Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лампа за замърсен филтър на таблото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лампа за замърсен филтър на таблото

    Някой знае ли на кои 70-тки има такава лампа. Ако се не лъжа съм виждал на някаква дизелова и беше заедно с тази за подгрева. И ако някой има излишна такава най-добре.
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

  • #2
    От: Лампа за замърсен филтър на таблото

    2LT мотора - 2,4 TD 84-89 -та мисля,че имат. 86-та със сигурност. Ако става въпрос за горивния филтър де, а не такъв, дето е в таблото! Лампата светва при наличие на вода в горивото обаче, за боклуци не съм сигурен. Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Лампа за замърсен филтър на таблото

      Лампата се гаси по следния начин: Изключва се контакта, изключва се буксата на вакуумния датчик, намираща се на капака на филтърната кутия, дава се на контакт и в следващите няколко секунди се включва буксата. След стартиране на автомобила, лампата загасва. Естествено, ако е задръстен филтъра, тя отново ще светне.
      Моля, тези, които ще се ползват от информацията по- горе да ми съберат по 64,50лв.- направо дъмпинг спрямо ТМ.

      Коментар


      • #4
        От: Лампа за замърсен филтър на таблото

        Първоначално публикуван от tzezko Преглед на мнение
        Лампата се гаси по следния начин: Изключва се контакта, изключва се буксата на вакуумния датчик, намираща се на капака на филтърната кутия, дава се на контакт и в следващите няколко секунди се включва буксата. След стартиране на автомобила, лампата загасва. Естествено, ако е задръстен филтъра, тя отново ще светне.
        Моля, тези, които ще се ползват от информацията по- горе да ми съберат по 64,50лв.- направо дъмпинг спрямо ТМ.
        Да попитам дали по същия начин може да се "интервенира" и лампата на горивния филтър на Hilux 2012 .Сменен е филтъра но пак продължава да свети все едно има вода в него ,разбира се сепараторния съдържател е промит и почистен при смяната на филтъра ....така че реално няма причина да продължава да свети пущината !
        Ето и за коя лампа говоря :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4162[1].jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5645214

        Коментар


        • #5
          От: Лампа за замърсен филтър на таблото

          На 70 има за вода в горивния филтър. На 2LT друга не съм виждал. Пише, че има и с горивен филтър с подгряване, но до 89г. не съм виждал.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X