Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шибидах на Дискавъри 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Шибидах на Дискавъри 2

    Хайде да ъпна темата. Колегата по-горе е писал, че люковете му дрънчат има ли оправия?
    Другия проблем е течовете... продават ли се ремонтни комплекти с въпросните чупещи се накрайници?

    Коментар


    • #17
      Re: От: Шибидах на Дискавъри 2

      Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
      Хайде да ъпна темата. Колегата по-горе е писал, че люковете му дрънчат има ли оправия?
      Другия проблем е течовете... продават ли се ремонтни комплекти с въпросните чупещи се накрайници?
      Писах ти на лично.
      o89 sedem sedem 33 986

      Коментар


      • #18
        От: Шибидах на Дискавъри 2

        Защо на лично, и мен ме интересува

        Коментар


        • #19
          От: Шибидах на Дискавъри 2

          “Ваничките” са с номера
          EEH100720
          EEH100730
          Най-често те се чупили и протичало. Интересното при мен е че капе от дръжките на люка и се чудя дали може да е от ваничките. Утре ще го огледам при отворено положение и ако трябва ще го продухам с въздух. Ако не отстраня теча като се постопли ще сваля тавана...

          Коментар


          • #20
            Re: От: Шибидах на Дискавъри 2

            Първоначално публикуван от mishkata_mp Преглед на мнение
            Защо на лично, и мен ме интересува
            Заповядаи мишиката–мп https://photos.app.goo.gl/NDi77cX87p6RgTx73
            повече са детаили как изглежда. аз ги зазлепих със силикон и става. но сега са проблем оплатнениа. кои вече съм сменил със бритпатс (не става), оригинални (пак не става - тече од ново). В момента наидобре се справя duck-tape (тиксо), но вярно че триабва да го сменям редовно.
            o89 sedem sedem 33 986

            Коментар


            • #21
              От: Шибидах на Дискавъри 2

              Мерси за снимките, при мен освен че тече от люка има постоянна влага в краката на шофьора, но там от къде идва ще разбера като отстраня теча от люка

              Коментар


              • #22
                От: Шибидах на Дискавъри 2

                При мен течеше, правихме люковете, накрая ги залепих. Продължи и се оказа, че може би не е от тях, а от предната част на тавана отдясно на предното стъкло, където се улеите за изтичане на водата, точно над гредата. Просто заминали уплътнеия и дупка. От там влиза при спрял автомобил, при движение водата се издухва. Стича се по гредата и върху тавана отвътре и в краката на пасажера. Махнаха тавана и отгоре с маркуча обилно поливана и едва тогава с видя как влиза. Дано да не това, но се надявам да помогна. Поздрави.
                А, и още нещо. Протече отзад , оказа се уплътнението на малките прозорци на тавана.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X