Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Въобще не ги предупреждавай. Аз вече два пъти писах, следващият път когато видя такива неща направо ще раздавам Банове за по три месеца... Да не каже сега някой че не знае... или не е чул...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Добро Утро:
      "«Пребывание четырех наших самолетов Су-57 в Сирии наверняка позволило получить дополнительную информацию о способностях этой машины обнаруживать (с помощью бортового радиоэлектронного оборудования — прим. «Ленты.ру») F-22 и F-35 американские, которые пребывают на том же театре военных действий»
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Красота, изящество, управляемост и маневреност!

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
            Красота, изящество, управляемост и маневреност!
            Ти като че си го карал та знаеш.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Руснаците винаги са правили красиви самолети,

              Отдавна не съм попадал на новини докъде стигнаха с новия двигател.
              Май търсят политическо решение, последното което четох е че ще включат китайците в разработката. Логично като се надяват да ги привлекат за клиенти , а и имаше някакви истории за кражба на технологи

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                След индийските сега китайските пари ли им трябват?
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  "Парите не миришат", иначе казано - няма значение откъде са. Ама си трябват!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    След индийските сега китайските пари ли им трябват?
                    Че кво лошо има да си разработят 5 поколение самольот с чужди пари? Прекрасна сделка, Имхо. Черногъзите и дръпнатите дават кинтите, пък накрая руснаците получават самольот. Китай и Индия ще получат маймунски версии на самольот, и обещанието да си го произвеждат сами. Някой ден. #вовавсехпереиграл, #опять.
                    Последно редактирано от windwarrior; 16-11-18, 20:02.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Да, изглежда така се получава.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Черногъзите и дръпнатите дават кинтите, пък накрая руснаците получават самольот... #опять.
                        Само дето накрая "получится как всегда". #опять
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                          Ти като че си го карал та знаеш.
                          Здравей, disko04!

                          Не ми трябва да съм "го карал" за да имам добра представа за маневрените му качества. Аз разбирам какво виждат очите ми , а това се дължи на знанията ми.

                          Лек!

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                            Руснаците винаги са правили красиви самолети,

                            Отдавна не съм попадал на новини докъде стигнаха с новия двигател.
                            Май търсят политическо решение, последното което четох е че ще включат китайците в разработката. Логично като се надяват да ги привлекат за клиенти , а и имаше някакви истории за кражба на технологи
                            Филма има и друга част или части. Ако Самодържец бъде така любезен да ни ги предостави ще научим и за ТРД-и и за авиониката и за оръжията и т.н.
                            Чакаме продължение.

                            Лек!

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                              Руснаците винаги са правили красиви самолети,

                              Отдавна не съм попадал на новини докъде стигнаха с новия двигател.
                              Май търсят политическо решение, последното което четох е че ще включат китайците в разработката. Логично като се надяват да ги привлекат за клиенти , а и имаше някакви истории за кражба на технологи
                              Китайците много ама много искат да се включат в разработката на новите мотори, останалата част не ги интересува, нито пък имат интерес да купуват целия самолет, те ръбести фърчила си имат, и при съществуващи два самолета собствено производство да купуват трети ще е тотална излагация. Индийските тарикати обаче пак се наиграха, надяваха се че франсетата ще им сервират Рафала на готово за производство ама последните рязко им биха шута, и вместо да имат съвместно участие и производство на самолет 5 поколение, решиха да произвеждат 4-то ама накрая просто купиха 30 броя готови .

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                                ...... това се дължи на знанията ми.
                                Здравй Петьо, ако беше добавил "и опита ми", щеше да звучи по така. А иначе и аз като гледам Формула едно ми се струва че някой върви доста добре а накрая се оказва че е изостанал със скунда, тоест е последен...

                                А и да кажа че аз не казвам че самолета не може да лети добре, просто не знам. А на руски (дез)информационни клипчета със жизнерадостно подскачащи водещи, не вярва отдавна.

                                П.П.
                                Но вие си се радвайте де, не ми обръщайте внимание.
                                Последно редактирано от disko04; 17-11-18, 22:43.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X