Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

    Нитрон в 9ММ е пищова.какво да му гледам и какво да му внимавам,Грей Гьнс ясно,Е2 си е и няма да му сменям чирени,едни нощни мерници и SRT,друго какво?

    Това идва след седмица,на сестра ми е,но пьк като гледам чистенето от мене,че и другото ровене и искам да знам ако това има някакви слаби черти или нещо за дооправяне.

    И ако искате да умешаме темата - коя карабинка на Сиг като за момиченце?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

    Ама ти сериозно вървиш към съставяне на цял кашишки взвод бре.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

      26 цента патрончето срещу 40 и нещо за 45ти,нов и го намерих за 750 долара и нямаше как да пропусне,стига е стреляла с нашите.За кашишки взвод не знам,знам,че остро ми трябва 9мм и на мен,226 да речем ма имам да чакам месец и нещо още.
      Карабинката и тя така,сестрата стреля с 308,но искам да вземе нещо по-нежно и малко,че да стреля и щерка и с нея.Остави това ми гледам и жената се ослушва нещо.

      Става обаче като с колите - носи ти го с 2 прьста и На да се оправяш с него.........та за това искам да знам ако това има някакви фифели които големите нямат.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

        Земи на момичката една е те такава

        Коментар


        • #5
          От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

          Не се бьзикай и ти сега,аз мисля Сиг 556 или нещо такова пьк ти ме мяташ на някакьв келикандзер.Аз ти казвам,че гьрми с 308 карабина и 45 метален Сиг и сравнява с тях,това горе само ще го погледне и ще ми тегли една.

          Е може да се наложи да е гравираме едни пеперудки на приклада или нежо лилавко да си го познава,но такова горе няма да е.В магазина и врьчих един 10/22,тя го изгледа и на вьпроса Това какво прави,за какво се ползва.........и не можах да обясня,че се тренира с него.Като стреля да стреля........и загубих мача.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

            Съвет гледай на затворния блок на пистолета да пише Made in Germany и да е вариант с изралотена ,,Пикатини" релса--- R
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • #7
              От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

              Няма Немски от тия,нов го взе,а тия вече ги правят тук.Моя железния е Немски,за това го взех,пласмасите са тукашна сглобка.
              Релса има,-1 е модела с удобните чирени,нощни мерници не и трябват,а спусъка ако трябва ше го оправям,че и без това съм се засилил да ровя по моя та ще ги разковава двата заедно.


              Търся из нета за нещо триково и няма и няма,като му издрьнчим 500 патрона ще го видя.За мека китка се притеснявам макар,че с 45 такава не прави ма и това ще го пробвам.


              Гледах Глоккове за по 450 долара.............
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

                Смени му водача на възвратната пружина с масивен такъв от неръждавейка.
                В Грейгънс правят, поръчай си такъв като го пращаш за тунинга.
                Вечен е и помага за контрол на отката (съответно меката китка).

                Вземи му и поне пет пълнителя от хубавите - оригинални с резервни пружини за тях.
                За комплекта пружини за смяна на пистолета си знаеш.

                Друго няма - само патрони.

                За карабина - вземи й наистина най-накрая една натокана АР-ка, в САЩ е почти обидно да нямаш 1911 и АР-ка.

                516 e добре, има и доста други варианти. Виж и Хеклерите 223.

                Коментар


                • #9
                  От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

                  Хехлер май няма да е,че много скьп,а тя още не е откачила толкова.Мислех за една Даниел Д. кьса и лека да не се мьчи,половината и долница на парите на ХК и за плякане на стрелбище става макар,че сме канени на лов за Еленчета в Аризона и вече там колко ще откачи сестрата не я знам.За моя ГОЛЯМА изненада спокойно си стреля с 308 което пьк трещи двойно на всички плякала на стрелбището,а и с тежьк 45ти се справя повече от добре.АРката ще и е като играчка,Скарата на третия патрон и спира по 3 коридора в ляво и дясно да видят кое гьрми толкова,такова няма да си взема за мен никога или поне до момента сьм пас.

                  Като каза 1911 та се сетих - в момента на прИмоция продават Сиг 1911 ССС модела и кьм него дават ГСГ или малкото 1911 в 22 калибьр без пари,2 за един,бият кой не вземе,направо като застана пред огледалото и ми личи как ми пушат ушите.



                  Родче е сега ще му взема,че това го бях забравил.Пружинките с все целия комплект ги взимам,но незнайно защо идват без пружината на петлето и още една друга по-малка та ги купувам отделнобаси кита като това го няма.


                  Кои от руските патрони стават за нещо?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Кои от руските патрони стават за нещо?
                    Всички стават, но излишъците при вас са със стоманени гилзи (лакирани) и ризници (помеднени), което за нехромирана цев не е препоръчително, че се износва ускорено.

                    Ако ще ги стреляш през мил спек Калашник няма проблем, но ти за друго ги искаш...
                    От друга страна, смяната на цев там е евтина и лесна...

                    Виж и за армейски излишъци от щатските.

                    Коментар


                    • #11
                      От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

                      Цевта му е 170 долара на това 229 и я имат,като взема кофа от 1000 патрона Руски вместо Мьде ин Тексас и само от тая разлика в цените избивам цевта,всеки месец мога цев да сменям тук та както казваш Проблема е никакьв.

                      Армейски излишьци,знаех кьде има ма забравих,отивам да ровя.

                      БЛАГОДАРЯ.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

                        На Зиговете много не им разбирам, но колкото повече кофи с джепане му вземеш, толкова по добре

                        Коментар


                        • #13
                          От: СИГ САУЕР П229 - КАКВО ?

                          В проект са моя и на брата 9мм та не гледам нищо под 1000 броя тухлички,има някакви Австралийски и Турски по 1200 броя ма то все тая.Сестрата за проба наби на моя 190 патрона и на последния пьлнител се сети,че имала малко работа,9мм ще има да ги пляка по 300 на врьтка.От сега сьм му взел всичко което му се сменя на 5000 истрела.

                          Кьс спуськ и мисля,да потренирам на нейния,че да сьм смел за смяната на моя
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X