Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кажете си мнението (електрожен)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кажете си мнението (електрожен)

    електройжен 55- 80A електроди от 2-2.5
    това 4удои дали ще варши работа.че моят изгоря
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    Само за тънки ламарини...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      а за винкелчета и тарби
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        абе май ще трябва да се изръся за нещо по свястно
        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #5
          За малки винкелчета и тръби.
          Минимума е 160 амперов, ама ти трябва пернишки, а той е нещо към 300 кинта. Или 400(((. Разните червени буклуци от Метро и Практикер са само за вторични суровини или за декоративни.
          За телоподаващите не знам - трябва да са и по-скъпи, ама това по принцип е друго, по-скоро си е запояване. А разните ВИГ-ове и прочее аргони изобщо са безсрамни. По цена((

          Коментар


          • #6
            Много внимавай!
            Колкото по-лъскав изглежда, толкова по-голяма е вероятността да е изкуствен....
            Най стабилното решения е Кракра - Перник, защото изостава в новите технологии на фалшификацията!
            Мисля, че е около 230 лв.
            Ако електрожена е евтин, значи намотките му не са от мед, а от китайски бъркоч и може да те запали заедно с джипа в гаража...

            Коментар


            • #7
              А може и волтовата дъга да я направиш ти

              Коментар


              • #8
                видигниго и ако ти е удобен за носене не го бива требва да ти тежи
                I got 5 on it

                Коментар


                • #9
                  Силата на китайската индустрия е в това, че много от продуктите не можеш да ги пробваш в магазина...
                  А после номера с гаранцията е класически - претоварили сте продукта..

                  Помоли продавача да върже клемите на изхода накъсо, докато изключи бушона..
                  Ако го направи - имаш от мен едно виски!

                  P.S. Пернишката Кракра е от малкото все още хубави наши неща, но нищо чудно скоро да почнат да я сглобяват за по-удобно не в Перник, а в Пекин...

                  Коментар


                  • #10
                    и в троян има един дядо ги прави която е взел е остамал доволен ама цената е 380
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #11
                      има 2-3 БГ фирми за телоподаващи... така и така ще купуваш нещо, поне си вземи да е хубаво... /да не пускаш нова тема след месец /
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Volk
                        Много внимавай!
                        Колкото по-лъскав изглежда, толкова по-голяма е вероятността да е изкуствен....
                        Най стабилното решения е Кракра - Перник, защото изостава в новите технологии на фалшификацията!
                        Мисля, че е около 230 лв.
                        Ако електрожена е евтин, значи намотките му не са от мед, а от китайски бъркоч и може да те запали заедно с джипа в гаража...
                        to za gorata ne ti e nijen elektrojen... i 3 akumulatora wyr6at rabota... makar 4e ako si sam nqma ot kyde da gi nameri6(((
                        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                        Коментар


                        • #13
                          Напоследък работя с един от новите, импулсните и съм направо влюбен! Ток до 160 А при тегло колкото лаптоп - 3.7 кг! Просто мечта, обаче са страшно скъпи май Фирмен е и не знам цената. Марка Fronius произведен от пловдивска фирма по лиценз

                          Коментар


                          • #14
                            А дъгата пали ли се сама, или трябва да допреш електрода?

                            Коментар


                            • #15
                              Не те разбирам, как така сама Пали много лесно, защото напрежението на празен ход му е около 90V но все пак трябва да допреш електрода. Не знам по какви стандарти допускат това напрежение на пр. ход. Доколкото помня имаше някъде изискване да не надвишава 50 V Малко е неприятно когато има влага

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X