Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с аварийните мигачи, централно заключване и пр. на Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем с аварийните мигачи, централно заключване и пр. на Терано 2

    Благодаря.Ще разгледам ръководството и ще пиша.
    Изгорял бушон няма вече проверих

    Коментар


    • #32
      От: Проблем с аварийните мигачи, централно заключване и пр. на Терано 2

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Коя година е тераното?

      Ако преди 1996-2000, модулите са два - единия е зад кората под волана, леко в дясно от воляна (това е де-факто което хваща сигнала от дистанционното), и е или само модул за централно (с една букса е), или фабрична аларма (с 2 букси + вход за антена). Второто е кутийка зад кората долу встрани от жабката, откъм пасажера. Това там е "силовото" управление, тоест това, което управлява самите ключалки. Другото управлява само мигачите и пуска сигнал на въпросното, което управлява машинките за заключване/отключване.

      Какъв проблем ти прави? Познавам добре системата - даже в момента ми се търкаля един модул на бюрото.
      Тераното е 2002 г. С ключа се отключва, но от ключалката, от бутоните не ще...

      Коментар


      • #33
        От: Проблем с аварийните мигачи, централно заключване и пр. на Терано 2

        И аз да се запиша с проблем в централното. Когато отключа колата ако е отворена само шофьорската врата зключва вратат при палене. Ако отключа и другите врати веднага ги заключва и след второто отключване остават отккючени. Пробвах вариабта да паля с заключени врати не ги отключва, ако са отключени само тогава заключва. След паленето, ако ги заключа и отключа няколко пъти тогава нищо не прави. Веднъж заключи и когато работи мотора. Слязох от колата върнах се и хоп колата заключена. Наложи се да откъртя люка.
        накой ако има идеи ще съм му благодарен. Тераното е 2000г.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X