Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Високопроходимо работно магаре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Високопроходимо работно магаре

    Линк не можеш да пуснеш, ама виж- един скрийншот на обявата можеш...

    Коментар


    • #32
      От: Високопроходимо работно магаре

      Според мен най-добрият вариант е Subaro Forester.

      Коментар


      • #33
        От: Високопроходимо работно магаре

        Първоначално публикуван от so19 Преглед на мнение
        1.под работен кон имах предвид, като съм на село да мога да тегля едно ремаркенце примерно,а като съм в софия да мога в багажника да сложа някой друг куфар с инструменти.
        2.на 25г. съм, нямам жена и деца,най-много с мен да има още един човек.
        3.относно тежкият offroad съм сигурен че е тежък просто явно не съм го представил правилно.
        4.това да е пригодно за тунинг съм имал предвид да има готови части/китове за окачване, раздатки, и т.н. и в същото време като цена спрямо друг модел/марка джип да са евтини.тоест с Хлв един самик ще може да се направи по-проходим от едно паджеро примерно,поради по-евтините части и китове за самика.
        +1 за Диско. При условие че карам друго. Толкова и карам напоследък

        Това че Самурай е малък не определя съвсем стойността на наджипяването му.... Освен това бавна раздатка и извънградско каране комбинация за мазохисти. И в заявения бюджет НЯМА да се събереш.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #34
          От: Високопроходимо работно магаре

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Със Самурай и Витара едва ли ще си свърши някаква работа.Ако е за разходкаджийска кола може . Диско единичка е идеално за бюджета и нуждите .
          Първоначално публикуван от so19 Преглед на мнение
          първо благодаря на отзовалите се.
          съдейки по предложенията ви мисля че може би не сте ме разбрали правилно или аз по-скоро не съм се изразил достатъчно ясно.
          значи
          1.под работен кон имах предвид, като съм на село да мога да тегля едно ремаркенце примерно,а като съм в софия да мога в багажника да сложа някой друг куфар с инструменти.
          2.на 25г. съм, нямам жена и деца,най-много с мен да има още един човек.
          3.относно тежкият offroad съм сигурен че е тежък просто явно не съм го представил правилно.
          4.това да е пригодно за тунинг съм имал предвид да има готови части/китове за окачване, раздатки, и т.н. и в същото време като цена спрямо друг модел/марка джип да са евтини.тоест с Хлв един самик ще може да се направи по-проходим от едно паджеро примерно,поради по-евтините части и китове за самика.

          поради тези причини съм се ориентирал точно към самурай или витара...............като концепция виждам нещата така:
          Сравнително малко и леко джипче, с подобрено окачване,гуми 31-33,бавна раздатка и ..................засега толкова.
          с една дума май най-точното определение ще е разходкажиска кола,както някой беше писал,макар че ще си я ползвам и в ежедневието отвреме-навреме.
          плюсовете на самика са целия мост,а на витарата пружинното окачване............или да не се занимавам с глупости да ходя по гаражи и сервизи ами да си взема готов направен самик/витара/някъква друга лека къса база.
          пс.някой може ли да обясни как мога да пусна линк към обява която съм гледъл примерно в мобилето,защото вече пробвах ама явно нещо съм в нарушение с линковете който бях писал.
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=178707

          Успех.
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #35
            От: Високопроходимо работно магаре

            сега ще пробвам дано стане
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:samurai1.jpg
Прегледи:1
Размер:104.5 КБ
ID:5561052 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:samurai2.jpg
Прегледи:1
Размер:94.8 КБ
ID:5561053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:samurai3.jpg
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5561054Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vitara1.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5561055Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vitara2.jpg
Прегледи:1
Размер:100.9 КБ
ID:5561056

            значи първия самик като описание ми допада доста но цената ми се вижда твърде ниска та се опасявам да не се окаже с доста скрити проблеми,иначе си представям точно нещо такова.
            втората витара също ми харесва откъм описание,обаче задницата е орязана и за багаж хептен няма да има място.
            Вие какво мислите.

            Коментар


            • #36
              От: Високопроходимо работно магаре

              Първоначално публикуван от so19 Преглед на мнение
              първо благодаря на отзовалите се.
              съдейки по предложенията ви мисля че може би не сте ме разбрали правилно или аз по-скоро не съм се изразил достатъчно ясно.
              значи
              1.под работен кон имах предвид, като съм на село да мога да тегля едно ремаркенце примерно,а като съм в софия да мога в багажника да сложа някой друг куфар с инструменти.
              2.на 25г. съм, нямам жена и деца,най-много с мен да има още един човек.
              3.относно тежкият offroad съм сигурен че е тежък просто явно не съм го представил правилно.
              4.това да е пригодно за тунинг съм имал предвид да има готови части/китове за окачване, раздатки, и т.н. и в същото време като цена спрямо друг модел/марка джип да са евтини.тоест с Хлв един самик ще може да се направи по-проходим от едно паджеро примерно,поради по-евтините части и китове за самика.


              поради тези причини съм се ориентирал точно към самурай или витара...............като концепция виждам нещата така:
              Сравнително малко и леко джипче, с подобрено окачване,гуми 31-33,бавна раздатка и ..................засега толкова.
              с една дума май най-точното определение ще е разходкажиска кола,както някой беше писал,макар че ще си я ползвам и в ежедневието отвреме-навреме.
              плюсовете на самика са целия мост,а на витарата пружинното окачване............или да не се занимавам с глупости да ходя по гаражи и сервизи ами да си взема готов направен самик/витара/някъква друга лека къса база.
              пс.някой може ли да обясни как мога да пусна линк към обява която съм гледъл примерно в мобилето,защото вече пробвах ама явно нещо съм в нарушение с линковете който бях писал.
              Извинявай колега, но май ти самият не си наясно, какво точно търсиш. Или не си наясно какво точно значи бавна раздатка, гуми 33" и разходкаджийска кола.Защото на това отговаря линка, който точно ти е посочил колегата бат Марто. А и тези, които ти си намерил.Как се виждаш с това да си джиткаш в ежедневието по хасфалта?
              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

              Коментар


              • #37
                От: Високопроходимо работно магаре

                Във Варна се продава добре направен Самурай,дълга база.Парите му са множко,но си има всичко и май си струва.На колега от форума е.

                Коментар


                • #38
                  От: Високопроходимо работно магаре

                  Ти не знаеш какво искаш..
                  Искаш да е здрава, да харчи малко, да може да си пътуваш комфортно извънградско и да си обикаляш Софията в същия момент мислиш за Самурай с 33ки и "бавна раздатка". Тези неща дали са съвместими..
                  '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                  '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                  И разни BMW-та...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Високопроходимо работно магаре

                    Витарите и двете стават,и белия самураи.А може да погледнеш и този патрол.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=178516
                    SUZUKI VITARA V6
                    HONDA CBR 919RR
                    MERCEDES ML
                    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                    Коментар


                    • #40
                      От: Високопроходимо работно магаре

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Е, и със ЗАЗ се стигаше бая далече!
                      Имаче към настоящото тайм, може да се погледне и Корейската Ужаска - Спортидж.
                      Пенчо ,със Заз-а минавахме Хаинбоаза на един дъх с баща ми!И с москвича не сме закъсвали!И мобилни телефони нямахме и бензиностанции нямаше под път и над път...А бе как сме живяли ...направо незнам -големи сме били късметлии!
                      П.С. За Спортиджа не може така ,първо трябва да даваш завойчета да се правят
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Високопроходимо работно магаре

                        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                        П.С. За Спортиджа не може така ,първо трябва да даваш завойчета да се правят
                        Традиция от няколко години. Кръгчета дава, но не продава.....


                        Колега, който започнал темата. Следи теми "Расходки по региони", примоли се някой да те вземе като "куфар" на някоя, поговори с хората, нека да ти повозят на това онова и после решавай..... Така като ти гледам, че си хАресАл рязани, "натокани" жипки - доста в конфликт от това от къде тръгна темата. Друг е въпрос, че колата се прави спрямо "карач"-а, и да караш кола направена за някой друг - кофти тръпка. Особено ако са направени някои грешки при подготовка. ИМХО.
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Високопроходимо работно магаре

                          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                          И с москвича не сме закъсвали!
                          А па аз с моя съм се качвал на Рилските езера.А сега джипки,блокажи-млокажи,глезотии разни.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Високопроходимо работно магаре

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            Традиция от няколко години. Кръгчета дава, но не продава.....


                            ИМХО.
                            Даа, даже купува: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=178454

                            Коментар


                            • #44
                              От: Високопроходимо работно магаре

                              Първоначално публикуван от Bavarcho Преглед на мнение
                              Ти не знаеш какво искаш..
                              Искаш да е здрава, да харчи малко, да може да си пътуваш комфортно извънградско и да си обикаляш Софията в същия момент мислиш за Самурай с 33ки и "бавна раздатка". Тези неща дали са съвместими..
                              значи никога не съм писал за комфорт и обикаляне/разхождане/ из София.като цяло за в София най-удобно ми е да се движа с градски транспорт,но когато примерно ми се наложи да обикалям по някакви строителни борси или да нося торба цимент примерно нормално с транспорт нестава.за комфорта какво да кажа,мисля си,че самик на 33ки няма да е по-некомфортен от тролей или някой раздрънкан автобус.
                              относно разхода не че искам да харчи колкото смарт, а мисълта ми беше че добре подготвен малък джип ще харчи много по-малко отколкото голям тежашт 2 тона,защото малкия лек самик няма нужда от голям лаком двигател за да ги върти тези 33ки.
                              относно здравината да искам да е здрава и корава машинка на която ще мога да разчитам, а не сряда-петък да трябва да я водя по гаражи и сервизи,затова съм отписал уазки и ниви.
                              ПС като цяло е вярно че незнам точно какво искам затова и в момента разглеждам и се чудя.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Високопроходимо работно магаре

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                                Това е. Лоялността към марката
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X