неприятности в къщи не ми позволиха да участвам в пътуването...

                Едни момци, от Оряхово, със скутери се върнаха миналата седмица. Ужасни пътища в Украйна. 1700 км 75% офрод/хард офрод по "пътищата", 25% нормален път. Местен ги попитал: Ама защо карате по пътя? Само ендуро по оня край!
                Единия скутер сринал предница в дупка на пътя: тапи на телескопи, пружини, масло - всичко вън... Закрепили го с винкели от близкото село и се прибрали 800 км до БГ.
                Навивам едно от момчетата да напише и тук. Много интересни неща ми разказа.

                Надявам се по-нататък да успея и аз...
                ама ти сериозно ли наистина мислиш да ходиш да се забъркаш в тези лайна? хората от години се опитват да се махнат избягат и дори да не се сещат за това което е станало там....хубаво е човек да има мечти, да е смел, ама безумието ми идва малко в повече...честно. даже си мисля че ако скочим до "козлодуйски бряг-бум" ще ни е по-добре....колкото до Оряховци-ако са тези с които обикаляхме из Румъния /Джули, Ичи,Веско/ много поздрави от мен.
                всеки си има глава на раменете-да си решава къде да си я завира.

                Коментар


                • От: Пътуване до Чернобил

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  И Ачо от Търново също е ходил с компания, но не знам дали чете тук.
                  И Юнгата от Исперих ходи скоро . И той може да разкаже нещо

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X