Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тампони на мотор и скорости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тампони на мотор и скорости

    Здравейте, чета отдавна форума и сега се и регистрирах. Естественно веднага търся и помощ; купих си една фронтерка къса база ( тази от снимката ) имам някакъв шум и стържене при потегляне на първа и ако съм с повече газ и на втора скорост, освен това скоростния лост и този за предавките имат известно клатене при преминаване през неравности. От прочетеното тук предполагам че става дума за някакъв тампон над скоростите тъй като двигателя в задната част е доста надолу а тук прочетох че трябва да е хоризонтален. Ако може малко информация и за добър сервиз в София тъй като досега не съм имал опел а джипчето ми хареса и не искам да го продавам.
    Благодаря предварително

  • #2
    От: тампони на мотор и скорости

    Търси Лозан - О898780604. Стърженето може да е от много неща, най-добре той да ти я прегледа.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: тампони на мотор и скорости

      Много благодаря.

      Коментар


      • #4
        От: тампони на мотор и скорости

        Стърженето наистина е вероятно да е от тампон - имах една игра с Фиат Темпра преди време - луд ме направи - то не бяха амортесьори, то не бяха други чудеса - оказа се омекнал заден тампон на мотора - - при потегляне целия мотор отива назад и опира в коша - някаква метална тръба опираше в купето и оттам се получаваше един гаден тропащ-стържещ звук и никакъв шанс да определиш точно откъде идва освен ако не е отворен капака и не потеглиш за да се види нехарактерното движение на мотора ... обикновено ако огледаш внимателно има следи от допира метал в метал. При мен беше протрило противопожарната стена (вата) и си опираше метал в метал.

        Коментар


        • #5
          От: тампони на мотор и скорости

          Добра заигравка е било при теб Аз предполагам че е от тампона тъй като попрочетох малко из форума преди да пусна темата. Задната част на мотора е доста наклонена назад а от инфото тук разбрах че мотора трябва да е хоризонтален. Но нищооо, тия дни Фронтерката отива при Лозан и всичко е наред и всички са щастливи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X