Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всесезонни гуми Vredestein Quatrac 3 SUV / Зима (сняг) - мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Всесезонни гуми Vredestein Quatrac 3 SUV / Зима (сняг) - мнение

    Здравейте,
    от скоро съм собственик и аз на 4х4 вседеход. Автомобилът е VW Touareg R5.
    Доста се ,чудех какви гуми да си взема за зимата.. прочетох доста мнения и в този и в други форуми и най-приемливи ми се видяха всесезонните. Като имате предвид ,че говоря за гуми с маркировка M+S и снежинката(която гарантира спирачен път на сняг в рамките на нормалната зимна гума). Та такива гуми се оказаха само 2-3 вида ... Vredestein Quatrac 3 и Гудиър 4Seasons.
    Спрях се на Vredestein Quatrac 3, бяха по-евтини , а и доставката им бе по-бърза.

    Та искам да изразя мнение понеже чета най-различни на хора , които не са карали (или само са слушали и гледали по ТВ) всесезонни гуми с маркировка M+S + Snowflake symbol. Тези гуми са подходящи на 100% за климата който имаме в България. А именно 2-3 седмици сняг (максимум месец), 6 месеца слънце и през останалото време дъжд. Никакъв проблем през периода който аз ги карам. Есента се държат страхотно като спирачния им път бе уникално добър. Особенно началото на зимата когато температурите бяха с голям диапазон от -5 до +25градуса бяха в силата си. В момента на снега който го има в София и поледиците съм възхитен от тези гуми.

    Мое мнение е ,че повече само и единствено ще карам Всесезонни гуми от висок клас. (не коментирам ниския клас). За мен Vredestein Quatrac 3 SUV е перфектната гума за българския климат.
    Успех, дано съм бил полезен!

  • #2
    От: Всесезонни гуми Vredestein Quatrac 3 SUV / Зима (сняг) - мнение

    Да възкресим леко темата. На прага съм за поръчам Vredestein Quatrac 5.
    Към автора на темата - как се държаха гумите след 1 год експлоатация и има ли някой отзиви от първо лице за последния модел, Quatrac 5?
    Поздрави.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X