Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за ел. стъклата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за ел. стъклата

    Привет колеги,
    въпросът ми е, дали ел стъклата имат опция да се направят така, че като натиснеш копчето за сваляне и го пуснеш и те да спират а не да слизат сами до долу и ако искаш да спрат да натискаш копчето за нагоре?... или си трябва груба намеса
    (за Фронтера А става въпрос)
    Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

  • #2
    От: Въпрос за ел. стъклата

    На мен също ме дразнеше в началото като натисна надолу стъклото и не спира докато не натисна ведна за нагоре, докато се наканя да разбера дали има начин, свикнах рефлективно при смъкване и го спирам на секундата, това е по-лесно отколкото да търсиш и монтираш друг управленски модул за стъклата, и която ще е напълно безсмислено упражнение според мен.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за ел. стъклата

      Ако ми е само една кола да, но като са три... ставам разноглед, чистачки различни, фарове различни, клаксон различен...
      Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за ел. стъклата

        Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
        Ако ми е само една кола да, но като са три... ставам разноглед, чистачки различни, фарове различни, клаксон различен...
        Е, защо не си купи три еднакви коли тогава? Има начин да се преправи модула ти за управление, но трябва известна игра с поялник от човек, който разбира! Не съм правил тази манипулация с моя за да ти дам точно описание...
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за ел. стъклата

          Демек...
          Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
          ... или си трябва груба намеса
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за ел. стъклата

            Доколкото имам спомен от такава интервенция на една Темпра тази функция се командваше от една навита на спирала медна жица!Която като изгори спираше да работи но като я замениш с някоя с по малко съпротивление тази "памет" изчезваше!(дефакто съпротивлението ти задържаше функцията работеща) За Фронтерата все още не ми се е налагало( и дай боже още дълго да е така) да го отварям и за сега незнам дали е на същия принцип!Ако някои колега е отварял да каже!Търсих снимки на вътрешноста но неможах да намеря за да ти покажа за какво иде реч!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за ел. стъклата

              Вчера ми замина бенз. помпа. Прекрасно време за лягане под джипката
              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за ел. стъклата

                Има и друг вариянт-просто разменяш жиците в бутона и става на обратно:надолу отваряш колкото искаш,а затваряш с едно натискане.

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за ел. стъклата

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Има и друг вариянт-просто разменяш жиците в бутона и става на обратно:надолу отваряш колкото искаш,а затваряш с едно натискане.
                  Едва ли...Пиниза е в модула, а не в копчето
                  ОФА КБ X20SE + метан

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за ел. стъклата

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Има и друг вариянт-просто разменяш жиците в бутона и става на обратно:надолу отваряш колкото искаш,а затваряш с едно натискане.
                    Илийка ти ме разби, вярно ли става този номер?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за ел. стъклата

                      Номера става разменят се кабелите на буксата на модула за стъклата, който е между седалките в барчето.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X