Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с 4runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с 4runner

    Здравейте колеги,когато джипката я пусна по инерция между 40-20километра в час започват едни вибрации едно тресене...Някой запознат ли е с нещо такова?

  • #2
    От: проблем с 4runner

    Другото ,което ме дразни е,че когато работи на място,загряла двигателя леко притриса(на бензин)а на газ изкарва даже и кръгчета от ауспуха toyotata e 3.0v6

    Коментар


    • #3
      От: проблем с 4runner

      ВладиЧ, нищо не сподли с мен,не си ли компетентен по-тези въпроси......или друго...?

      Коментар


      • #4
        От: проблем с 4runner

        По кои въпроси точно да споделям? Не съм прочел въпроси. За тресенето и за бензиновият двигател не мога нищо да кажа. Моята беше турбо-дизелова, а и тресене не съм имал, и подобно нещо не съм ремонтирал по нея.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #5
          От: проблем с 4runner

          Моята тресеше при 80 км/час . Оказа се каре на кардана. За твоя случай нямам идея,но веднъж карах с небалансирани гуми и при 40 км/час не можех да държа волана вече.Поздрави.

          Коментар


          • #6
            Благодаря ви,за отговорите....,дано някой,който има някаква представа прочете за проблемът ми! А да знаете кадърен,майстор в Стара Загора?

            По интересното е ,че волана не мърда
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-02-14, 18:16.

            Коментар


            • #7
              От: проблем с 4runner

              Привет, утре ще е събрано най- малко половината офф общество на България в Стара Загора. Провежда се зимният национален събор. Ела поразпитай все някой нещо ще знае. Срещата е в хотел "Сити".
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #8
                От: проблем с 4runner

                Имаш два отделни проблема! Тресенето на мотора- кабели, свещи, тоци! За тресенето на гумите- луфтове в предницата..
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  От: проблем с 4runner

                  За тресенето-божа работа,но за "кръгчетата" от ауспуха си провери луфтовете на клапаните!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #10
                    На какъв сервиз да отида за лувтовете?Свещите ги смених, по- тъмно и майстора каза,че кабелите щели да светят ако проблема е в тях..???? И все пак колата работи неравномерно, къде да го търся проблема???

                    За лувтовете на клапаните,как се проверяват?

                    А и кръгчетата са само когато работи на газ
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-02-14, 18:15.

                    Коментар


                    • #11
                      От: проблем с 4runner

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4runner.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5559171 Колега , провери по тези данни съвета на Регулатора.
                      Също при неработещ двигател , на къси и резки движения с волана наляво-надясно виж дали няма да чуеш чукане.Ако го има-на канал , или на подемник с пътеки другарят ти да установи луфтовете в кормилната уредба .После вдигаш предницата и проверяваш за хлабини в лагерите и шарнирите ,и селентовите втулки на носачите. Като последно ти остава да направиш баланс на "гумите".И ще стане Успех!
                      пп Иначе от тук няма как да се познае.
                      Прикачени файлове
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: проблем с 4runner

                        Първоначално публикуван от MMG8 Преглед на мнение
                        На какъв сервиз да отида за лувтовете?Свещите ги смених, по- тъмно и майстора каза,че кабелите щели да светят ако проблема е в тях..???? И все пак колата работи неравномерно, къде да го търся проблема???
                        При някого , дето е виждал повече от един път луфтомерни пластини.
                        Пита за в района на Стара Загора-ползвай в търсачката tef4o и може и да оправите нещо
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X