Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

    Имам нова придобивка. Фронтера Б 2.2 16 бензин.. от 7 години карам фронтера А и останах страшно доволен от машинката. На новата искъм да монтирам шнорхел. Но 500 лева ми се виждат много. За монтаж откъм шофьора трябва да е.. мерси предварително.

  • #2
    От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

    Първоначално публикуван от la4ko Преглед на мнение
    Имам нова придобивка. Фронтера Б 2.2 16 бензин.. от 7 години карам фронтера А и останах страшно доволен от машинката. На новата искъм да монтирам шнорхел. Но 500 лева ми се виждат много. За монтаж откъм шофьора трябва да е.. мерси предварително.
    Честита да ти е колега , наскоро Явор-Вромос беше качил снимки и вече имал китайски шнорхел за Фронтера Б, питай го за цена и наличност
    Ето и снимките от него:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128406.jpg
Прегледи:2
Размер:189.7 КБ
ID:5559230

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128407.jpg
Прегледи:2
Размер:144.3 КБ
ID:5559231

    Коментар


    • #3
      От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

      Как мога да се свържа с него.. и колко би струвал. ?

      Коментар


      • #4
        От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

        Ами ... трудно е!
        Но, все пак пробвай да напишеш Вромос.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

          Би струвал горе-долу толкова, колкото ти се виждат много.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • #6
            От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

            Що бъзикате човека бе, кажете му истината, тръба за ВиК ф50 2-3 лв. за метър и педесет, 2-3 колена малко лепило и имаш шнорхел.
            ама снимай при изработката да се посмеем и ние....

            А сега сериозно. Ако не ти се дават 500 лв. за шнорхел за какво изобщо ти трябва? знаеш ли колко много неща трябва да преправиш преди да сложиш шнорхел? Имам същата фронтера и мога да ти кажа че при измиване с водоструйката прекъсва като луда по 5 минути. С тоя шнорхел ще убиеш мотора много преди да стигне до въздушния филтър а шнорхела ти трябва за да плуваш над нивото на филтъра. Почети помисли поспести, сложи окачване сложи гуми изолирай дифове, скорости, мотор, раздатка и тогава шнорхел. Всичко друго е за пред кафето.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

              Ама па седи като на офроуд машина , какво разбирате вие от тюниХХ.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • #8
                От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

                Важното е да има кой да разбира
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1657.jpg
Прегледи:1
Размер:87.7 КБ
ID:5560625
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #9
                  От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

                  Ми уж ми остава да и сложа шнорхел и лебедка.. монтирани са и по- големи гуми 31.10,5. 15 .. Окачването го правихме..само трябва да мина с някакво хубаво покритие шасито, че старата фронтера там ме предаде.. скоро ще я разфасовам и ще я продавам на части..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    Важното е да има кой да разбира
                    [ATTACH=CONFIG]678807[/ATTACH]
                    Има има , ама аз и Витара съм давил .
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помагайте.. откъде да си закупя хубав шнорхел или как да си направя такъв.??

                      Айде и мойте 5ст. по въпроса.Според мен за нашите условия такова чудо не ти трябва,още повече за бензинов мотор.Просто ще се намокри и угасне много преди да засмуче вода от шнорхела.Повярвай ми,ако беше нужен шнорхел мнооого отдавна да бях сложил.А съм газил доста във вода,не е като да не съм пробвал.

                      п.п.Ако го искаш за пред кафето,слагай без да питаш.Става "яката работа" и момите сами ше рипат у джипката.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X