Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

    Да си купи с ДВГ Тойота с два вала:


    Коментар


    • #17
      От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

      Дайте време на човека да прочете и да избере сам.Щом има вариант да си ходи с Нивата на лов,избора се свежда до комфорт, разходи и надеждност.С две думи Харви.
      Разход 10/100 газ максимум,крайсерска скорост 110 за малкия мотор,120 за големия с климатик.Няма фабрични дефекти.Най-ниски разходи по поддръжка.Прекрасна проходимост за просвета си.
      Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
      Disco 1 бекъп
      Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

      Коментар


      • #18
        От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

        Пръчката Териос 1.3, пък било то и с тойотовия ДВГ, не може да стъпи на резервното колело на Хонда - от двете Хонда е единствения смислен избор. Достатъчно е дори само да седнеш на шофьорското място в Териоса, за да го намразиш веднага, за пътно поведение, управляемост и безопасност да не говорим!

        Коментар


        • #19
          От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

          Teриос е по-тесен вътре от Самурай, честно.
          По-добре късно, отколкото по-късно.

          Коментар


          • #20
            От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

            това видео вижте от руссия
            https://video.search.yahoo.com/video...spart=avg&tt=b

            Коментар


            • #21
              От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

              Пич! Дръж си Нивата за лов и си джиткай!Само Газ.Уаз са по-добри от нея/заради клирънса/!И двете визирани марки/нондата и териуса/ са такъв голям ташак че не си заслужават коментара!
              За протокола -Фероза имам/не е по-хубава от Нива/.ЦРВ съм карал/на лов/не става.Пък онова подобие на микро джипокола не ми се коментира.
              Не те знам на какъв лов ходиш.кво трепеш,но следващия път като отидеш се огледай какво карат хората и колко години го карат.Тогава ще разбереш какво ти трябва!Тук във форума няма да разбереш!Концептуално нещата са диаметрално противоположни–офроуд е философия да си купиш скъпо джип,да го накичиш с разни педерастии,да го строшиш в точно едно състезание ако оцелееш и да си чешеш пръстите по клавиатурата.Другата философия е -да отидеш.да си направиш лова.да се пребереш жив и здрав,щото на другия ден пак отиваш на чакали и скитащи кучета! И при това не ти се налага да влизаш в бокса!
              П.С.Аз не ходя по офроуд състезания но съм ходил по международни такива трасета след състезания със Нива и не съм имал проблеми.
              За протокола-Имал съм УАЗ452Б,Нива 1986,Фероза!Най малко проблеми съм имал с Буханката и най-съм доволен от нея!
              Впрочем Чероки от по-старите версии/без френския дизел/са доста истински.
              И накрая,ако си паралия -G-класа на МБ до 92г.с мотор 2.5 3.0.С това ще разбереш колко джипове има в света-МБ и всички останали.
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #22
                От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                Пич! Дръж си Нивата за лов и си джиткай!Само Газ.Уаз са по-добри от нея/заради клирънса/!И двете визирани марки/нондата и териуса/ са такъв голям ташак че не си заслужават коментара!
                За протокола -Фероза имам/не е по-хубава от Нива/.ЦРВ съм карал/на лов/не става.Пък онова подобие на микро джипокола не ми се коментира.
                Не те знам на какъв лов ходиш.кво трепеш,но следващия път като отидеш се огледай какво карат хората и колко години го карат.Тогава ще разбереш какво ти трябва!Тук във форума няма да разбереш!Концептуално нещата са диаметрално противоположни–офроуд е философия да си купиш скъпо джип,да го накичиш с разни педерастии,да го строшиш в точно едно състезание ако оцелееш и да си чешеш пръстите по клавиатурата.Другата философия е -да отидеш.да си направиш лова.да се пребереш жив и здрав,щото на другия ден пак отиваш на чакали и скитащи кучета! И при това не ти се налага да влизаш в бокса!
                П.С.Аз не ходя по офроуд състезания но съм ходил по международни такива трасета след състезания със Нива и не съм имал проблеми.
                За протокола-Имал съм УАЗ452Б,Нива 1986,Фероза!Най малко проблеми съм имал с Буханката и най-съм доволен от нея!
                Впрочем Чероки от по-старите версии/без френския дизел/са доста истински.
                И накрая,ако си паралия -G-класа на МБ до 92г.с мотор 2.5 3.0.С това ще разбереш колко джипове има в света-МБ и всички останали.
                Малко късно видях отговора.Та след големи размисли , махнах Нивата(голяма грешка) , взех Гранд Витара 2.0 110 коня,след време и нея я махнах и взех друга Нива за лов,а за града-Поло.От преди знаех за проходимостта на Нивата,просто реших да разнообразя с някой паркетник,ноо няма общо с Нивата(откъм проходимост).Другите колеги ловджий и те с Ниви и Уазки тук там някой с нещо по-различно (защо ли ).Благодаря за отговора.Поздрави

                Коментар


                • #23
                  От: Кажете мненията си за Daihatsu Terios и Honda CR-V

                  Защото нямаме пари да караме читави машини. За съжаление това е жалката истина.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X